סגור

קטן יותר מסמארטפון: איך ה-DJI ספארק?

הטכנולוגיות החדשות ביותר עם שליטה באמצעות מחוות ידיים ומצב ספורט עצבני. הספארק של DJI נחת בישראל. יצאנו לבדוק אותו

  • אסף הרמן

  • 20.10.2017
 
 
הספארק של DJI מנסה לעשות מהפכה. אם עד היום צילומי אוויר מרהיבים היו שייכים רק להוליווד או לרחפנים יקרים, המצריכים יכולות הטסה גבוהות, מהיום גם המטיס המתחיל יכול לעשות זאת. הרחפן הזעיר מסוגל לייצר סצנות צילום מיוחדות, והכל בלחיצת כפתור ללא הצורך בכישרון הטסה מיוחד. אל דאגה, הוא ימנע ממכשולים בדרך ואפילו יחזור אליכם לבד במקרה שהקשר עמו אבד. הספארק הוא הרחפן הזול ביותר של מותג הרחפנים הסיני, והוא קטן. מאוד קטן.
 
בשביל להמחיש כמה הוא קטן, נסו לדמיין את הסמארטפון שלכם, רק בתוספת ארבע זרועות וקיבלתם את גודלו. אז נכון, הוא לא ייכנס לכם לכיס, אבל הוא כן יישב לכם בצורה נוחה על היד, מה שמסתדר מעולה עם העובדה שהוא מסוגל להמריא ולנחות עליה.
 

(צילום: אסף הרמן)

 
איכות בנייה
איכות בנייתו גבוהה מאוד, הוא עשויי מפלסטיק קשיח וגומי ולמרות משקלו הצנום, העומד על 300 גרם בלבד, הוא מרגיש מוצק ונותן תחושה של מוצר איכותי. הספארק מגיע בחמישה צבעים לבחירה: אדום, כחול, לבן, ירוק וצהוב מה שמוסיף לו קצת גיוון ו"אישיות".
 
DJI Spark

(צילום: אסף הרמן)

 
פיצ'רים וחיישנים
כיאה לרחפן ברמתו, הספארק מגיע עם שלל חיישנים. החל מ-GPS  השומר על מיקומו באוויר גם כאשר יש רוח, ובמקרה של איבוד קשר עם השלט, דואג להחזיר אותו למקום ממנו המריא בדיוק. בנוסף, בקדמת הכלי מוצב חיישן מרחק, המונע התנגשות בעצמים, ומבדיקה שערכתי, חיישן זה מספק את הסחורה ופשוט עוצר את הרחפן במידה ומזהה עצם לפניו. בתחתית הרחפן ממוקמת מצלמה המצלמת את הקרקע בעת המראה וזאת בכדי לאפשר לרחפן לנחות בדיוק באותו המקום ממנו המראתם, וכמו כן, חיישן גובה המזהה את הקרקע ומונע התרסקות.
 

(צילום: אסף הרמן)

 
הדגמת מצלמת הספארק
 
אפליקציה ושליטה באמצעות הסמארטפון
ניתן לשלוט בספארק דרך אפליקציית DJI GO ישירות מהסמארטפון ואין צורך בשלט. בצורה זו מופיעים ג'ויסטיקים וירטואליים על המסך, באמצעותם שולטים בכלי. צורת הטסה זו פשוטה מאוד אך טווח השליטה מתקצר משמעותית בהשוואה לטיסה עם שלט ועומד על עד כ-100 מטרים (במקרה הטוב). לטעמי שווה לקנות שלט מאחר וטווח ה-WIFI  באמת לא מספק. האפליקציה ניתנת להורדה בחינם מחנות האפליקציות, היא מאוד אינטואיטיבית ומציגה נתונים בזמן אמת כמו: מהירות, גובה, מיקום על המפה ועוד. היא מאוד יציבה ומאפשרת שליטה בכל הגדרות הטיסה והרחפן.
 
אפליקציית DJI GO

(צילום: אסף הרמן)

 
וידאו הדגמה של מצלמת הספארק
 
שלט (מגיע רק בחבילת הקומבו או ניתן לרכישה בנפרד)
השלט, המגיע במידה שתרכשו את חבילת הקומבו, נוח מאוד ויושב טוב בידיים, הוא כולל שני ג'ויסטיקים פיזיים, גלגלת לשליטה בזווית המצלמה, כפתורי צילום סטילס ווידאו ייעודיים, כפתור המפעיל את מצב הספורט, כפתור חזרה הביתה (מחזיר את הרחפן לנקודה ממנה המריא) וכפתור הניתן להגדרה אישית. הסמארטפון מתחבר אליו באמצעות WIFI  ונכנס פיזית בין שתי רגליים הניתנות לכוונון. בעזרת השלט, הרחפן יכול להגיע, על פי היצרן, לטווח תיאורטי של שני קילומטרים אך בפועל הגעתי להרבה פחות מכך. ברוב המקרים הקשר עם הכלי אבד כבר באזור ה-250 מטרים. כפי שציינתי קודם, במידה והקשר עם הרחפן מתנתק, הוא עולה אוטומטית לגובה שהוגדר מראש וחוזר לבד לנקודה ממנה המריא, תוך כדי הימנעות ממכשולים בדרך. מצב זה קרה לי לא פעם, והפונקציה הזאת עובדת נהדר.
 
השלט מתחבר לסמארטפון באמצעות WIFI

(צילום: אסף הרמן)

 
מצבי טיסה 
גולת הכותרת של הספארק היא מצבי הטיסה שהוא מציע, מאחר וכמה מהם ייחודיים רק לו, ובעצם עוזרים למטיס ליצור מעין סצנות צילום אשר במקרים אחרים היו מצריכים רמת הטסה גבוהה ביותר.
המצב הראשון, הוא שליטה באמצעות מחוות ידיים. הרחפן יודע להמריא מכף ידכם, והשליטה בו מתבצעת ע"י הזזת הידיים. במידה ותזיזו את היד שמאלה, הוא ינוע שמאלה, במידה ותזיזו אותה ימינה, הוא ינוע ימינה ואותו דבר יקרה כאשר תרימו ותורידו את ידכם. במידה ותנופפו לו לשלום, הוא יתרחק כמה מטרים לאחור, יצבור מעט גובה וכאשר תתחילו ללכת, הוא יעקוב אחריכם. במידה שתבצעו סימן של פריים, מעיין צורה של מלבן, עם האצבעות, הוא יחכה שלוש שניות ויצלם תמונה. כאשר תרימו את שתי ידיכם כלפי מעלה, לצורה של האותY  באנגלית, הרחפן יחזור חזרה אליכם. כדי לנחות, כל שעליכם לעשות הוא לשים את היד מתחתיו והוא ינחת בזהירות על כף ידכם ויכבה. בעצם, מהרגע שהוצאתם את הספארק מהתיק, תוך כ-15 שניות הוא כבר יכול להיות באוויר, מוכן לצילום. אפשר לבקש משהו יותר טוב מזה?
המצב השני הוא מעקב אקטיבי, במצב זה הרחפן יעקוב באופן אוטומטי אחרי אובייקט שסימנתם על גבי הסמארטפון והוא כולל כמה אופציות שונות: הראשונה היא תנועה סביב האובייקט במעגלים, השנייה היא שיגור הרחפן כלפי מעלה תוך כדי שמירת האובייקט במרכז התמונה והשלישית היא תנועה אליפטית תוך כדי שינוי גבהים. אופציה זו עובדת בצורה טובה ומתאימה לחובבי אקסטרים, לרוכבי אופניים ולמטיילים. חשוב לציין כי לעיתים רחוקות הרחפן איבד את האובייקט ונעצר במקום.
 
הדגמת מצב מעקב אקטיבי
 
המצב השלישי, והמהנה ביותר בעיניי, נקרא "צילום זריז" (Quickshot) ובו תסמנו אובייקט על גבי מסך הסמארטפון והספארק יתחיל לצלם וידאו, לטוס לאחור ולעלות בגובה תוך כדי שמירת האובייקט במרכז התמונה.
המצב הרביעי נקרא מצב חצובה, כאשר הוא מופעל, מהירות הרחפן יורדת משמעותית ותנועותיו איטיות יותר במטרה לייצר תמונה יציבה ככל הניתן. 
מצב נוסף שקיים הוא לחיצה לטיסה (Tap fly), כאשר תלחצו על נקודה במסך הסמארטפון, הרחפן יטוס אליה אוטומטית. אופציה זו קיימת כבר במגוון רחפנים אחרים, אך יש לציין כי היא עובדת בצורה טובה ומאוד מדויקת.
המצב האחרון, או אולי הראשון, הוא מצב טיסה רגיל. במצב זה תשלטו ברחפן דרך השלט או הסמארטפון והוא יטוס כמו כל רחפן אחר. הספארק מאוד מהנה להטסה ומאוד יציב. במצב ספורט (המתאפשר רק באמצעות שלט), הציר הרוחבי של מייצב התמונה ננעל ונותן תחושה של הטסת טיסן או רחפן מרוצים. הכלי יגיע למהירות של 50 קמ"ש ותנועותיו יהפכו לחדות מאוד וזריזות. מצב זה הוא מהחביבים עליי מאחר והוא טס מהר מאוד, מגיב בצורה חדה ובאמת נותן תחושה של רחפן מרוצים.
 
מצבי טיסה

(צילום: אסף הרמן)

 
מצלמה
לספארק מצלמת 12 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של F/2.6, חיישן בגודל 1/2.3 אינץ' ועדשה ברוחב 25 מ"מ, המסוגלת לצלם וידאו ברזולוציית Full HD  בקצב של 30 פריימים בשנייה. היא מיוצבת על ידי גימבל שני צירים וניתן לשלוט בזווית המצלמה מהשלט או מהסמארטפון. תמונות הסטילס שהיא מפיקה חדות למדי, ברמה גבוהה ובהחלט מספקות. צילום הווידאו חלק מאוד וללא רעידות, גם כאשר יש רוח חזקה, תודות לגימבל (מייצב) שעושה עבודה מעולה. באשר לאיכות, היא מספקת למדי בשביל האדם הממוצע המשתמש במדיה חברתית, מצלם קליפים משפחתיים וקצת טבע. מי שמחפש רחפן לצילום מקצועי ייאלץ לרכוש רחפן יקר יותר.
 
תמונה ממצלמת הספארק

(צילום: אסף הרמן)

תמונה ממצלמת הספארק

(צילום: אסף הרמן)

תמונה ממצלמת הספארק

(צילום: אסף הרמן)

תמונה ממצלמת הספארק

(צילום: אסף הרמן)

 
סוללה
סוללת הרחפן, על פי נתוני היצרן, מחזיקה עד 16 דקות שהייה באוויר. בפועל היא מחזיקה כ-14 וחצי דקות בממוצע. למי שרק רוצה להעלות את הרחפן, לצלם סלפי ולנחות זה מספיק, אך למי שמעוניין בקצת יותר מזה כמו לצלם טבע, ליהנות ממצב הספורט ולצלם כמה סרטוני וידאו, זה פשוט לא מספיק והייתי ממליץ על רכישת סוללה נוספת. טעינת שתי סוללות על משטח ההטענה, המגיע רק בחבילת הקומבו, הפתיעה לטובה ולקחה כ-50 דקות מהירות. חשוב לציין כי ניתן להטעין את הספארק בעזרת כבל מיקרו USB ותודות לכך אפשר להטעין אותו באוטו או באמצעות מטען נייד. סוללת השלט החזיקה לכ-12 טיסות בממוצע בין טעינה לטעינה.
 
וידאו הדגמה של מצלמת הספארק
 
יתרונות:
קומפקטיות וקלות נשיאה
מצלמה איכותית ויציבה
איכות בנייה גבוהה
יציבות טובה באוויר
טיסה באמצעות מחוות ידיים
מספר חיישנים רב
מצבי טיסה 
תפעול פשוט
טעינה מהירה
 
חסרונות:
טווח טיסה קצר
זמן שהייה באוויר
אין מצב ספורט ללא שלט העולה כסף
 
סיכום
הספארק הוא כלי מעולה וכיף להטסה, מצבי הצילום מאפשרים ייצור של סצנות מעניינות שלא היו מביישות גם את המטיסים המקצועיים ביותר. השליטה בעזרת הידיים מוסיפה עניין ונותנת הרגשה של קידמה ועתידניות. כמות החיישנים בהחלט מצמצמת את האפשרות לרסק או לאבד אותו. תוסיפו לזה אפליקציה ידידותית, אריזה קומפקטית ביותר וקיבלתם את החבילה המושלמת למטיס המתחיל. מנגד, טווח הטיסה שלו יחסית קצר, זמן השהייה באוויר לא מספיק ואם אין לכם שלט לא תוכלו ליהנות ממצב הספורט. אין ספק כי מדובר בסכום כסף לא פעוט. אבל בטווח המחירים של הספארק, לטעמי, הוא האופציה הטובה ביותר בשוק ונותן את התמורה הגדולה ביותר לכסף.
 
למי הייתי ממליץ לרכוש אותו?
לכל מי שמעוניין להיכנס לעולם הרחפנים אך לא רוצה להוציא יותר מידי כסף, לחובבי הצילום המעוניינים להוסיף מימד אווירי ולאנשים שאוהבים ספורט אקסטרים וטיולים.
 
הספארק נמכר בישראל תמורת 2500 ש"ח כאשר בתמורה תקבלו את הרחפן, סוללה אחת, מטען, כבל USB, קופסת אחסון וזוג להבים ספייר. 
בתוספת של עוד 1000 ש"ח תקבלו את חבילת ה-Fly more combo  הכוללת שלט, סוללה נוספת, תיק נשיאה, כבל מתח, כבל USB, קופסת אחסון, משטח הטענה לשלוש סוללות, מגני להבים ושני זוגות להבים ספייר.
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

DS3

חוות דעת - DS3 הסופר מיני לבית סיטרואן הושק... מידע נוסף >

אאודי S1

חוות דעת - אאודי S1 היא גרסת הביצועים של A1... מידע נוסף >

פיאט 500X

חוות דעת - פיאט 500X הוא המיני קרוסאובר של... מידע נוסף >

דאצ'יה סנדרו

חוות דעת - דאצ'יה סנדרו זו המשפחתית המי... מידע נוסף >