סגור

קלקול קיבה מקסיקני: סיכום מירוץ מקסיקו

המילטון אלוף ו-ורשטאפן המנצח, אבל האוהדים הפסידו

  • משה פינצ'בסקי

  • 31.10.2017
 
קיוויתי להרבה יותר. במקום אוכל מקסיקני לוהט, קיבלנו צ׳יפס עם מיונז הולנדי. אין רע במירוצי התאוששות מאחור, יש בהם יותר עקיפות מאשר במירוצים רגילים, בוודאי כאשר שני נהגים מובילים חוזרים מסוף הטור, אבל באמת קיוויתי שהמאבק בין שלושת המובילים יהיה על הנצחון ועד סוף המירוץ ולא ייגמר אחרי 3 פניות. דרך אגב, לא היה חסר הרבה בכדי שכל השלושה יצטרכו להתאושש. הכנף של פטל פגשה גם את הצמיג האחורי של ורשטאפן, אבל הוא שרד בניגוד לצמיג של המילטון. 
 
בזמן הצפייה במירוץ, עפו האשמות רבות ברחבי הפאב, מחצית לכיוון ורשטאפן ומחצית לכיוון פטל. בסופו של דבר הבלאגן שם היה תאונת מירוצים אחת גדולה, בה המילטון היה נקי לחלוטין, אבל בניגוד לסינגפור, לא יצא ממנה ללא פגע. פטל וורשטאפן לא מסתדרים וזה אנדרסטייטמנט בריטי במיטבו. ההולנדי מנצל את קלף ה״לכם יש יותר מה להפסיד ממני״, למרות שהפעם גם לפטל ולהמילטון היה מעט מה להפסיד.
 

(צילום: getti)

 
פטל ניסה לדחוק את ורשטאפן רחב ככל הניתן בפנייה הראשונה, אבל מקס לא ויתר ובקו סופר פנימי, לקח את הפנייה השנייה שמאלה תוך קפיצה על ה"קרב" הפנימי יחד עם מגע עם פטל וחסימתו ברמה שאפשרה להמילטון לנסות לעקוף את שניהם מסביב מבחוץ. הבעיה הייתה שורשטאפן היה שוב בקו פנימי הדוק מאד שהאט אותו ביציאה מפנייה 3 וגרם להמילטון מאחוריו להאט לשבריר שנייה בדיוק כשפטל האיץ ושוב נוצר מגע כנף אל צמיג. 
 
משלושה יצא רק אחד 
זה הרס את המירוץ על הניצחון, כי רק המילטון ובמיוחד פטל יכלו להתמודד עם ורשטאפן. אחרי התאונה נותר למקס רק ״לשייט״ אל הניצחון כדבריו על הפודיום. לא זכור לי מירוץ שבו ראו כה מעט את מוביל המירוץ ולמעשה בכלל את שלושת הראשונים. הטלויזיה כל הזמן הראתה את המילטון ופטל והתעסקה במאבק לאליפות, למרות שלא היה מאבק כזה באמת, מקסימום דחיית הקץ (במיוחד ברגע שפטל גם נפגע). דרך אגב, אפילו אם המילטון היה פורש בפנייה השלישית אתמול ופטל היה מנצח, עדיין האליפות הייתה גמורה, כי המילטון היה מוביל עם 41 נקודות כאשר נותרו רק 50 אפשריות מקסימלית, כלומר שהמילטון היה צריך רק עוד 9 נקודות משני מירוצים בהנחה שפטל היה מנצח את שניהם. 
 
האליפות הייתה נון-אישיו, אבל בגלל שורשטאפן נעלם לכולם, בוטאס גם הצליח להימלט, וקימי הצליח להתדרדר כל כך לאחור עד שלא יכול היה לאיים עליהם, נותר היה רק להסתכל על החזרה של פטל והמילטון במעלה הטור ולהמציא עניין. אני נהנה במצבים האלה מהתחרות עצמה. כל פעם פטל והמילטון היו צריכים להתמודד מול יריב קשה יותר, כמו במשחק וידיאו. לשניהם היו מצבים גבוליים מאד שיכלו להסתיים בפרישה. 
 
פטל וורשטאפן, נשיקה מהגהינום

(צילום: getti)

 
מאסה כמעט איבד את זנב המכונית לתוך הפרארי של פטל ואלונסו כמעט וגילח את אף המקלארן על החלק האחורי של המרצדס של המילטון. לא הייתה אתמול מכונית בטיחות שתכווץ את הטור ולכן למרות שפטל הפגין ביצועים מרשימים במיוחד, שלישיית החוד הייתה כמעט הקפה מלאה מלפנים, מספיק רחוק בכדי שלפטל תיפלט איזו ״מאמא מייה!!!״ כששמע כמה רייקונן רחוק ממנו. אין ספק שמכונית הבטיחות הוירטואלית עדיפה על מכונית בטיחות אמיתית, בשמירת טמפרטורות הצמיגים ועדיפה למחפשי ״טוהר״ המירוצים, אבל את המירוץ הזה היא הרגה במקום להחיות. מצד שני, לא הייתה באמת סכנה ממשית שחייבה מי מהן…
 
אם ההתקדמות של פטל הרשימה, ההתקדמות של המילטון נראתה קשה יותר. ייתכן שהמכונית של המילטון נשארה פגועה אחרי החלפת הצמיגים בסוף ההקפה הראשונה, אבל זה לא היה נראה כך ואף אחד לא טען זאת במהלך או אחרי המירוץ. צריך גם לזכור שהמילטון נהג חד משמעית רק בכדי לסגור את האליפות, כי לא נשאר לו דבר מעבר לכך, שיכול היה להשיג במצבו. ועם כל זאת, עולה פה הסוגיה הסופר מעניינת, שנטענה במהלך העונה הזאת, שהמרצדס מתוכננת לניצחון מהובלה ומתקשה כאשר היא נאלצת לעקוף מכוניות תחרותיות. השאלה היא עד כמה מכונית המרצדס מסוגלת להתמודד ולנצח כאשר היא לא מובילה בחוד?
 
במהלך השנה המילטון הצליח לנצח כמה פעמים, כאשר לא הוביל ובוודאי שראינו אותו עושה זאת די בקלות רק לפני שבוע, אבל מנגד היו גם פעמים שמרצדס נוצחה כאשר לא הייתה מלפנים. במקסיקו המרצדס נראתה פגיעה בעת מרדף אחרי מכוניות אחרות. נראה היה שהמרצדס של לואיס סבלה יותר מאשר הפרארי של פטל, כאשר המילטון התקרב למכונית לפניו. פטל יכול היה לסגור דרך פניות האסים המהירות ולכן להיות ממש צמוד דרך האצטדיון שאחריהן אל תוך הפרלטדה ולהנות מהסליפסטרים בישורת עוד לפני קטע ה DRS.
 
כל העקיפות הזכורות לי של המילטון על מכוניות תחרותיות יחסית, נעשו בישורות ה- DRS ולא בקטעים המפותלים, כפי שפטל ביצע למשל על מאסה. מעניין היה גם לראות באיזו קלות לואיס עקף את וונדורן, שהיה ללא DRS לעומת המאבק הארוך והקשה בעקיפה על אלונסו, שנהנה מ DRS על מאגנוסן ונעקף לבסוף רק כאשר איבד אותו. בהזדמנות זו, צריך גם לתת קרדיט למאגנוסן שהצליח להוציא מקום 8 במירוץ בו האס זינקה מסוף הגריד מחוסר ביצועים. 
 
וורשטאפן, הדבר הבא של הפורמולה 1?

(צילום: getti)

 
חתן הבר מצווה, ורשטאפן
אין איש שאדיש לבחור. יש שאוהבים את החוצפה שלו ויש שמתעצבנים ממנה (בעיקר אוהדי פרארי או נהגיה), אבל על הכישרון אין כל ויכוח וזאת הסיבה שרדבול הניחו את כל הביצים בסל שלו. במחצית השנייה של העונה, ורשטאפן החל לגבות את הביצועים בדירוג עם הופעות חזקות במירוצים ובכך שם בצל את ריקארדו, שעד אז, לפחות יכול היה לטעון שבמירוצים הוא עדיף. 
מבחינה מסויימת ריקארדו אף החל לסבול מהחלק הארי של המזל הרע בבעיות האמינות של רדבול וגם בכך נרשם מהפך מול ורשטאפן. מקס היה מרשים במלזיה, אבל בשני המירוצים האחרונים הוא ממש יצר צונאמי של "הייפ" לגביו. הוא הכוכב! הוא הדבר הבא! הוא הלואיס המילטון הבא!
 
 
כבר התייחסתי לאלונסו ולמאבק העיקש שלו ואף יהיו שיאמרו, קשה מדי על גבול המלוכלך, מול המילטון, אבל אי אפשר לקחת ממנו וממקלארן את הביצועים שלהם. עם מנוע נחות, אלונסו הצליח להוציא מהשלדה והאווירודינמיקה של מקלארן, ביצועים חזקים מספיק בכדי שהוא יטען שכרגע בנקודות הטכניות האלה, מקלארן מובילים את הסבב. מעורר תיאבון לקראת שנה הבאה עם מנועי רנו.
 
נהג נוסף שכיכב בדירוג ובמירוץ היה אוקון, שניצח את פרז בביתו. עוד שמן למדורה שבוערת מתחת לפני השטח בפורס אינדיה ויהיה מעניין אם הלחץ יתפרץ החוצה עוד לפני סוף העונה או יתבשל לאט וארוך אל העונה הבאה.
 
לאחרונה נמאס לי מהביצועים של לאנס סטרול ומכך, שנהגים שלדעתי ראויים ממנו עפים מהסבב. על כן יש לשבחו על הביצועים המאוד שקולים שלו במהלך המירוץ שאפשרו לו לסיים שישי ולפני פרז. נכון שהיו המון פרישות של נהגים תחרותיים ממנו, אבל עדיין, הנהיגה שלו הייתה מהירה ושקולה. אולי זה יתן לו את הביטחון הדרוש לו. מנגד, זה לא משנה כלום מהטענה שויליאמס פשוט יורים לעצמם ברגל עם חיפוש נהג ותיק ובטוח שינהג לצידו של סטרול. אולי כדאי שפרארי ישלחו לשם את רייקונן. הוא בדיוק מה שויליאמס מחפשים.
 
אפשר להתחיל לסכם את העונה, אבל דווקא עכשיו כשהאליפות באמת סגורה במאה אחוז, במקום ה-99.99 אחוז, שמקודם, אולי נצליח לקבל מירוץ אחד שיהיה באמת ובתמים ראוי לפנתיאון! מירוץ שלא יחזיק 3 פניות מהזינוק, אלא נתפשר על הכרעה בהקפה האחרונה נוסח סוזוקה 2005 או מונזה 1971.
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

מרצדס A קלאס

חוות דעת - מרצדס A קלאס היא מכונית האצ'... מידע נוסף >

פיאט דובלו

חוות דעת - פיאט דובלו הוא וואן העבודה של הי... מידע נוסף >

סובארו אאוטבק

חוות דעת - סובארו אאוטבק הוא רכב הסטיישן המ... מידע נוסף >

אאודי S1

חוות דעת - אאודי S1 היא גרסת הביצועים של A1... מידע נוסף >

אופל קורסה OPC

חוות דעת - אופל אסטרה OPC של האופל קורסה מה... מידע נוסף >