סגור

פיז'ו לא מוותרת על ספינת הדגל

ה-508 שתוצג בז'נבה מתחדשת בעיצוב מרשים, בטכנולוגיה, נוחות ובטיחות וגם מנועים חדשניים

  • מערכת עולם הרכב

  • 25.02.2018
 
 
יצרנית המכוניות הצרפתית פיז'ו עבדה בשנים האחרונות קשה מאוד בכדי לחזור למרכז הבמה בשוק הרכב הצרפתי תחילה ולאחר מכן להחיזר לעצמה את הכבוד ולחזק את הרווחים גם באירופה. אין כמו מכונית סאלון איכותית, מעוצבת ובטוחה שיכולה לעמוד בראש החץ של הדגמים לצד דגמי ה-SUV  הפופולאריים שתעשה עבורם את האבודה והתוצאה הסופית היא ה-508 החדשה שתוצג בתערוכת המכוניות של ז'נבה בחודש בתחילת חודש מרץ.
 
גלגול עדכני ומשוכלל
ה-508 החדשה היא למעשה הגלגול העדכני ביותר של משפחת מכוניות הסלון של המותג והיא נבנתה על שלדת   EMP2 שעליה בנויות גם ה-3008 וה-5008. המכונית נמוכה וקומפקטית יותר מהקודמת ועיצובה החיצוני הפך לספורטיבי יותר בהשוואה לקודמתה. תא הנוסעים שודרג בהיבטים רבים והוא מעוצב בהשראת אחיו הג'יפוניים  בפילוסופיית ה-i-Cockpit לנהג תוך דגש על הנאה מנהיגה.  
 
עולם הולך ומצטמצם
אין זה סוד כי פלח רכבי הסדאן המשפחתיות הגדולות (קטגוריית מנהלים בישראל) נמצא בתהליך של הצטמצמות משמעותית בשנים האחרונות, זאת לנוכח התחזקות משמעותית ובחירה מובהקת של הנהגים בדגמי קרוסאוברים ורכבי הפנאי בשוק האירופי. יש הטוענים כי התהליך הזה דווקא מבליט לטובה והופך את רכבי הסאלון למיוחדים יותר ומוקפדים יותר ואם נבחן את הטענה הזאת ונביט למשל באופל אינסיגניה החדשה או בסקודה סופרב, נמצא שיש אמת בדברים. מהסיבות הללו, מתכנני ה-508 החדשה קבעו לעצמם מטרה ברורה - לפרוץ את הגבולות השמרניים של מבנה השלוש קופסאות וארבע הדלתות ולנוע לעבר מבנה של 'פאסט-באק' (5 דלתות קופה).
 

(צילום: יצרן)

(צילום: יצרן)

 
דיוק בעיצוב הוא עניין קריטי
אם פעם עולם העיצוב חיפש כיוונים מיוחדים ונועזים במטרה ליצור מוצרים חדשים ונועזים, הרי שבעולם הנוכחי אסור למעצבים לטעות כי הלקוחות ביקורתיים יותר והתוצאה יכולה לגזור על הדגמים תוצאות קשות. 
"העיצוב של ה-508 החדשה משלים את הריענון המקיף של כל קשת המוצרים. דגם זה נהנה מכל הסממנים העיצוביים שכללנו בשתי מכוניות התצוגה האחרונות שלנו, ה-Exalt וה-Instinct. תא הנוסעים i-Cockpit של ה-508 למעשה נלקח בשלמותו וישירות ממכונית הקונספט Exalt". כך אמר ג'יל וידל, מנהל העיצוב של פיז'ו בראיון על ה-508. אין ספק כי בתחום העיצוב היא קולעת לטעמם של רבים בזכות הופעה אנרגטית ונוכחות מרשימה. גובהה של המכונית הופחת והוא קצת פחות מ-140 ס"מ וזאת לאור העובדה כי הקווים האווירודינמיים של המעטפת החיצונית שאולים מעולם מכוניות הקופה הנמוכות. החזית של המכונית עברה טיפל אגרסיבי והגריל המשובץ שנמצא בחזית בין שתי יחידות תאורת LED חדשניות, עוצב בהשראת חזיתה של מכונית הקונספט Instinct. סמל האריה האייקוני בשילוב הכיתוב 508 על קדמת מכסה המנוע, נעשה בהשראת אחיותיה ההיסטוריות הלא הן ה-504 וה-504 קופה. אין ספק כי גולת הכותרת של העיצוב מלפנים הן יחידות תאורת היום הקבועה שמוקמו אנכית בצידי הפגוש וזה מעניק לחזית הרכב מראה מעניין שלא ניתן להתעלם ממנו. עוד ניתן לראות כי מכסה המנוע הונמך כדי לשפר את הצללית הדינמית של הרכב. מידותיה של המכונית הותאמו ליצירת גוף קומפקטי, דינמי וזריז בתמרון וכעת אורכה הוא 4.75 מטרים לעומת 4.83 מטרים ב-508 היוצאת. הצללית הספורטיבית של הרכב מושפעת גם מכך שדלתות הרכב הן ללא מסגרת מתכתית מסביב לחלונות הצד ומהאופן שבו חישוקי הגלגלים ממלאים את בתי הגלגלים ומהחיבור החלק של הפגושים למעטפת הרכב. חלקו האחורי של הרכב תחום ביחידות התאורה החדשניות של דגמי פיז'ו בצורת הפסים האורכיים. אלה הגיעו ממכונית התצוגה Quartz ולהם תאורה תלת ממדית שמשתנה בהתאם לזווית ההתבוננות בהם.
 
דגש על חוויית הנהיגה בלי לשכוח את הנוסעים
תא הנוסעים של ה-508 החדשה מציג יישור קו עם איכויות החומרים והעיצוב של ה-3008 וה-5008. כמקובל בדגמי פיז'ו האחרונים והחדישים, גם תא נוסעים זה תוכנן תחת פילוסופיית ה-i-Cockpit אחרי שחזינו בעיצוב הזה לראשונה ב-2012 בפיז'ו 208.  שיטת תכנון זו המשיכה להתפתח מאז במהלך השנים האחרונות והתוצאה שהתקבלה בדור האחרון היא תאי נוסעים ייחודיים כפי שהופיעו לאחרונה ב-3008 וב-5008. ה-508 מגיעה עם גלגל הגה בקוטר קטן ועם מסך מרכזי ברוחב 10 אינץ' להפעלת רוב מערכות הרכב באמצעות מתגי פסנתר לקיצורי דרך ולוח מחוונים בעל תצוגה מתחלפת ומותאמת אישית על גבי מסך דיגיטאלי בגודל 12.3 אינטש מאחורי ומעל גלגל ההגה. ה-508 החדשה מציעה גם את ה-i-Cockpit Amplify שהן שתי חבילות לשדרוג והתאמה אישית בכל הקשור לתצוגות המסכים וצבעם, מערכת שמע מתקדמת ומושבי עיסוי מפנקים. בנוסף לכך מוצעת גם השליטה על מצבי נהיגה (חיסכון, ספורט, נוחות, ורגיל) המשפיעה גם בגרסאות הרלוונטיות על שיכוך המתלים אך לא בגרסת הכניסה. המכונית מציעה תאי אכסון בנפח כולל של 32 ליטר ותא מטען בנפח של 487 ליטר. עוד בהיבט השימושי יש שפע  של שקעי  USB ושקעי 12 וולט בתא המטען לטעינת ציוד חשמלי. ברשימת האופציות השונות  יש גג פנורמי רחב וכן מערכת שמע מבית Focal.
 

(צילום: יצרן)

(צילום: יצרן)

(צילום: יצרן)

 
דיאטה צרפתית
לדברי פיז'ו, תחום ההנאה מהנהיגה לא הוזנח כלל ולראייה הם מציינים כי המכונית נשענת על פלטפורמה שנחשבת לאחת הטובות מסוגה. משקל המכונית הופחת ב-70 קילוגרמים לעומת הדור היוצא, מה שמשפר את הביצועים הדינאמיים וכמובן את והחיסכון בדלק. שלדת ה-508 החדשה מציגה טכניקת ריתוך חדישה שמשפרות משמעותית את הקשיחות המבנית והעמידות שלה. המכונית מצוידת במתלה רב חיבורי מאחור ובמתלים אקטיביים לשיפור האחיזה ונוחות הנסיעה. ההיגוי חד ומדויק עם תגבור חשמלי ולהשלמת חווית התפעול תמצאו ברכב תיבת הילוכים אוטומטית רגילה בת 8 מהירויות.
 
היצע של 6 מנועים 
פיג'ו  508המכונית החדשה תוצע עם מבחר גדול של יחידות הנעה אם כי רוב המנועים יהיו מנועי טורבו דיזל ולא מנועי בנזין או היברידיים. כול המנועים עומדים בתקני זיהום האוויר המחמירים ביותר באירופה ואף במבחני פליטות המזהמים החדשים העתידיים שיכנסו לתוקף שבהם מודדים את ערכי פליטת המזהמים בנסיעה אמתית בתנאים ולא בתנאי מפעל. בצד הבנזין יוצעו שני מנועים בנפח 1.6 ליטר בטכנולוגיית פיורטק בהספקים של 180 כוחות סוס ואילו המנוע האחר יציע הספק של 225 כוחות סוס והוא יהיה רק ברמת גימור GT. בגזרת מנועי הדיזל יוצעו לא פחות מארבעה מנועים בטכנולוגיית BlueHdi  בנפח 1.5 ליטר ובנפח 2.0 ליטרים החל מ-130 כוחות סוס עם תיבת הילוכים ידנית בת 6 מהירויות  ועד למנוע החזק מכולם עם 180 כוחות סוס ותיבה אוטומאטית בת 8 מהירויות. רק 
ברבעון שלישי של שנת 2019 פיג'ו 508 החדשה תקבל גרסת פלאג-אין-היבריד חדשנית.
 

(צילום: יצרן)

(צילום: יצרן)

(צילום: יצרן)

 
חבילת בטיחות אקטיבית טובה מאוד ואבזור גבוה
פיג'ו 508 החדשה תציע חבילת בטיחות אקטיבית מהדור העדכני ביותר של פיז'ו לרבות מערכת לראיית לילה, (לראשונה בקטגוריה) עם טווח גילוי של 200-250 מטר, רחוק בהרבה מטווח ההארה של פנסי הרכב. בנוסף תכלול חבילת הבטיחות גם בלימה אקטיבית במקרה של זיהוי סכנת התנגשות במהירות של עד 140 קמ"ש וגם את הערכות המוכרות כגון התרעה על סטייה מנתיב ותיקון אקטיבי, התקרבות לרכב ומניעת התנגשות. מערכת בקרת השיוט האדפטיבית תפעל עד לעצירה מלאה וחידוש נסיעה בגרסאות האוטומאטיות ואילו המצלמה של הרכב תזהה תמרורים ומגבלות מהירות נסיעה כולל התאמת מהירות הרכב לתמרור  בלחיצת כפתור. המכונית תכיל גם מערכת לזיהוי מכוניות בשטחים מתים ובנוסף את אחד החידושים המעניינים שהוא זיהוי תמרורי כיוון נסיעה כולל תמרורי כביש חד-סתרי. בהיבטי האבזור המכונית תכלול מערך מצלמות היקפי ומבט על. תאורה אקטיבית ומעבר בין אורות דרך לאורות גבוהים אוטומאטית. מערכת המולטימדיה של המכונית תצויד במסך מגע בגודל  8 אינץ' וכניסת USB, חיבור קבוע לרשת האינטרנט, טעינה אינדוקטיבית לסלולארי, קישוריות בין הטלפון למולטימדיה בטכנולוגיית מירור-סקרין או אפל קארפליי, אנדרואיד אוטו, וכן ניווט תלת מימד.
 

(צילום: יצרן)

(צילום: יצרן)

(צילום: יצרן)

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

ב.מ.וו סדרה 5 גראן טוריסמו

חוות דעת - ב.מ.וו סדרה 5 גראן טוריסמו היא ג... מידע נוסף >

ניסאן קשקאי

חוות דעת - ניסאן קשקאי הוא הקרוסאובר הקומפק... מידע נוסף >

פולקסוואגן טיגואן

חוות דעת - פולקסוואגן טיגואן הוא הקרוסאובר... מידע נוסף >

ב.מ.וו Z4

חוות דעת - ב.מ.וו Z4 היא מכונית הרודסטר (ספ... מידע נוסף >

דאצ'יה דוקר

חוות דעת - דאצ'יה דוקר הוא רכב העבודה ה... מידע נוסף >