סגור

השקה עולמית: מתיחת פנים לניסאן קשקאי ואקסטרייל

התחרות הגוברת בשוק רכבי הפנאי המשפחתיים חייבה את ניסאן לשדרג את רבי המכר שלה קשקאי ואקסטרייל. יצאנו לפגוש את צמד האחים בקיץ אוסטרי חמים

  • אופיר דואק

  • 01.08.2017
תסתכלו מסביבכם. רואים את כל אלפי הקרוסאוברים שעל הכביש? עד לפני עשור הם לא היו קיימים ואנשים ממוצעים התנהלו במכוניות משפחתיות רגילות. ואז בא ניסאן קשקאי. עוד משנות ה-90' עלתה הפופולאריות של רכבי פנאי ו-SUV, אך ככל שחלף הזמן הקהל ובעקבותיו יצרניות הרכב הבינו שמעטים האנשים המחפשים יכולת שטח והלקוחות רוצים רק בעיקר לשבת גבוה. ניסאן ניצלה את המגמה הזו והחליטה להמר. כיוון שאף אחד לא רצה לקנות את האלמרה היעילה אך החיוורת וחסרת הייחוד, אז הם החליפו אותה ברכב מוגבה אך בעל מידות זהות, והעניקו לו שם אקזוטי של שבט נוודים מאירן.
 
למעלה מ-2.3 מיליון קשקאים נמכרו מאז הצגתו של הקשקאי המקורי בשנת 2006 והוא כיום הוא לא רק הרכב הנמכר ביותר של ניסאן באירופה, אלא גם רכב הפנאי/קרוסאובר הנמכר ביותר ביבשת עם נתח שוק של למעלה מ-10%, זאת בזמן שכמעט לכל היצרניות, כולל האירופאים יש קרוסאוברים קומפקטיים בהיצע. 
 

(צילום: יחצ)

(צילום: יחצ)

(צילום: יחצ)

 
גם האקסטרייל של ניסאן משקף את הלך הרוח בעשור האחרון. האקסטרייל נולד כרכב פנאי קומפקטי עם הנעה כפולה ומראה רבוע שקרץ לחובבי השטח, אלא שהלקוחות העדיפו את הקשקאי הרך יותר. לכן בדור הנוכחי שלו הפך האקסטרייל לגרסת ה-7 מושבים של הקשקאי (שנקראה בעבר קשקאי +2) ובארה"ב הוא משווק תחת השם רוג. האקסטרייל עדין מציע אופציה להנעה כפולה, אבל היא נועדה בעיקר לתנועה באזורים מושלגים ולא לאנשים שמגבלת אשראי לא מאפשרת להם לקנות ניסאן פטרול מסוקס.
 
 
הקשקאי והאקסטרייל נולדו בשנת 2014, מה שאומר שהם באמצע מחזור החיים שלהם והגיע הזמן למקצה שיפורים הכרחי ומתבקש, בפרט לאור ריבוי הדגמים החדשים בקטגוריה ובהם מתחרים אירופאים מושקעים ואיכותיים (רנו קאדג'ר החולק בסיס משותף עם הקשקאי, פיג'ו 3008, פולקסווגן טיגואן/סיאט אטקה). זו הסיבה שיצאנו לפגוש את שני האחים בקיץ האוסטרי.
 
מה נשתנה?
מכיוון שהרכב מנצח לא מחליפים, בניסאן הלכו על מתיחת פנים מינורית יחסית שבעיקר נועדה ליישר קו עם המתחרות. החזית בשני הדגמים עברה עדכון עם שכבה חדשה ומודגשת בצורת האות V, יחידות תאורה מעודכנות עם חתימת LED  חדשה, פנסי ערפל ופגושים בעיצוב חדש שהוסיף 1.7 ס"מ לאורך הכללי בקשקאי (437 ס"מ) ו-5 ס"מ לאקסטרייל (469 ס"מ). יתר נתוני המידות נותרו ללא שינוי. תאי המטען בשתי המכוניות גדלו במקצת הודות לתכנון מחודש, ומציעים מעתה נפח של 430 ליטר בקשקאי ו-565 ליטר באקסטרייל (עם שורת מושבים שלישית מקופלת).
 
מבחני דרכים נוספים בעולם הרכב:
 
 
 
 
 
כשנכנסים לתא הנוסעים השינוי המובחן ביותר הוא גלגל ההגה החדש הקטום בתחתיתו, בעל מרכז קטן יותר וסידור מתגים חדש ואינטואיטיבי יותר. גם הקונסולה המרכזית עברה עדכונים קלים, וכך גם מערכת המולטימדיה והניווט. ישנם מושבים חדשים, אותם ניתן להשיג בריפוד עור נאפה חדש ומעוצב ולרשימת האופציות נוספה מערכת שמע חדשה של Bose עם שישה רמקולים ושני סאב וופרים, שילוב צבעים פנימי קאמל-שחור באקסטרייל. וזהו. לא משהו יוצא דופן במיוחד, אך יאמר לזכותה של ניסאן שתא הנוסעים של הקשקאי/אקסטרייל הוא מהאיכותיים והמרווחים שבין רכבי הפנאי מיפן וקוריאה, כשבגרסאות המאובזרות עם דיפוני העור התחושה גם יוקרתית מה בנוסף לאיכות הבניה הגבוהה.
 
בתחום הבטיחות הוסיפה ניסאן את מערכת ה-Pro Pilot שהיא למעשה מערכת בקרת שיוט אקטיבית עם יכולת זחילה בפקקים. מערכת זו תוצע החל מאביב 2018 ותצטרף ליתר מערכות הבטיחות המוצעות בדגמי הקשקאי והאקסטריל, בהם התרעת התנגשות עם בלימת חירום אוטונומית, התרעת סטיה מנתיב, זיהוי תמרורים ותאורת אור גבוה אדפטיבית.
 
מתחת למכסה המנוע אין שינויים. הקשקאי ימשיך להיות מוצע עם מנועי טורבו בנזין בנפח 1.2 ו-1.6 ליטר או עם מנועי טורבו דיזל בנפחי 1.5 ו-1.6 ואופציה לתיבת הילוכים אוטומטית רציפה. 
את האקסטרייל יהיה ניתן לקבל עם מנוע 1.6 ליטר טורבו בנזין או טורבו דיזל, בהספקים של 163 ו-130 כ"ס בהתאמה, יחד עם מנוע טורבו דיזל 2.0 ליטר עם 177 כ"ס שנוסף להיצע בשנה שעברה. תיבה אוטומטית והנעה כפולה מוצעות רק עם מנועי הדיזל.
 

(צילום: יחצ)

(צילום: יחצ)

 
בנסיעה
הפגישה עם הקשקאי והאקסטרייל המחודשים חשפה שוב את הפער בין ההעדפות המוטורית שבין ישראל לאירופה. הגרסאות האוטומטיות היחידות של הקשקאי שהוצעו עבורנו היו בשידוך למנוע הדיזל 1.6 ליטר, זאת בזמן שבישראל יש העדפה גורפת למנועי בנזין. את האקסטריל, לעומת זאת, קיבלנו עם הנעה כפולה, המגיעה רק עם מנועי הדיזל, כשבהם נהגנו עם תיבת הילוכים ידנית. למרות זאת, היה אפשר לקבל כמה תובנות על איכות המכוניות.
קדימה, מתניעים. בניסאן ממשיכים לדבוק בגרסאות האוטומטיות בתיבת הילוכים רציפה שאופן פעולתה נעים פחות בתנאים מסוימים מאשר בתיבה כפולת מצמד, מהסוג הזמין על מדף החלקים של רנו ובה נעשה שימוש בתאום הצרפתי קאדג'אר. עם מנוע דיזל המציע הרבה מומנט כבר מסל"ד נמוך אופי הפעולה של התיבה הרציפה הקשקאי נעים יותר מהמקובל, כשהמומנט הגבוה מאפשר תאוצה חלקה יותר עם השהיה מינימלית, וגם חוסך את הצורך להגיע לסל"ד גבוה בו תיבות רציפות לא מצטיינות בעידון.
בסך הכל הקשקאי העניק תחושה נעימה בזמן שיוט, וניכרת גם ההשקעה בבידוד רעשי הכביש והרוח שנעשתה במסגרת מתיחת הפנים, בין היתר הודות לשיפור זרימת האוויר תחת רצפת הרכב.
 

(צילום: יחצ)

(צילום: יחצ)

 
האקסטרייל עם מנוע זהה ותיבת הילוכים ידנית בעלת 6 יחסי העברה הפגין איכויות דומות, אך הרגיש מעט פחות זריז עקב תוספת המשקל. בגרסת ה-2.0 ליטר, עם למעלה מ-40.8 קג"מ, האקסטרייל כבר מרגיש נמרץ למדי בתאוצות הביניים, עם רעש מעט נוכח יותר מכיוון המנוע בזמן תאוצה, אבל עם משיכה מרשימה גם בכבישים הרריים.
כיול המתלים של הקשקאי העניקו תחושה הדוקה למדי, כשההיגוי היה קל, נטול תחושה אך מדויק. נוחות הנסיעה פחות הרשימה בכבישים גליים ובמעבר על שיבושים קטנים, בעיקר בגלל חישוקי ה-"19 וצמיגים בחתך 45 המוגזם. האקסטרייל לעומת זאת כויל באופן רך יותר וספג טוב יותר את המהמורות למרות צמיגים בחתך דומה, תוך הפגנת ריסון טוב של המרכב, אך עם נטייה לזוויות גלגול מוחשיות יותר. 
 
עם האקסטרייל ביצענו גם מסלול קצר בשטח שהורכב בעיקרו משבילים מהירים. לא משהו שהיווה אתגר מיוחד למערכת ההנעה הכפולה. בכל מקרה, נהגנו בשבילים אלו במהירות גבוהה בהרבה מזו של הנהג הממוצע המוביל את המשפחה לפיקניק ביער בן שמן, כך שיכולת השטח תהיה מעבר לזו של קהל היעד. והרי מי שמחפש נסיעות שטח אתגריות באמת בלאו הכי לא קונה קרוסאוברים משפחתיים, אלא רנגלר.
 
שאלה של מחיר
מתיחת הפנים אותה עברו הקשקאי והאקסטריל לא הביאה איתה מהפכות, אבל גם אין צורך בכך, שכן הבסיס הוא טוב ומוצלח דיו. לכן טבעי איפה שבניסאן הסתפקו בשינויים מינוריים כדי לשפר את תחושת האיכות תא הנוסעים, וזה אכן מורגש כך בגרסאות האבזור היקרות, עידון איכות הנסיעה וריענון תחושת האופנתיות ללקוחות אשר יגיעו לאולם התצוגה עם עיצוב עדכני והיצע אופציות מורחב.
 
המפתח להצלחת הקשקאי טמון בשאלת ה-140 אלף ש"ח, שהוא תג המחיר לגרסאות הבסיס של הקרוסאוברים המשפחתיים ובראשם גרסת ה-1.6 ליטר של הספורטאז'. אם יצליחו יבואני ניסאן להביא את הקשקאי המחודש עם חבילת מערכות בטיחות מתבקשות במחיר הנקוב, הקשקאי יוכל לשחזר את הצלחתו ואולי גם לקרוא תיגר על הקוריאני הפופולארי.
 
על פניו לאקסטרייל יש חיים מעט קלים יותר, כיוון שקטגוריית הקרוסאוברים הקומפקטיים בעלי 7 מקומות ישיבה מצומצמת יותר ודלה יותר במתחרים. למעשה המתחרה העיקרי של האקסטרייל הוא המיצובישי אאוטלנדר, כשכבר כיום יש לו יתרון עליו במספר סעיפים מובהקים כמו איכות תא הנוסעים. הקשקאי והאקסטרייל מפגינים יכולות כוללות שבהחלט יאתגרו את מתחריהם בקטגוריה הצפופה, עכשיו נותר לחכות להגעתם בסוף השנה כדי לראות האם יצליחו בכך.
 

(צילום: יחצ)

 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון - עולם הרכב תכנית 107
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

סובארו לבורג

חוות דעת - סובארו לבורג היא מכונית הסטיישן... מידע נוסף >

סיטרואן ג'מפי

חוות דעת - סיטרואן ג'מפי הוא רכב העבודה... מידע נוסף >

דאצ'יה סנדרו stepway

חוות דעת - דאצ'יה סנדרו Stepway הוא דגם... מידע נוסף >

הונדה ג'אז

חוות דעת - הונדה ג'אז היא המכונית המיני... מידע נוסף >

אאודי A6

חוות דעת - אאודי A6 היא מכונית המנהלים הגדו... מידע נוסף >