סגור

מיומנה של טרמפיסטית: טיול עם מועדון פרארי

נעלי עקב האדומות, אודם באותו הצבע וצי של מכוניות פרארי בדרך לרמת הגולן. אין דרך טובה יותר להתחיל את הסופ"ש

  • נטאשה פז

  • 01.09.2017

(צילום: רונן טופלברג)

 
אתם לא מכירים אותי אז אתחיל בווידוי, כי דרך כנות בונים אמון. אני לא מבינה כלום ברכבי יוקרה. מכירה את השמות וחלק מהסמלים, את מדינות הייצור ואת העובדה שצריך הרבה כסף כדי לשים אחד בחנייה, אבל מעולם לא טרחתי להסיר את קסדת הרוכבת היקרה לליבי ולהביט במכוניות על המסובבות ראשים בכל לעולם.
אך כאשר מקבלים שיחה מהעורך שבה הוא אומר "את מצטרפת לטיול פרארי" את מהנהנת, מחייכת והולכת לעשות שיעורי בית. לכן, לפני שהצטרפתי לטיול מועדון הלקוחות של פרארי ישראל, פניתי לעזרת רשת האינטרנט בכדי ללמוד קצת לקראת מה אני הולכת. למדתי על עברו של מייסד הפרארי האגדי, אנצו פרארי, על הקשר בינו לבין אלפא רומאו ומזארטי ובעיקר על התשוקה שלו למירוצים. 167 דקות שהשקעתי בלעשות שיעורי בית, לא הכינו אותי לריגוש שחיכה לי כשישבתי בגובה הרצפה בפרארי  GTB488, אפילו לא קרוב.
 
 
מכונית אדומה, נעלי עקב אדומות
 
לנקודת מפגש בקפה בונו ביקום, נסענו בתוך מזארטי  לבנטה S "רכב הצוות", הכוכבת העולה של המותג. סוללה של רכבי פרארי שהמתינה במקום על שלל דגמים, סובבה ראשים לרוב. כי כמה רכבים בשווי של מעל מיליון שקל רואים ככה על הכבישים, על זה תוסיפו אקזוטיקה איטלקית ואם זה לא מספיק אז היו שם עשר.
לא רציתי להסגיר את עצמי ישר כבתולת רכבי יוקרה מול המוזמנים אז הושבתי את מנהל המוצר של פרארי ומזארטי ישראל, אייל מלכי, לחקירה צולבת בנוגע לאדומות, הצהובות והלבנות שעמדו בחניה:
 
GTB488  - המחליפה של ה-458  שקלה יותר ב10 ק"ג (1370 ק"ג) מתפארת ב-660 כ"ס עם מנוע בנפח 3.9 ליטר ויכולה לזנק מעמידה ל-100 ק"מ בתוך שלוש שניות, הזמן שלוקח לדג לשכוח. למזלי הרב, זו הפרארי הראשונה שזכיתי לנסוע בה והיא גרמה לי להבין מה פספסתי כל השנים האלו. מנוע ה-8V שלה נשמע היטב כל הדרך בתא הנוסעים הקטן וטוב שכך, כי זו פשוט מוזיקה לאוזניים. בזמן שזגזגנו בין מכוניות על כביש בינעירוני התגובות של הרכב היו חדות וחלקות כמו סכין.
 
קליפורניה T – בעלת 4 מושבים, רכב ספורטיבי לשימוש יום יומי (אפשר להתווכח על זה, אבל ככה זה מוגדר בחברה). ממש בצירוף מקרים מפתיע, במדינת קליפורניה הדגם הזה בתוספת גג נפתח מאוד פופולרי בקרב נשים. לרכב יש גיר 7 הילוכים עם תיבה רובוטית וחוץ מהסמל הכה מוכר של פרארי, על ההגה נמצאים גם כל כפתורי ההפעלה שלו ולכן, חוץ מאולי לקחת מסטיק, אין צורך להוריד את הידיים מההגה כלל.
 
458 Italia - היו שתיים ולמרות שהיא הייתה צהובה ולא התאימה לנעליים האדומות שלי, בחרתי בה בלב שלם להיות הפרארי השנייה בחיי. המנוע 8V עם הזרקת דלק ישירה, צופה על העולם מבעד הזכוכית השקופה ובעזרת 4490 סמ"ק שמספקים 570 כ"ס שהקפיצו לי את הלב כשזינקה מעמידה ל-100 קמ"ש בתוך 3.4 שניות בלבד.
 
FF - הדגם הראשון של פרארי מערכת הנעה כפולה, מכונית GT עם 4 מושבים שהוכרזה על ידי היצרנית כ"מכונית בעלת 4 מושבים הכי מהירה בעולם", שלמרות החזות המטעה של ה"משפחתית", היא הכי הארד קור שיש על הכביש לדברי הבעלים, הודות למערכת הנעה כפולה.
 

(צילום: רונן טופלברג)

 
 
הפרארי הראשונה שלי
בעיכוב קל עליתי על ה-488 עם איש עסקים ישראלי שדיבר יפנית וידע ליהנות מהחיים. להפתעתי הרבה היה לי לא מעט מקום לרגליים ואפילו לתיק, בערך בגודל המושב בתוספת תשלום במעבר חרום על מטוס. ההתפעלות מהמרחב נגמרה כאן, כי למעט הנהג ונוסע בגובה ממוצע עם תיק צנוע, לא ניתן להכניס יותר דבר לתא הקומפקטי. אחרי שכל חיי נסעתי במכוניות רגילות, היה מאוד משונה לראות את העולם מגובה האספלט, כשכל קיה פיקנטו נראת כמו פורד ראפטור, אך המוזרות התחלפה מהר מאוד במין תחושת התמזגות עם הכביש.
בגלל שיצאנו באיחור אחרי כולם היינו במרדף תמידי אחרי הקבוצה. זה לא הפריע לי, כי אם כבר לרדוף אחרי לוח זמנים, אז שיהיה על פרארי. כשהגענו לפיתולי כביש 98 האיש מאחורי ההגה הפגין יכולות נהיגה מרשימות ביותר, שזה לא הפתיע אותי אחרי שסיפר לי שהוא שרף לא מעט גומי בחייו על מסלולי מירוצים בעולם. אתם יודעים מה הדבר היחידי שיכול להפריע לפרארי על כביש? אני אגיד לכם, מכוניות אחרות. דווקא בסיבובים הכי מעניינים, לפנינו הייתה טויוטה שלא הבינה שהיא צריכה לפנות את הדרך.
 
כיסאות: חלקן מעור אלקנטרה ועור רגיל, מיזוג שכמו המכונית, מגיע מטמפרטורת החדר לפריזר תעשייתי בשלוש שניות. הרכב מתעורר לחיים בלחיצת כפתור אחת, המנוע נותן שאגת ברכה שמעלה חיוך בלתי נשלט על הפרצוף ומאיץ בך להתחיל את הנסיעה. הדבר היחידי שהכרתי במכוניות ספורט וחיכיתי לחוות בעצמי בוודאות, זה את צליל המנוע שתמיד הלהיב אותי במירוצי פורמולה 1 שראיתי בטלוויזיה. צליל של עוצמה אשר נשמע למרחקים ולא משאיר צל של ספק שמדובר בפרארי. אם מאיזושהי סיבה לא מובנת, תעדיף לשמוע מוזיקה ולא את המנוע, המכונית המשוכללת מצוידת גם במערכת סטראו איכותית וסופר יוקרתית שתגרום לגלגל"צ להישמע טוב מתמיד.
 

(צילום: רונן טופלברג)

 
נעלי העקב האדומות במכונית צהובה
בנקודת עצירה בתל סאקי נפרדתי לשלום מהמארח הנדיב שלי על ה-488 ועברתי ל-458 איטליה הצהובה. ההבדל היחידי שחסרת ניסיון כמוני הרגישה, זו האחיזה של דגם ה-458 איטליה על הכביש שהייתה יותר "לוס" מה-488. הסיבה לכך נעוצה, עפ"י המארח שלי, בצמיגים  שחוקים שיש להחליפם כל 10 אלף ק"מ בנהיגה אגרסיבית (פחדתי לשאול כמה עולים סט צמיגים כאלה), ואיך תנהג על פרארי אם לא בצורה אגרסיבית?
חוץ מזה, הכל הרגיש נפלא כמו מקודם, המנוע הממוקם מאחורי הנוסעים משמיע מוזיקה, ההעברות ההילוכים חלקות ומהירות, והבלמים קרמיים שנועצים את המכונית באספלט באכזריות מאפשרים לנהג לתקוף כל פניה בצורה הכי אגרסיבית שאפשר.
דבר שמשך את תשומת ליבי בשני הרכבים, היא העובדה שלמרות כל הכפתורים הרבים על ההגה שנראים לקוחים מקוק פיט של מטוס קרב, המערכת מאוד פשוטה להפעלה, וגם אני, אחרי הסבר של כמה דקות, הצלחתי להבין איך מתמרנים בין מצבי הנהיגה ולמה כל אחד מהם מתאים, אנחנו כמובן נסענו על המצב הכי רגוע, כן.
 
המועדון הכי אקסקלוסיבי
מועדון הלקוחות של אוטו איטליה יבואנית פרארי לישראל מונה כיום 47 חברים. כל לקוח הוא עולם ומלואו ופיצוח בפני עצמו. קוסטמיזציה היא שם המשחק בעולמות היוקרה ובפרארי על אחת כמה וכמה, כל אחד דרישותיו והעדפותיו. באימפריה של פרארי יש מקום כמעט לכולם. למה כמעט? כי היא תמיד משאירה לעצמה את הבחירה מי יהיה הזוכה המאושר שיתקבל לשורותיה.
במקרים רבים, חשבון בנק שמן, תהילה ואפילו אוסף של פרארי, לא יספיקו כדי להבטיח את ההזמנה. אתה לא בוחר אותה, היא בוחרת אותך. השמועות אומרות שכדי להוכיח את הנאמנות שלך לחברה, תצטרך להחזיק בלפחות חמש מכוניות ומומלץ אפילו יותר. למרות שהמחשבה הראשונה של כמה כבר כאלו יש בעולם, הרשימות דווקא כוללות אלפי אנשים. סוכנויות מסביב לגלובוס מגישות לחברה את רשימת לקוחות נאמנים שלה, והבחירה הסופית היא בידי היצרנית. לדוגמא, כשמהדורה מוגבלת של 499 דגמים בלבד של לה פרארי הוצגה לעולם ב-2014 עם תג מחיר של מעל מיליון דולר, גם האספנים המושבעים עם הכיסים העמוקים לא יכלו להגיד בוודאות שיקבלו אחת. גם כאשר הם שמים מקדמה מרשימה, הם מגלים שהמכונית שלהם, רק באותו היום שהם קיבלו אותה.
 
זו לא מכונית פרקטית במיוחד, ובהרבה מקומות בעולם, כגון ישראל, לא תמיד יש את האפשרות למצות את מלוא העוצמה של הרכב, אבל זו מכונית שמגיעה עם היסטוריה, סגנון, ועולם משלה שהופכת כל נהיגה להרפתקה של החיים שאחריה, לעולם לא תחזרו להיות מי שהייתם. בנימה אופטימית זו, הלכתי לפתוח תוכנית חיסכון.
 

(צילום: רונן טופלברג)

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

מיצובישי פאג'רו

חוות דעת - מיצובישי פאג'רו הוא רכב השטח... מידע נוסף >

מרצדס AMG C63

חוות דעת - מרצדס C63 AMG היא גרסת הביצועים... מידע נוסף >

אלפא רומיאו מיטו

חוות דעת - אלפא רומיאו מיטו היא הסופרמיני ש... מידע נוסף >

שברולט סוואנה

חוות דעת - שברולט סוואנה הוא וואן בגודל מלא... מידע נוסף >

פיג'ו בוקסר

חוות דעת - פיג'ו בוקסר הוא רכב מסחרי אש... מידע נוסף >