סגור

ריינג' רובר וולאר – זינוק לעתיד

לא בכל יום מגיעה מכונית חדשה מבית לנדרובר, הוולאר מסמן את תחילת העתיד  

  • בועז קורפל

  • 17.12.2017

(צילום: יצרן)

 

(צילום: יצרן)

 
יש הבדל בין נסיעת מבחן על מכונית חדשה שמחליפה קידומת, או כזאת שכברה מתיחת פנים ואפילו על אחת שהיא גרסה מיוחדת של מכונית שכבר קיימת ומוכרת אבל קיבלה פרצוף חדש. אבל אי אפשר להשוות את כל אלה לנסיעת מבחן במכונית שלא הייתה כאן מאז ומעולם. ולא רק כאן אלא בשום מקום אחר. כזאת היא הריינג'רובר וולאר החדשה מבית לנדרובר. "מעניין במה הם יכולים להפתיע ואילו חידושים כבר אפשר לגלות במכונית הזאת?" חשבתי לעצמי. "נהגתי פעמיים בחודשים האחרונים בדיסקאברי 5 והבנתי כמה רחוק מתחו בלנדרובר את הנוסחה, אז מה כבר אפשר לחדש בוולאר שבנוי על פלטפורמת ה-IQ ושלדת ה-F-PACE  של יגואר?" המשכתי להרהר לעצמי בדרך אל החניון שמתחת לסוכנות החדשה של לנדרובר יגואר בהרצליה. 
 

(צילום: בועז קורפל)

 
קוראים לזה WOW אפקט
החניון לא החמיא לה. נסתרת, מבוישת ודחוקה לקרן זווית, ככה מצאתי את הוולאר דיזל החדשה שעשתה עליה לישראל כשברקע ההבטחה ליהנות מהמכונית ולחזור בעוד כמה חודשים כשתגיע אחותה בגרסת הבנזין. במבט ראשון היא מזכירה הכלאה בין הריינג'רובר איווק והריינג'רובר ספורט ומבחינת המידות החיצוניות שלה, היא אכן נמצאת שם באמצע. אבל המראה המלוטש והחדיש שלה שעליו הופקד גרי מק'גוברן המעצב איננו אומר שהיא לא יכולה לקצר דרכים גם בשטח, היא למרות הכל אחת מארבעת המופלאות למשפחת לנדרובר. לו הייתה מיוצרת לפני כמה שנים, ייתכן שהייתה כולה עשויה פלדה מאסיבית אך כיום אלומיניום מככב בכל מקום וגם כאן, וכל זה נועד להשיל ממשקלה כמה שיותר משקל ולאפשר לה להיות דינמית וזריזה חרף גודלה. מק'גוברן בחר לחבר את החרטום והזנב בקו אחד מהפנסים הקדמיים לאחוריים. קו כתפיים גבוה שמשדר דינמיות וחוסן ויחד עם זאת, הקורה האחורית השחורה והחלונות הכהים והצרים יוצרים אפקט הפרדה והגג מקבל מראה צף. ידיות הדלתות הנסתרות באופן רגיל, נשלפות החוצה באופן חשמלי עם נקודות אור לבן מתחתיהן לסמן את מיקומן בחושך. הן אולי מסמלות את המשמעות של השם "וולאר" שהוא למעשה "נסתר" בתרגום פשוט. הרכב נמתח לאורך של 4.80 מטרים וזה לא מעט, והוא משתרע לרוחב של קצת יותר משני מטרים וזאת נקודת חוזק שמשפרת את הנוכחות שלו ואת היציבות שלו. תוסיפו את נתון הגובה (1.66 מטרים) ותקבלו רכב בפרופורציות מצוינות עם כל האפקטים הרצויים החל באלגנטיות ועד לדינאמיות וספורטיביות גם יחד. המרכב החדיש יושב על גלגלים גדולים וחישוקי 21 אינץ' (בתוספת תשלום) שרק מוסיפים לו ואינם נראים מוגזמים בכלל.

(צילום: בועז קורפל)

 
ברוכים הבאים לעתיד
אם אהבנו את המראה החיצוני שפוגע בול לטעמנו בכל מה שהמכונית אמורה לייצג, הרי שהעיצוב הפנימי והטכנולוגיה החדישה ביותר שמגיעה מבית יגואר-לנדרובר (JLR) משלימה את הסיפור וממחישה מעל לכל ספק שמשהו זז קדימה במחלקת העיצוב של החברה הבריטית. ראשית נציין כי המכונית שקיבלנו לידנו היא מכונית ברמת הגימור הגבוהה ביותר ושלל התוספות שיש בה מגיעות בתוספת תשלום, אבל רגע, שלא נחוש פה לרגע רגשות אשמה או משהו כזה, כל מי שישלם עבורה סכום של למעלה מ-700,000 שקל, לא יחסוך פה כלום כי הכול נראה פשוט מושלם. החומרים מהם המכונית עשויה באמת מעניקים לה מראה עתידני. לא תמצאו כאן זכר לעץ או בד בגוון חם ורך. הכל עור שחור, פלסטיק בגוונים שונים של אפור ושחור וכמובן הרבה, אבל הרבה אלומיניום. את הקונסולה המרכזית עטרים שני מסכי ענק בגודל 10 אינץ' ובהם עולם ומלואו. אין ולו זכר לכפתור או מתג ולחצן הפעלה. הכל שם מתנהל בנגיעות והסטות לצדדים. על ההגה נמצאים שני אמצעי בקרה שמזכירים בעיצוב שלהם את האייפודים הקטנים של פעם, וההפעלה שלהם גם היא בנגיעות והסטות אצבע ודרכם אפשר לשלוט על הרדיו והטלון וכמובן בקרת השיוט. לימוד מדוקדק של ספר ההפעלה של המכונית ומערכותיה מצריך שעות רבות וארוכות ולכן מומלץ יותר להשקיע בענייני הפעלה מהירה וכל השאר יגיע אינטואיטיבית, וזה אכן קורה תוך כדי תנועה תרתי משמע. מרווח הגלגלים של הוולאר נמתח ל-2.87 מטרים וזה נתון מרשים מאוד למכונית בת 5 מקומות ישיבה. כל אחד מנוסעי הרכב מקבל מרחב מחייה מהטובים שראינו ורק הטיפוס אל הסיפון מחייב מפאת מרווח הגחון מתיחת אברים קלה ולא יותר. תוסיפו לכל אלה תא מטען מכובד בנפח 673 ליטרים ואתם מוכנים לצאת לדרך.
 

(צילום: בועז קורפל)

 
 
אז יוצאים לדרך...
משקלה של המכונית קרוב לשתי טונות למרות ריבוי המכלולים והחלקים שעשויים אלומיניום. זה נרשם לחובתו של הוולאר שמרגיש את המשקל הזה בגרסת המנוע שנהגנו בה, טורבו דיזל בנפח 2.0 ליטרים בהספק 240 כוחות סוס. הגרסה הצנועה יותר בהספק 180 כוחות סוס תעבוד קשה הרבה יותר ואילו גרסת ה-V6 בנפח 3.0 ליטר ובאספקת בנזין, היא תעבוד בקלות רבה יותר והביצועים יהיו יותר דינאמים לא רק על הניר. לוולאר תיבת הילוכים אוטומטית בת 8 מהירויות ובזכות המומנט המצוין של המנוע (51 קג"מ) ב-1,500 סל"ד, הוולאר מסוגל להאיץ מעמידה ל-100 קמ"ש תוך 7.3 שניות לפי הצהרת היצרן. התנאים שלנו בנסיעה לא איפשרו את הבדיקה הזאת וגם אם נוסף עוד כמה עשיריות לנתון הרשמי, הרי שמדובר בסך הכול בנתון טוב ביחס למשקל. למכונית בוחר מצבי נסיעה בהתאם לתנאי השטח (הושאל מהאחים לבית לנדרובר) וניתן לכייל את המערכת לנסיעה בשטח מגוון אך לא צריך ללכת רחוק מדי למרות בולמי האוויר (שגם הם הגיעו מאחד האחים במשפחה) כי למכונית אין הילוך כוח וזה אומר לבעלים של הוולאר שלמשימות שטח קשוחות, כדאי להעביר את המשימה לדיסקאברי למשל. המכונית מתנשאת לגובה והישיבה מקנה לנהג זווית ראייה טובה ונוחה אפם כי הנוסעים מאחור יצטרכו להסתפק עם מה שיש בגלל עיצוב החלונות הצרים. צריך להתרגל לדבר הזה ולזמן התגובה שחולף מהנגיעה בדוושה ועד שהמנוע מגיב בנהמה וגרגור ושועט קדימה. אחרי כמה לחיצות והבנת התגובות, הנסיעה הפכה לחלקה ויעילה יותר. חישוקי הענק והצמיגים הדקים תורמים ליופי אבל המחיר הוא בתחושות של תנאי הדרך. התחושות של ההגה טובות ומדויקות למדי וכאשר מערכת ההנעה במצב דינאמי, אפשר לחוש את הוולאר במיטבו. אפשר לומר שלנדרובר עשו כאן רכב 60/40 עם נטייה גדולה יותר ליכולות נסיעה בכביש מאשר לנסיעה בשטח והם לא מתביישים לומר זאת, ממש כשם שהם אמרו את אותם הדברים על יגואר F-PACE. יש אמנם לא מעט מאפייני שטח כמו הנעה כפולה ומערכת טריין ריספונס דור 2 וגם מתלי אוויר וזוויות גישה ונטישה טובות, אבל הלקוחות האמתיים של הוולאר יותר בענייני שטחי קניות גדולים בקניון מחוץ לעיר מאשר שיטוט בקניון צחיח במדבר יהודה. צריכת הדלק של הרכב התייצבה על 12 קילומטרים לליטר ובהתחשב בכמות הלחיצות ורוב הנסיעה במצבים דינאמיים, זהו נתון נאה למדי. 

(צילום: בועז קורפל)

 
חבילת הבטיחות של הוולאר היא מהטובות בקטגוריה והציון של משרד התחבורה הוא הגבוה ביותר ולמרות זאת מתקינים אנשי חברת המזרח מובילאיי בכל המכוניות על כל צרה שלא תהיה ועל כל הנחה שאפשר לקבל. המערכות פועלות היטב ותחושת הביטחון גבוהה בזכותן יחד עם הגובה של המכונית. 

(צילום: בועז קורפל)

 
 
הוולאר הוא השער לעולם החדש של לנדרובר. בקרוב יגיע לארץ בן דוד חדש שנקרא E-PACE והוא ירמוז לנו על מה שצפוי להיות ברכב הבא של לנדרובר שאיננו מיועד בכלל לשטח, הדגם המסקרן שנקרא רואוד רובר. אבל עד שזה יקרה, אפשר לסכם את חוויית הוולאר בשתי מילים הפתעה והנאה. נכון, התענוג איננו זול ואם אתם בוחרים בגרסת HSE  מרובת התוספות כמו ברכב שקיבלנו, החשבון יטפס למחוזות ה-700,000 ואף למעלה מכך. לא מדובר ברכב להמונים אבל אם צריך לבחור בינו לבין המתחרים מגרמניה וארה"ב, אין ספק שיכולת השטח הקיימת שלו, מערכת הסאונד, רמת הבטיחות ואיבזור הפרימיום לצד המראה הקלאסי של לנדרובר עם נגיעות עתידניות בחוץ וגם בפנים, כל אלה מחזקים משמעותית את הוולאר ובתחומים רבים מעניקים לו עדיפות. Velar בתרגום חופשי זה נסתר, אבל ריינג'רובר וולאר זה ממש סיבה לצאת לנסיעה. עולם הרכב ובמיוחד זירת הפרימיום היו תמיד מירוץ חימוש בין היצרנים והמותגים, למתחרים של לנדרובר יש אולי תחמושת מצוינת אך במקרה של הוולאר יש ללנדרובר תחמושת מעולה וגם כלי נשק יוצא מן הכלל.  

(צילום: בועז קורפל)

 
ריינג'רובר וולאר טורבו דיזל HSE 
 
אורך: 4,803 מטרים
רוחב: 2,032 מטרים
גובה: 1,665 מטרים
בסיס גלגלים: 2,874 מטרים
משקל: 1916 ק"ג
נפח תא מטען: 673 ליטרים
מנוע: טורבו דיזל 2.0 ליטרים
הספק: 240 כוחות סוס
מומנט: 51 קג"מ
תיבת הילוכים: אוטו' 8 מהירויות
הנעה: כפולה
זינוק מעמידה ל-100: 7.3 שניות
מהירות מרבית: 220 קמ"ש
ציון בטיחות: 8
זיהום אוויר: 15
מחיר גרסת מבחן: 730 אלף ₪ 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון - עולם הרכב תכנית 107
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

אסטון מרטין ואנקוויש

חוות דעת - אסטון מרטין ונקוויש היא מכונית ה... מידע נוסף >

מיצובישי אאוטלנדר

חוות דעת - מיצובישי אאוטלנדר הוא הקרוסאובר... מידע נוסף >

סיאט איביזה

חוות דעת - סיאט איביזה היא הסופר מיני של הי... מידע נוסף >

פורד פוקוס

חוות דעת - פורד פוקוס היא המשפחתית הקומפקטי... מידע נוסף >