סגור

אאודי RS3 במבחן: כדור 9 מילימטר!!!

היא קטנה, תפוחה במקומות הנכונים, קטלנית כמו כדור 9 מ"מ ומסוגלת להפוך כל נהג סביר לכוכב מירוצים.

  • כפיר כשריאן

  • 10.12.2017
 
 
אריסטוקרטיה היא שיטת שלטון, שיטת שלטון של קבוצה חזקה באוכלוסייה. לאותה קבוצה באוכלוסייה יש מה שקרוי "המידות הטובות" כלומר, תכונות המאפשרות לה לשלוט ולהשפיע על שאר האוכלוסייה. 
 
יש כמה דרכים להתברג ליחידת העילית הזו כגון כוח צבאי, מיומנויות חריגות או לזכות בירושה. למה אני מספר לכם את זה? באנלוגיה לעולמות הרכב, דגמי הספורט כדוגמת AMG של מרצדס, M של ב.מ.וו, במקרה שלנו RS של אאודי ועוד טובים ורבים, נחשבים בעיני רבים לאריסטוקרטיה של עולמות הרכב. הם ממוקמים מדרגה מעל דגמי הליסינג והג'יפונים העממיים, אך נפוצים יותר מדגמי "המלוכה" כמו פרארי, בוגאטי ושאר האקזוטיות. 
 
הדור החדש של האאודי RS3 נחת בישראל בקול תרועה ומיד ירד דרומה אל המסלול הישראלי כחול לבן בערד. שם קיבלנו טעימה מהיכולות הדינאמיות של המכונית וכעת, כשענני הסערה התפזרו והאבק במסלול  כבר שקע, הגיע הזמן לבדוק מקרוב מה כדור תשעה המ"מ של אאודי מציע בדור החדש. 
 
קיק דאון
קיק דאון, רק על זה אני חולם בדרך הביתה כשאני עומד בפקקים הבלתי נגמרים. שם, בתוך הדיכאון העמוק והאיטי,  יצא לי להכיר מקרוב את תא הנוסעים המחודש ואפילו את בקרת הזחילה בפקקים, חובה בכל רכב. תא הנוסעים מזכיר מאוד את זה של ה-A3, אך זה של ה-RS מקבל נגיעות ספורטיביות של קרבון ועור אלקנטרה שנמצא בשפע בידית ההילוכים, ההגה, דיפוני הדלתות ומעל כולם במושבים. מלאכת מחשבת, לא פחות. מושבי הבאקט תומכים ומעוצבים (ראה תמונה) עם תפירות יהלום אדומות, מושבים שמחייבים מחיאות כפיים למעצבים ופחות למהנדסים (או ליבואן) שהחליטו שכאן רבותי, אין מושבים חשמליים או כיוון חשמלי להגה. 
 
מושבי באקט מעוצבים

חומרי דיפון איכותיים

תפירות יהלום

 
ההגה כמובן ספורטיבי וקטום בתחתית, עם תפירות אדומות ושלוש זרועות. שטח האחסון בסביבת הנהג דל למדי ואינו מספיק לכוס קפה ומקום לטלפון החכם יחד, יש כאלה שיראו בזה יתרון, יתכן והם צודקים. מערכת המולטי מדיה זהה לזו שבשאר דגמי אאודי עם מערכת ההפעלה MMI אך בלי מערכת ניווט של WAZE או IGO (מתאפשר בתוספת תשלום של 5000 ₪) גודל המסך רק 7 אינצ' והוא מתופעל בקלות דרך גלגלת שנופלת ליד. העיצוב הכללי בתא הנוסעים נקי מכפתורים וחומרי הדיפון כאמור רכים ואיכותיים. חצי שעה בזבזתי בחיפוש אחר כניסת USB, חצי שעה של בזבוז זמן טהור. יש יציאת AUX, נגן דיסקים אך לא USB.
 
מצא את ה-USB

 
אפור עמוק וחבילת Black 
גרסת המבחן שלנו היא המאובזרת והמעוצבת ביותר שהיבואן יודע להציע. מחירה, כולל רישוי 416,000 ₪ על הכביש. חבילת RS PLUS, בעלות 50,000 ₪ היא בבחינת חובה למי שקונה את המכונית, היא כוללת חבילת עיצוב, סאונד, בטיחות ושלל פינוקים שחלקם הגדול היה מתבקש שיגיע כבר בדגם הכניסה. מכונית פרימיום בשנת 2017/18 חייבת להגיע כסטנדרט עם בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת סטיה מנתיב ועוד. 
 
מכונית המבחן שלנו צבועה בצבע אפור עמוק ומקבלת גם נגיעות שחורות במקומות שונים כמו בדיפיוזרים, בחלונות מבודדי החום, באגזוזים ועוד. להעצמת המראה הגוצי והשרירי תוסיפו את חישוקי הגלגלים בקוטר 19 אינצ' מחומשי הזרועות ובתוכם מבצבצים קאליפרים אדומים עם הכיתוב RS ולקינוח תאורת החזית העוצמתית בטכנולוגיית לד. 
 
ביחס ל-A3 הסטנדרטית ה-RS הונמכה ב-2.5 ס"מ וקיבלה תפיחות עיצוביות במקומות שונים לרבות מכסה המנוע. התוצאה, מראה אתלטי שרירי ומרשים שיגרום ללא מעט סיבובי ראשים ברחוב.
 
מראה קשוח ואגרסיבי

ידית הילוכים עם אלקנטרה

 
כדור 9 מ"מ
לאחר בעיות רגולציה כאלו ואחרות, לטענת היבואן, סוף סוף נחת בישראל המנוע החדש והמעוטר של החברה. מנוע חמישה צילינדרים בנפח שנים וחצי ליטרים עם מגדש טורבו שמנמן זולל אוויר. קשה להתלונן שאי פעם היה חסר כוח במכונית אולם כעת יש יותר, אהלן וסהלן. הבלוק החדש שגם זכה לדיאטה של 26 ק"ג, הודות לשימוש בחומרים קלים יותר כמו אלומיניום, מפיק כעת 400 כוחות סוס, 33 יותר מהדגם היוצא ומומנט של 48.9 קג"מ בשרניים המתנפלים על מערכת הקוואטרו הטובה והמוכרת. 
 
עבור מכונית "סטוק" להעביר 400 סוסים לכביש איננה משימה קלה. קחו לדוגמא מכונית בהנעה אחורית עם אותו הכוח, תנסו להוריד אותם במכה אחת לכביש ותקבלו התערבות אגרסיבית של בקרות וישבן צוהל ובלתי נשלט, יש מי שיעדיפו את הסוסים שלהם כך, זה עניין של טעם. 
 
מערכת הקוואטרו של אאודי מעבירה את הכוח לאספלט בצורה מושלמת! איבוד הכוח בדרך לשם זניח על גבול הלא קיים, המהנדסים הגרמניים דאגו שאף סוס לא יעזוב את האורווה לשווא. בקרת השיגור אותה ניסינו הוכיחה מעל כל צל של ספק את הטענה. המהירות והדיוק שהמכונית הזו יוצאת מהמקום היא תוצאה של שלמות הנדסית גרמנית מדויקת (יש שיטענו מדויקת מידי). 4.1 שניות מעמידה למאה קמ"ש הוא נתון מרשים ומשקף שיפור של 0.2 שניות מהדור הקודם. תיבת ההילוכים בת 7 המהירויות בטכנולוגיית S טרוניק מאפשרת נסיעה במצב "קומפורט", ספורט ואפילו אוטומאט, שעד עכשיו לא ממש הבנתי מה מטרתו. 
 
חזית אגרסיבית

צמד אגזוזים נושפים ומגרגרים

(צילום: רונן טופלברג)

 
במצב D התיבה איטית על גבול המדכאת ומרסנת את המנוע המשובח. תגובת המכונית בין רגע הצמדת דוושת הגז לשטיח לזמן שהיא מגיבה ארוך ומתיש. לעומת זאת במצב S החיה משתחררת במלוא הכוח החוצה והעברות ההילוכים זריזות, מדויקות והחלטיות. תוצר לוואי של זה הוא  שעון הטורים שמקפיד ללטף את הספרה 7 בתחום האדום במד הסל"ד לפני מעבר להילוך הבא ושחרור נחירות עמוקות ממערכת הפליטה. מי שרוצה יכול גם ליהנות משליטה על התיבה דרך הידית מאחורי גלגל ההגה באמצעות ידיות קטנות מאלומיניום המעוצבות בטוב טעם. 
 
בורר מצב הנהיגה מאפשר לחיות עם המכונית הזו גם ביום יום. במצב "קומפורט" הנמר השואג יהפוך לחתול פרוותי ונעים, מתלי הספורט יהיו סלחניים יותר מאשר במצב ספורט שם כל רשלנות של עובד מע"צ מורגשת בגב. שורת המושבים השניה מספיקה לשני מבוגרים אך תחושת הקלסטרופוביות מורגשת והבחילות תגענה מהר מאוד בנהיגה ספורטיבית. שם, כמו בחזית, המושבים מעוצבים עם תפירות יהלום יפיפיות, ועושים חשק לפרקם ולהציבם כמו פסל סביבתי של ג'וזפה גריבלדי בסלון הבית.
 
לפרק ולהציב בסלון

 
קיק דאון
רכב המבחן שלנו עבר רק 700 ק"מ והתחושה הכללית היא שהמנוע טרם נפתח עד הסוף, אם ככה מרגיש מנוע שטרם נפתח לא תהיה ברירה אלא לקחת אותו לסיבוב עוד כמה חודשים ולהבין לאן הטירוף יכול להגיע. במצב נהיגה דינאמי כל מערכות הרכב נדרכות לטובת חווית נהיגה מדויקת להפליא, החל מההגה עטוף האלקנטרה שהופך קשיח, דרך דוושות הגז והברקס בציפוי אלומיניום עם תגובות חדות יותר ועד לחישוקי 19 אינצ' הנועלים סט פירלי P-ZERO  ספורטיביים בחתך 235/35 מאחור ו- 255/30 מלפנים.  
 
הכביש המתפתל מקבל בחיבוק את העולה החדשה כראוי לתרבות הישראלית, זווית גלגול הגוף זניחה גם בשינויי כיוון מהירים, את המעט שכן מורגש, מושבי ה"באקט" מטרפדים בקלות. מערכת הפליטה המשודרגת (חלק מחבילת RS) ממלאת את החלל החיצון בצלילים עמוקים וגרוניים שגורמים לרבים לשלוף מצלמה ולחפש מי אחראי להפרות הסדר. הצליל העמוק חודר פנימה לחלל המכונית אך לא מספיק חזק כמו שקיווינו. בלמים מאווררים (310 מ"מ מקדימה) מאפשרים בלימות חזקות ומאוחרות של המכונית, מערכת ההנעה הכפולה מאפשרת חזרה מוקדמת לגז ויציאה חזקה ומהירה לישורות. 
 
בלמים קשוחים

 
תת היגוי? הצחקתם את האלקטרוניקה, גם כשמגיעים מהר מידי לפניות תת היגוי כמעט שלא בא בחשבון. היגוי יותר? לא בבית ספרינו, גם בניתוק חלקי של הבקרות, ע"מ להוציא את המכונית מאיזון צריך מניפולציות מאוד אגרסיביות. 
 
לסיכום: 
בעולם הרכב, הדעות חלוקות אם מכונית צריכה להיות כל כך מדויקת, חדה וצייתנית, האם העדר "פראיות" הופכת את חווית הנהיגה לטובה פחות, אך כאמור הכול עניין של טעם. בשורה התחתונה ה-RS3 היא חבילה יוצאת מגדר הרגיל, היא מאפשרת חיי שיגרה נוחים וחיי "לילה" פרועים שיגרמו לכם לקום עם חיוך זדוני בבוקר. הדיוק ו"הפינס" הגרמני מאפשרים לכל נהג סביר להפוך למצוין. כה אמר אלוהי ה- RS"תפנה את ההגה לאן שצריך ותן לי לעשות את העבודה, לך יישאר רק להתרווח בכורסא, להרים את הגבות ולחייך" 
 
 
אאודי RS3
מחיר על הכביש: 415,000
חבילת RS PLUS: 50,000
 
מידות: 
אורך/גובה/רוחב: 1,800/1,411/4,335
מרחק סרנים: 2,631
נפח תא מטען: 335
נפח מיכל דלק: 55 ל'
 
מנוע: 
הנעה: Quattro
תיבת הילוכים: S טרוניק, 7 מהירויות
נפח מנוע: 2.5 ל', 5 צילנדרים
מומנט מירבי: 48.9 קג"מ 1,700-5,850
הספק מירבי: 400 כ"ס 5,850-7,000
תאוצה 0-100: 4.1 שניות
מהירות מירבית: 250 קמ"ש
צריכת דלק משולבת (יצרן): 8.4
צריכת דלק מבחן: לא רלוונטי
 
ציון בטיחות לגרסת הבסיס: 4
דרגת זיהום אוויר: 14
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון - עולם הרכב תכנית 107
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

פורד אדג'

חוות דעת - פורד אדג' הוא הקרוסאובר של ה... מידע נוסף >

טויוטה פריוס היברידית

חוות דעת - טויוטה פריוס הוא הרכב ההיברידי ש... מידע נוסף >

אבראט 500 קבריולה

חוות דעת - אבארט 500 קבריולה היא המכונית הע... מידע נוסף >

ב.מ.וו סדרה 4

חוות דעת - סדרה 4 היא גרסת הקופה של סדרה 3... מידע נוסף >

ב.מ.וו M6

חוות דעת - ב.מ.וו M6 היא גרסת הביצועים של ס... מידע נוסף >