סגור

DJI Mavic Air במבחן: האם נמצא הרחפן האולטימטיבי?

ממריא ונוחת בעצמו, מצלמה מעולה ואריזה קומפקטית. הרחפן החדש ביותר של DJI נחת בארץ והוא מציג תכונות שטרם ראינו 

 • אסף הרמן

 • 13.04.2018

 

הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות, ואיתה גם תחום הרחפנים. כמו ריצה ל-100 מטרים במשחקים האולימפיים, או קפיצה לרוחק באליפות העולם, תמיד עולה השאלה - איפה נמצא גבול היכולת האנושית? גם בעולם הרחפנים עולה שאלה דומה - איפה נמצא הגבול בין הרכיבים והפיצ'רים המתקדמים ביותר לבין הגודל הקטן ביותר? כשחשבנו שקצה גבול הטכנולוגיה הגיע עם הספארק הזעיר, DJI הגיעה עם המאביק אייר וניפצה לנו הכל בפנים. הרחפן החדש ביותר של הענקית הסינית, יצא רק לפני כחודשיים, והוא מנסה לשנות את חוקי המשחק. האייר מציג תכונות שטרם ראינו עד היום, ומנסה להוות את השילוב האולטימטיבי בין יכולות לגודל, אז האם הוא הצליח? יצאנו לבדוק.

DJI Mavic Air

אסף הרמן

 

 

מבנה

אז למה התכוונתי כשאמרתי שהוא קטן? רגליו של הכלי החדש מתקפלות (בדומה למאביק פרו), ותודות לכך, רוחבו וגובהו כשהוא מקופל (183 מ"מ על 83 מ"מ על 49 מ"מ) קטנים אפילו משל הספארק. הוא שוקל 430 גרם בלבד, ועשוי מפלסטיק קשיח. בזכות קצותיו המעוגלים, התחושה שמתקבלת במבט ראשון היא של רחפן אגרסיבי ועתידני. הוא מגיע בשלושה צבעים לבחירה: לבן, אדום ושחור. 

 

במצב מקופל

אסף הרמן

 

 

פיצ'רים וחיישנים

המאביק אייר מגיע עם שלל חיישנים ופיצ'רים, אך החידוש המעניין הוא חיישן מרחק בגב הכלי, המסוגל לזהות עצמים עד למרחק של 20 מטרים. בזכות רכיב זה, ניתן להשתמש במצבי צילום מסוימים, הכוללים טיסה לאחור, מבלי לחשוש. בנוסף, לרחפן חיישן מרחק מקדימה וחיישן גובה בתחתית, המזהה את הקרקע ומונע התרסקות. כמובן שתמצאו גם GPS העוזר בשמירה על מיקומו של הכלי באוויר גם כאשר יש רוח, והחזרתו לנקודת ההמראה במקרה של איבוד קשר.

חשוב לציין כי כל החיישנים עובדים בצורה מעולה ומורידים משמעותית את הסיכוי להתנגש בעצמים. היינו שמחים לראות חיישנים גם בצדי הרחפן. האייר מציע חידוש מאוד מעניין (שטרם ראינו ברחפנים של DJI), ומאוד חשוב – זיכרון פנימי. קרה לכל מטיס, יותר מפעם אחת, ששכח את כרטיס הזיכרון בבית, בעיה. לא עוד, האייר מציע זיכרון פנימי בנפח שמונה ג'יגה בייט, בכדי להציל אתכם בפעם הבאה שתשכחו את הכרטיס בבית. בהחלט תוספת מבורכת

 

חיישן מרחק בגב הרחפן

אסף הרמן

 

 

מצבי טיסה

כיאה לרחפן מתקדם, גם האייר מציע מצבי צילום אוטומטיים, שיקלו עליכם בדרך ליצירת סצנה שנראית כאילו נלקחה מהוליווד, וכולל כמה מצבי צילום מעניינים. כמה מהם בהופעת בכורה:
מצב "אסטרואיד" - בעיני, מצב הצילום המגניב ביותר וללא ספק הדבר הראשון שכל בעלי מאביק אייר טרי ינסה ישר כשיקבל אותו. הרחפן יתרחק מכם תוך כדי צבירת גובה, ויחל להסתובב בצורה מוזרה סביב צירו. כל זאת בכדי ליצור מראה מאוד מיוחד, בו אובייקט שסימנתם על גבי מסך הסמארטפון יישאר במרכז התמונה, בזמן שהרחפן מתרחק ממנו לאט לאט, עד כדי יצירת תמונה כדורית, תלת מימדית של הסביבה, ב-360 מעלות.

 

 

מצב "אסטרואיד"

 

מצב חדש נוסף נקרא "בומרנג", במצב זה תבחרו אובייקט על מסך הסמארטפון, והרחפן ישלים סיבוב סביבו, תוך שמירתו במרכז התמונה, וידמה מסלול טיסה של בומרנג. בנוסף, האייר מציע את אותן התכונות השימושיות שמוכרות לנו מהרחפנים הוותיקים יותר של DJI.
"מעקב אקטיבי" - במצב זה הרחפן יעקוב אוטומטית (במעגלים או בזווית קבועה) אחר אובייקט שסימנתם על גבי הסמארטפון. מצב זה מעולה לאנשים היוצאים לרוץ, לרוכבי אופניים ואפילו לגולשי הגלים (האמיצים).
"דרואוני" (Dronie) - הרחפן יטוס לאחור ויצבור גובה תוך שמירתכם (או אובייקט אחר שבחרתם) במרכז התמונה.


מצב "בומרנג"


מצב "חצובה" - במצב זה תנועות הרחפן והמצלמה יואטו משמעותית, מצב זה הוא מהאהובים עליי מאחר וניתן "להוציא שוטים" מאוד מעניינים.
במצב ספורט מהירות הכלי מטפס עד ל-68 קמ"ש, תנועותיו מתחדדות והוא מגיב במהירות רבה לכל פעולה. מצב זה הוא מהחביבים עליי, ובכל פעם שהלכתי להטיס, בחלק גדול מהזמן השתמשתי במצב ספורט מאחר והוא מאוד מהנה ומאתגר.

 

DJI Mavic Air

אסף הרמן

 

 

עולם הרכב עכשיו גם באינסטגרם ובטוויטר

מצלמה

למאביק אייר מצלמת 12 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של f/2.8, חיישן בגודל 1/2.3 אינץ' ועדשה ברוחב 24 מ"מ, בעלת שדה ראייה של 85 מעלות. תמונות הסטילס שהיא מפיקה הן ברזולוציה של 3040X4096 באספקט של 4:3 ו-2280X4056 באספקט של 16:9. ניתן לצלם תמונות HDR, פנורמה והאפליקציה מאפשרת שליטה בהגדות רבות כמו מהירות צמצם, ISO, איזון לובן, חשיפה ועוד. התמונות שהאייר מפיק טובות למדי ובעלות טווח צבעים רחב. 

 

תמונה ממצלמת המאביק אייר

אסף הרמן

 

 

מצלמת הווידאו מסוגלת לצלם ברזולוציה של עד 4K בקצב של 30 תמונות בשנייה, והיא מיוצבת על ידי גימבל (מייצב) בעל שלושה צירים.
חידוש מעניין הוא שהמצלמה מסוגלת לצלם וידאו ולאגור נתונים בקצב של 100 מגה בייט לשנייה (לעומת 60 מגה בייט במאביק פרו), מה שתורם ליצירת וידאו חלק מאוד. בנוסף, הכלי מסוגל לצלם וידאו ברזולוציה של 2.7K בקצב של 60 תמונות בשנייה, ואף ליצור סרטים בהילוך איטי (Slow motion) ברזולוציית FULL HD (120 תמונות בשנייה). חשוב לציין, שברוחות חזקות מאוד, הכלי התקשה לשמור על יציבות, ולעיתים היה ניתן לראות זאת בצילום וידאו של עצמים קרובים. מעבר לכך, איכות הווידאו מעולה, התמונה חדה, הצבעים תואמים את המציאות, ותודות לקצב רישום הנתונים הגבוה, התמונה המתקבלת חלקה מאוד. 

 

תמונה ממצלמת המאביק אייר

אסף הרמן


צילום וידאו ברזולוצית 4K במצב ספורט

 

שלט וקליטה

השלט נוח מאוד ויושב טוב בידיים. הסמארפון מתחבר אליו באמצעות כבל, ונכנס פיזית בין שתי רגליים. על השלט כפתורים ייעודיים לצילום וידאו וסטילס, שני ג'ויסטיקים פיזיים, כפתור המפעיל את מצב הספורט, כפתור להגדרה אישית, גלגלת לשליטה בזווית המצלמה, כפתור השעיה וכפתור המחזיר את הרחפן לנקודה ממנה המריא. לראשונה השלט מציע ג'ויסטיקים מתפרקים (בהברגה) בכדי לחסוך עוד מקום בעת הקיפול. מבחינת הטווח, האייר הפתיע לטובה כאשר החזיר תמונה חלקה לאחור, ולא איבד קשר גם במרחק של כמה מאות מטרים, טווח שהוא די והותר ל-95% מהמטיסים. 
 

השלט מאפשר את פירוק הג'ויסטיקים

אסף הרמן

 
 

אפליקציה ושליטה באמצעות מחוות ידיים

אפליקציית DJI GO מאוד אינטואיטיבית, קלה לתפעול ומציעה שליטה בכל הגדרות הרחפן והמצלמה. בנוסף, מציגה נתונים כלליים כמו גובה, מרחק מהמטיס, מהירות, סוללה ומיקום על המפה.
המאביק אייר מציע שליטה ברחפן באמצעות מחוות ידיים - הרחפן יודע לזהות את המטיס ולהמריא מהקרקע בעצמו. הוא יזוז ימינה, שמאלה, למטה ולמעלה בהתאם לכיוון אליו תזיזו את ידכם. חידוש נוסף הוא היכולת לצלם וידאו, כל שעליכם לעשות זה צורה של "פריים" עם האצבעות (מעין צורה של מלבן) והרחפן יתחיל להקליט. במידה שתסמנו V עם האצבעות, האייר יחכה שלוש שניות ויצלם תמונה. כדי להרחיק או לקרב אותו תצטרכו להרחיק או להצמיד את כפות הידיים אחת לשנייה, בהתאמה. כדי לנחות, פשוט תורידו את ידכם כלפי מטה לכמה שניות, והרחפן ינחת. פיצ'ר מחוות הידיים כבר קיים במאביק פרו ובספארק, אך אני חייב לציין ש-DJI עשו קפיצת מדרגה משמעותית עם הכלי החדש. הרחפן הגיב מעולה לתנועות, ונראה שמה שהיה בעיקר גימיק ברחפנים הקודמים מתחיל להראות ניצוצות של פרקטיות.


וידאו ברזולוצית FULL HD בקצב של 60 תמונות בשנייה

 

סוללה

על פי נתוני היצרן, האייר מציע זמן טיסה של 21 דקות בתנאי מעבדה. בפועל הגעתי לזמן ממוצע של כ-17 דקות, זמן טוב מאוד בהתייחס לגודל הרחפן והסוללה. זמן הטיסה גבולי, למי שמעוניין להעלות את הרחפן ולצלם כמה סלפי זה מספיק, אך כדי ליהנות באמת מכל יכולות הרחפן, הייתי ממליץ על רכישת סוללה אחת נוספת לפחות. הטענת הסוללה (2,375 מיליאמפר שעה) לקחה כשעה.

אסף הרמן

 

 

יתרונות

 • מצלמה איכותית
 • קומפקטיות וקלות נשיאה
 • חיישנים בקדמת ובגב הכלי
 • טווח וקליטה
 • זיכרון פנימי
 • מצבי צילום רבים
 • שליטה באמצעות מחוות ידיים

חסרונות

 • חוסר יציבות ברוחות חזקות

סיכום

המאביק אייר הוא רחפן מעולה. DJI לקחו את היתרון הבולט של הספארק (גודל) ושילבו אותו יחד עם היתרונות הבולטים של המאביק פרו (מצלמה וטווח), ויצרו את השילוב האולטימטיבי בין קומפקטיות, קליטה טובה ומצלמה מעולה. בנוסף לכך, הם הוסיפו פיצ'רים שכעת עדיין מוגדרים כ"מותרות" אך בעתיד יהפכו לסטנדרט, כמו חיישני מרחק בגב הכלי או זיכרון פנימי מובנה. תוסיפו לזה את מצבי הצילום המגניבים (אסטרואיד ובומרנג), וקפיצת המדרגה בשליטה בכלי באמצעות הידיים, וקיבלתם את הלהיט החדש בתחום הרחפנים.

 

למי הייתי ממליץ לרכוש אותו?

לחובבי טיולים, אוהבי אקסטרים ולאנשים שמעוניינים להיכנס לעולם הרחפנים מבלי להוציא יותר מידי כסף, באופן יחסי. לצלמים חובבים המעוניינים להוסיף מימד אווירי, ואפילו למקצוענים הזקוקים למצלמה טובה ולא מוכנים להתפשר על ניידות, גודל וקלות נשיאה.

 

ה-DJI מאביק אייר נמכר בישראל תמורת 3,600 ש"ח, כאשר בתמורה תקבלו את הרחפן, סוללה אחת, שלט, שלושה כבלים מיקרו USB (אנדרואיד, אייפון ו-TYPE C), מגן גימבל, קופסת נשיאה לרחפן, סט ספייר של ג'ויסטיקים, מתאם USB, מגני פרופלורים, מטען ושמונה פרופלורים.

בתוספת של עוד 1000 ש"ח, תקבלו את חבילת ה-Fly more combo הכוללת תיק נשיאה, שתי סוללות נוספות, מתאם שהופך את הסוללה למטען לפלאפון ורכזת טעינה לארבע סוללות.

 

 

 

 

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון - עולם הרכב תכנית 107
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה? בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017 בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

לקסוס CT200h

חוות דעת - לקסוס CT200h היא המשפחתית הקומפק... מידע נוסף >

פולקסווגן ג'טה

חוות דעת - פולקסוואגן ג'טה היא המשפחתית... מידע נוסף >

ניסאן אקס טרייל

חוות דעת - ניסאן אקס טרייל הוא הקרוסאובר של... מידע נוסף >

פיג'ו 301

חוות דעת - פיג'ו 301 היא המשפחתית הקומפ... מידע נוסף >