סגור

DJI Mavic pro: טכנולוגיה מתקדמת ברחפן מתקפל

מבחן: האם נמצא השילוב האופטימלי בין מצלמה מעופפת לאריזה קומפקטית?

  • אסף הרמן

  • 20.12.2017
 
קומפקטיות היא שם המשחק בימים אלה בעולם הרחפנים – מטיסים מעוניינים בכלי הניתן "לזרוק לתיק" ולקחת לכל מקום. הבעיה היא שבדרך כלל קומפקטיות באה על חשבון יכולות. ה-DJI Mavic בא להפריך הנחה זו. בנוסף להיותו אחד הרחפנים הקומפקטיים ביותר, הוא גם אחד מהכלים העמוסים ביותר בפיצ'רים הקיימים בשוק.
אך האם קומפקטיות ויכולות באמת יכולים ללכת יד ביד? לקחנו את המאביק למבחן, התוצאות לפניכם.
 
DJI Mavic pro

(צילום:אסף הרמן)

 
איכות בנייה
 
אי אפשר שלא להתחיל עם היתרון הבולט ביותר של המאביק, הקומפקטיות שלו. במקום ארבע זרועות קבועות, כפי שנמצא כמעט בכל רחפן סטנדרטי, הכלי מציע ארבע זרועות הניתנות לקיפול. תודות לאופציה זו, גודלו כאשר הוא מקופל, הוא בערך כמו בקבוק חצי ליטר (8.3 ס"מX  8.3 ס"מX  19.8 ס"מ), והוא נכנס בקלות לכל תיק, ואפילו לכיסים מסויימים. הרחפן שוקל 734 גרם בלבד, בנוי מפלסטיק קשיח, ולמרות העובדה כי הוא מתקפל, יש תחושה של מוצר איכותי, מוצק ועמיד. יש לציין כי צבעו אפור כהה, מה שמקל על זיהויו באוויר, בשונה מרחפנים לבנים לדוגמה אשר "נעלמים" בקלות בשמיים הבהירים.
 
המאביק במצב מקופל

(צילום: רועי צבי)

 
 
 
פיצ'רים וחיישנים
 
טוב, אז DJI השקיעו בגודלו, אבל האם הם חסכו בפיצ'רים? ממש לא. המאביק עמוס בחיישנים, החל מ-GPS השומר על מיקומו באוויר, ומחזיר אותו לנקודה ממנה המריא במקרה של לחיצה על כפתור "חזרה הביתה", או אובדן קשר עם השלט. חיישני גובה המזהים את הקרקע, מונעים התרסקות ובמקרה הצורך אף עוזרים בהתחמקות ממכשולים (במידה ומצב "פני השטח" מופעל). וחיישני מרחק בקדמת הכלי המונעים התנגשות בעצמים. הטווח התיאורטי עליו מצהירה DJI הוא 7 ק"מ, מטעמי בטיחות לא בדקתי נתון זה אך ראוי לציין כי הקליטה של הרחפן מעולה. בשום טווח לא איבדתי עמו קשר, ולאורך כל הטיסות הוא החזיר תמונה חלקה, בהחלט מרשים. המאביק מסוגל להגיע למהירות מקסימאלית של 65 קמ"ש.
 

(צילום: אסף הרמן)

 
 
מצבי טיסה
 
למאביק לא פחות מ-12 מצבי טיסה, הנה כמה מהבולטים:
המצב בו השתמשתי הכי הרבה הוא "מעקב אקטיבי". במצב זה תסמנו אובייקט על גבי מסך הסמארטפון, והרחפן יעקוב אחריו אוטומטית. מצב זה כולל כמה אופציות שונות. הראשונה היא מעקב אחר האובייקט מזווית קבועה או סיבוב סביבו במעגלים, בהתאם למהירות שתבחרו. השנייה היא צילום פרופיל (הרחפן יצלם את האובייקט מהצד). והשלישית היא צילום כאשר הרחפן עומד במקום ומסתובב על צירו בהתאם לתזוזת האובייקט.
מצב נוסף הוא "מצב פני השטח", במצב זה הרחפן ישנה את גובהו בהתאם לפני השטח. לדוגמא, במידה ואתם עולים במעלה גבעה, הרחפן יצבור גובה גם הוא, וישמור על מרחק אחיד מהקרקע. יש לשים לב כי מצב זה עובד רק בעלייה ולא בירידה. 
 
הדגמת מצב "מעקב אקטיבי"
 
 
מצב חצובה – במצב זה כל תנועות הכלי יואטו משמעותית (כאילו אתם טסים בהילוך איטי), מטרת מצב זה היא לייצר וידאו יציב ככל הניתן ובהחלט ניתן להפיק סרטונים מגניבים מאוד בצורה זו.
מצב "מחוות ידיים" – כאשר תרימו את ידיכם כלפי מעלה (מעין צורה של האות Y באנגלית) הרחפן ימצב אתכם במרכז התמונה ויתחיל לעקוב אחריכם במידה ותתחילו ללכת. כדי לבצע סלפי כל שעליכם לעשות זה צורה של פריים עם הידיים (מעין מלבן עם האצבעות), הרחפן יחכה 3 שניות ויצלם אתכם.
 מצב Waypoints – במצב זה תוכלו לטוס במסלול מסויים, ולהגדיר נקודות ציון. לאחר סיום הטיסה, בלחיצת כפתור, הרחפן יטוס אוטומטית ו"ייבקר" בנקודות אותן הגדרתם כנקודת ציון. 
"צילום זריז" (Quickshot), במצב זה כמה אופציות שונות: הראשונה היא סימון אובייקט על גבי מסך הסמארטפון, המאביק יתחיל לצלם וידאו, לטוס לאחור ולצבור גובה תוך כדי שמירת האובייקט במרכז התמונה. האופציה השניה היא סיבוב סביב האובייקט במעין ספירלה – הרחפן יצבור גובה תוך כדי סיבוב סביב האובייקט והגדלת הרדיוס מהמטיס. האופציה השלישית היא שיגור הרחפן כלפי מעלה תוך שמירת האובייקט במרכז התמונה.
למאביק מצבי טיסה נוספים, כמו לחיצה לטיסה, סיבוב סביב נקודת ההמראה, מעקב אחר מיקום השלט ומצב Headless (שליטה ברחפן ללא קשר לכיוון אליו חרטומו מופנה), אך בעיני מצבים אלו קצת פחות פופולאריים.
 
 
שלט
 
השלט, הקטן משמעותית מהשלט של הפאנטום לדוגמה, כולל 2 ג'וייסטיקים פיזיים, כפתור חזרה הביתה, מיני ג'וייסטיק, כפתור השהייה, כפתורי סטילס ו-וידאו יעודיים, שליטה בזווית המצלמה ובחשיפה, ועוד שני כפתורים הניתנים להגדרה אישית. השלט יושב בצורה נוחה בידיים וכולל מסך המציג נתונים רבים כמו גובה, מרחק מהמטיס, מהירות, אחוז סוללה, קליטה ועוד. הסמארטפון מתחבר אליו באמצעות כבל ונכנס פיזית בין שתי רגליים הניתנות לכיוונון. ראוי לציין כי השתמשתי בסמארטפון עם מסך של 5.7 אינץ' ולא הייתה לו בעיה להיכנס בין רגלי השלט גם כאשר היה עליו כיסוי. חיסרון אחד שמצאתי הוא בעת הטענה – יש צורך לנתק את הכבל המחבר בין הסמארטפון לשלט בכדי להטעין. זה קצת מסורבל אך לא כל כך נורא.
 
אפליקציה
 
האפליקציה משלימה את השלט ונותנת תצוגה מקדימה של מצלמת הרחפן. בנוסף לכך, ניתן לשלוט דרכה בכל הגדרות הכלי, החל מקביעת הגובה שבו יחזור אליכם במידה ותלחצו על כפתור "חזרה הביתה", דרך בחירת מצבי הטיסה ועד שינוי הגדרות המצלמה. האפליקציה עמוסה באפשרויות אך מאוד אינטואיטיבית ופשוטה יחסית. יש לציין כי לעיתים רחוקות נוצר איחור (דיליי) קטן בין הרחפן לבין מה שמוצג על מסך הסמארטפון, ואף יכולים להופיע פיקסלים על גבי המסך. חשוב לציין כי הבעיה היא באפליקציה (עדכון גרסא עשוי לפתור בעיה זו) ולא ברחפן, שכן הרחפן ממשיך להגיב לפקודות השלט ובסרט שמוקלט על כרטיס הזכרון הכל חלק ואין זכר לכך.
 

(צילום:אסף הרמן)

 
מצלמה 
 
למאביק מצלמת 12 מגה פיקסל עם מפתח צמצם שלF/2.2 , חיישן בגודל 1/2.3 אינץ' ועדשה ברוחב 28 מ"מ, בעלת שדה ראייה של 78.8 מעלות. בניגוד לרוב הרחפנים, המגיעים עם פוקוס קבוע, המאביק מציע פוקוס ע"י לחיצת אצבע (כמו בסמארטפון, המצלמה תתמקד באובייקט אותו בחרתם עם האצבע). זווית המצלמה נשלטת דרך השלט.
המצלמה מסוגלת לצלם וידאו ברזולוציית C4K (4096×2160) בקצב של 24 פריימים בשנייה. היא מיוצבת על ידי גימבל שלושה צירים, העושה עבודה מעולה ומספק תמונה חלקה וללא רעידות גם כאשר יש רוח חזקה. 
הכלי מציע אפשרויות בחירה רבות לגודל הוידאו, החל מהאמור למעלה, דרך UHD (24-30 תמונות בשנייה),2.7K  (24-30 תמונות בשנייה), Full HD (24-96 תמונות בשנייה), ועד HD Ready (24-120 תמונות בשנייה).
איכות הוידאו מצוינת, הצבעים תואמים את המציאות והתמונה חדה. חשוב לבצע פוקוס במהלך צילום וידאו, קרה לי לא פעם ששכתי לעשות זאת וכתוצאה מכך הוידאו לא היה חד.
מצלמת הסטילס מפיקה תמונות ברזולוצייה של עד 3000X4000 פיקסלים ומאפשרת צילום לאורך ולרוחב. התמונות שהיא מייצרת הן ברמה גבוהה, חדות ובעלות טווח צבעים רחב.
האפליקציה מאפשרת שינויי הגדרות רבים כמו ISO, מהירות צמצם, חשיפה, איזון לובן וכלים רבים נוספים, גם למתחילים וגם לצלמים מקצועיים. 
 
תמונה ממצלמת המאביק

(צילום: אסף הרמן)

 
 
וידאו ממצלמת המאביק (Full HD 50 FPS)
 
וידאו ממצלמת המאביק (4K 24 FPS)
 
 
וידאו ממצלמת המאביק (4K 24 FPS) 
 
 
 
סוללה
 
על פי נתוני היצרן, הכלי מציע זמן טיסה של 27 דקות, נתון מעולה בעולם הרחפנים. בפועל הוא לא רחוק מכך, והגעתי לזמן ממוצע של כ-23 דקות טיסה. ראוי לציין כי בטיסה במצב רגיל, ללא פניות אגרסיביות מידי וע"י סחיטת הסוללה, הגעתי ל-27 הדקות הרשמיות. חשוב לציין כי טיסה במצב ספורט מקצרת משמעותית את זמן הטיסה, והוא עומד על כ-14 דקות בממוצע.
טעינת הסוללה לקחה כשעה ו-10 דקות בממוצע, זמן טוב בהתחשב בעובדה כי מדובר בסוללה יחסית גדולה (3830 מיליאמפר שעה). בעיני זמן הטיסה מעולה, בספארק לשם ההשוואה, הרגשתי כי במידה שבאמת רוצים להנות מהכלי ולצלם הרבה טבע, חובה לרכוש סוללה נוספת, במאביק המצב שונה וזמן הטיסה בהחלט מספק. 
 
סוללת המאביק - זמן טיסה ממוצע של 23 דקות

(צילום:אסף הרמן)

 
סיכום
 
המאביק של DJI מציע קומפקטיות מרשימה, אך האם זה בא על חשבון דברים אחרים? ממש לא. מצלמה ברמה גבוהה, טווח וקליטה מעולים, מספר חיישנים רב, וזמן שהייה באוויר מהטובים בשוק. פשוט מעורר תהייה כיצד החברה הסינית הצליחה לדחוף כל כך הרבה פיצ'רים באריזה כל כך קטנה. יש הרבה אופציות בשוק אך המאביק הוא ללא ספק האופציה המאוזנת ביותר, הוא מציע  את השילוב המוצלח בין מצלמה מעופפת, אריזה קומפקטית ומחיר.
 
למי הייתי ממליץ לרכוש אותו? 
לחובבי הרחפנים, או למי שמעוניין להכנס לתחום ויכול להרשות לעצמו. לצלמים מתחילים וגם לצלמים מקצועיים המתניידים הרבה וזקוקים למצלמה מעופפת המסוגלת להכנס לתיק, לצאת במהירות ולתפוס את הרגע המיוחד הבא, ללא הצורך בהכנות מקדימות.
 
 
יתרונות
גודל ומשקל
מצלמה איכותית ויציבה
קליטה וטווח טיסה
מספר חיישנים רב
איכות בנייה גבוהה
זמן שהייה באוויר 
 
חסרונות
אפליקציה לא יציבה
 
המאביק נמכר בישראל תמורת 4,999 ש"ח לחבילה הרגילה (סוללה, שלט, מטען, זוג פרופלורים ספייר, כרטיס זכרון 16 ג'יגה, מקבע לגימבל וכבל USB).
בתוספת של עוד 1,300 ש"ח תקבלו את חביל ה-Fly More Combo (6 זוגות פרופלורים ספייר, 2 סוללות נוספות, רכזת טעינה ל-4 סוללות, מטען לאוטו, מתאם טעינה מסוללה לשלט ותיק נשיאה)
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון - עולם הרכב תכנית 107
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

סיטרואן C1

חוות דעת - סיטרואן C1 היא המכונית העירונית... מידע נוסף >

מיצובישי אאוטלנדר

חוות דעת - מיצובישי אאוטלנדר הוא הקרוסאובר... מידע נוסף >

שברולט מאליבו

חוות דעת - שברולט מאליבו היא המשפחתית בגודל... מידע נוסף >

שברולט טראוורס

חוות דעת - שברולט טראוורס הוא הקרוסאובר הגד... מידע נוסף >

מאזדה 2

חוות דעת - מאזדה 2 היא הסופר מיני הקומפקטית... מידע נוסף >