סגור

סקודה קארוק במבחן: אופוזיציה לוחמת

עם אבזור בטיחות עשיר ומיתוג נכון האם מסוגלת הקארוק לנגוס נתח שוק משמעותי בסגמנט הפורח? יצאנו לבדוק

  • אופיר דואק

  • 14.05.2018

(צילום: רונן טופלברג)

 
כמו לא מעט יצרניות רכב, גם סקודה נכנסה בשנתיים האחרונות במלוא המרץ לשוק רכבי הקרוסאובר. אמנם סקודה הייתה בין החלוצות האירופאיות להציע קרוסאובר קומפקטי עירוני, עם הייטי המדליק שהוצג כבר בשנת 2009, אבל הצ'כים די הסתפקו באיש השלג שלהם זאת בזמן שבינתיים התווספו לשוק עוד ועוד קרסאוברים מגדלים ומינים שונים.
 
אלא שכאמור, בשנתיים האחרונות שינו בסקודה את הגישה והחלו במתקפת קרוסאוברים משלהם. תחילה הושק הקודיאק המגודל המציע אופציה ל-7 מקומות ישיבה, אליו הצטרף קארוק היורש את מקומו של הייטי הקטן ממנו, וכבר בשנה הבאה יגיע גם קרוסאובר עירוני חדש, אח תאום לסיאט ארונה. בנוסף חשפה סקודה לאחרונה קרוסאובר נוסף בשם קאמיק המיועד לסין ולשווקים המתפתחים.
 
מידות המציבות את הקארוק במרכז הקטגוריה

(צילום: רונן טופלברג)

 

הצטרפו עכשיו לעמוד הפייסבוק של עולם הרכב

עולם הרכב עכשיו גם באינסטגרם ובטוויטר


 

את הקארוק פגשנו בשבוע שעבר בהשקה המקומית שכללה נסיעה ארוכה למדי דרומה, עם אפשרות להתנסות במגוון הגרסאות המגיעות ארצה (על הפירוט המלא תוכלו לקרוא בידיעת ההשקה. הנסיעה הספיקה עבורנו כדי לגלות מה יש לקארוק להציע בשוק הצפוף והגדוש, והאם הוא יכול לשחזר את ההצלחה של יתר דגמי המותג בישראל ובראש ובראשונה של האוקטביה שהיא המשפחתית האירופאית הנמכרת ביותר מזה מספר שנים.
 
צפו במבחן הדרכים מההשקה העולמית
 
 
בחניה
בניגוד ללא מעט רכבי קרוסאובר המציעים עיצוב נועז, קווי גוף מפוסלים וצללית ספורטיבית, בסקודה העדיפו לאמץ גישה סולידית בהרבה. הקארוק נראה קובייתי למדי, עם השבכה המוכרת של סקודה וקווי מרכב חסונים המשווים לו מראה מוצק. למעשה הוא נראה כמו העתק מוקטן של הקודיאק. הוא נראה טוב, אבל מי שמחפש אופנתיות ומוחצנות יצטרך למצוא אותה במקום אחר.
 
מבחינת מידות ממוקמת הקארוק במרכז הקטגוריה, עם אורך כולל של 438 ס"מ ובסיס גלגלים של 264 ס"מ, קצת פחות מקיה ספורטאז' או פיג'ו 3008 וקרוב למידות של ניסאן קשקאי. למרות שהוא מעט קטן יותר ממתחריו העיקריים, תא הנוסעים של הקארוק מספק מרווח פנים ראוי לארבעה מבוגרים, בין היתר הודות לניצול נכון של מימד הגובה המאפשר מרווח ראש ראוי. רצוי שהנוסע השלישי מאחור יהיה ילד קטן, כיוון שהמושב לא רחב דיו וישנה מנהרת הינע במרכז המגבילה את המרווח לרגלים.
 
תא הנוסעים מעוצב באופן נעים וסולידי, עם הנדסת אנוש ברורה ופשוטה, כמו שהתרגלנו לקבל בסקודה. ההבדל העיקרי בעיצוב הפנים הוא במערכת המולטימדיה, כאשר ברמת גימור אמבישן ישנו מסך 6.5 בלבד ומתגים פשוטים סביבו, ואילו ברמות הגימור הבכירות יותר ישנו מסך "8 בעל חיפוי זכוכית גם עבור כפתורי המגע שמצדיו, מה שמשדר ומרגיש יוקרתי יותר. 
 
מסך 8 ברמות האיבזור הגבוהות

(צילום: רונן טופלברג)

הנדסת אנוש ברורה ופשוטה

(צילום: רונן טופלברג)

 
Simply Clever
כמקובל בסקודה, ובהתאם לתפישת ה-Simply Clever של המותג, ניתן למצוא בתא הנוסעים שפע של פתרונות אכסון כמו תא לארנק משמאל להגה, תא אכסון עילי מעל פתחי האוורור וארגונית לתא החפצים שמתחת למשענת היד המרכזית. הקארוק מציע תא מטען נדיב בנפח של 500 ליטר, קצת פחות מנפח תא המטען של האוקטביה אך עדין גדול, שימושי ובעל פתח הטענה רחב ונוח. 
 
ניצול נכון של נפח תא הנוסעים

(צילום: רונן טופלברג)

 
ברמת גימור אקסקלוסיב מצויד הקארוק במערכת ה"ואריופלקס" לסידור המושבים הגמיש, המסוגלת להוסיף עוד 67 ליטר לנפח תא המטען כאשר מזיזים את המושבים האחוריים קדימה. בכל מקרה הקארוק התגלה, למרות מידותיו הקומפקטיות ביחס למתחרות, כרכב יעיל ושימושי עבור המשפחה. 
 
סקודה קארוק מגיעה ארצה עם מפרט בטיחות מרשים, כאשר בגל הגרסאות ורמות הגימור ישנן מערכות בלימת חירום אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב עם תיקון הגה אקטיבי, התרעת עייפות לנהג ובקרת שיוט אדפטיבית. ברמת גימור אקסקלוסיב מצטרפות גם התרעה על עצמים בשטחים מתים ובלימת חירום גם בנסיעה לאחור, כך שיחד עם 7 כריות אוויר ניתן להגיד כי הקארוק הוא אחד הדגמים בעלי אבזור הבטיחות הנרחב ביותר בקבוצתו.
 
בתנועה
היבואן המקומי מציע את הקארוק בישראל במבחר של שני מנועי טורבו בנזין בנפחי 1.0 ו-1.5 ליטר ומנוע טורבו דיזל 2.0 ליטר, שגם מצויד בהנעה כפולה. כל המנועים מגיעים עם תיבת הילוכים כפולת מצמד בעלת שבעה יחסי העברה, כאשר מנוע הבנזין הקטן מציע גם אופציה ייחודית לתיבת הילוכים ידנית. במהלך ההשקה הזדמן לנו לנהוג בשני דגמי הבנזין שמן הסתם יהיו הפופולאריים ביותר. 
 
המנוע הקטן הוא אותו מנוע תלת-צילינדרי בנפח המוכר לנו בין היתר גם מהאוקטביה ויתרונו הגדול הוא בכך שהוא ממנועי השלושה צילינדרים הנעימים והחלקים ביותר כיום, כמעט ללא זכר לרעידות של בני מינו. הספק של 115 כ"ס ו-20.3 קג"מ הם די והותר כדי להביא את הקארוק לביצועים נאים, לפחות כל עוד לא נוסעים בדרכים ההרריות תחת עומס, שם מורגש קצת מחסור בכוח המצריך לאמץ יותר את המנוע, או לבצע תכנון מוקדם במקרה של עקיפה. מנוע ה-1.5 ליטר מספק 150 כ"ס ומעניק תחושה נמרצת בהרבה, על אף שאספקת הכוח שלו לינארית מאד ולא מתפרצת. תיבת ההילוכים כפולת המצמד תפקדה היטב בשני המנועים בדיוק כפי שאנחנו מכירים אותה, עם העברות הילוכים מהירות וחלקות.
 
מנוע הכניסה מספיק בעיקר לשימוש עירוני

(צילום: רונן טופלברג)

 
בין שתי גרסאות המנוע יש גם הבדל מוחשי באיכות הנסיעה. לקארוק מתלים המכוילים באופן רך יחסית למקובל בסקודה ובתוספת ממד הגובה הקרוסאוברי הוא פחות מחבב נסיעה מהירה או פניות הדוקות, כשגם זוויות הגלגול מוחשיות למדי. בנוסף ההגה קל מידי ופוגע בתחושת הביטחון, הגם שהוא מדויק למדי וקשה להגיע למגבלות האחיזה. גרסת ה-1.5 מרגישה קשיחה ומהודקת יותר, עם שליטה טובה יותר בתנודות המרכב ובנוסף גם משקל ההיגוי טבעי ונוסך ביטחון. מבחינת נוחות הנסיעה, לגרסת ה-1.0 שהיא גם בעלת צמיגים בפרופיל גבוה יותר יתרון בעיקר בסינון מהמורות קטנות במהירויות עירוניות, אך משאר הבחינות גרסת ה-1.5 עדיפה בזכות פעולת מתלים רהוטה יותר.
 
ומה עם השטח? למרות התמונות, מסלול השטח אותו גמענו עם הקארוק היה סולידי למדי ומוגבל לשבילי קק"ל, כשבהיעדר הנעה כפולה מומלץ להיצמד אליהם. גרסת הדיזל כפולת ההנעה תציע יכולת עבירות גבוהה יותר בתנאי אחיזה בעיתיים, ועדין עם זוויות מרכב ומרווח גחון צנוע היינו מתרחקים משבילים אתגריים אותם היינו מתקלים עם כלים כמו סובארו XV ודאצ'יה דאסטר.
 
שטח, אפשר אך לא רצוי

(צילום: רונן טופלברג)

 
להיט בדרך?
לאחר יום ארוך במחיצתו של הקארוק ניתן להגיד כי מדובר במוצר קלאסי של סקודה, כזה המשדר סולידיות ואיכות המגובה בשימושיות. למרות מידות קומפקטיות יחסית הוא מציע מרווח מספק בהחלט למשפחה כולל ציוד, תא נוסעים נעים ומאובזר ונוחות נסיעה טובה. הביצועים מספקים בגרסת ה-1.0 וטובים בגרסת ה-1.5, כשמבחינה דינאמית הקארוק עונה על הציפיות, גם אם לא מצליחה לרגש. גם מי שמחפש ריגוש עיצובי ואופנתי לא ימצא אותו בקארוק, לטוב ולרע.
 
כשמדובר בשאלת ה-140 אלף ש"ח, מחירה של הגרסה האוטומטית הבסיסית והמחיר הגנרי של רוב גרסאות הבסיס בקבוצה, לקארוק יש קלף חזק בדמות חבילה הכוללת את כל התכונות הנזכרות לעיל עם רמת אבזור טובה וכל מערכות הבטיחות האקטיבית החיוניות. אמנם בתוספת של 10 אלף ש"ח ניתן לקבל את רמת גימור "סטייל" הכוללת מערכת מולטימדיה משודרגת, חישוקי "17 ופנסי LED, אבל עדיף להשקיע את תוספת השקלים במנוע הגדול והמשכנע יותר שעימו הקארוק מרגיש כחבילה מאוזנת ומומלצת יותר. בטווח המחירים הזה, בין אם מדובר בקארוק 1.0 מאובזר או 1.5 בסיסי, מדובר באחת האלטרנטיבות היותר טובות מבין שלל הקרוסאוברים המשפחתיים המוצעים כיום.
 
 
סקודה קארוק  - מפרט טכני (בסוגרים נתוני גרסת ה-1.5)
 
מנוע: טורבו שלושה צילינדרים (טורבו ארבעה צילינדרים)
נפח: 999 (1,498) סמ"ק
הספק: 115 כ"ס ב-5,500 סל"ד (150 כ"ס ב-5,000 סל"ד)
מומנט: 20.3 קג"מ ב-2,000 סל"ד (25.4 ב-1,500 סל"ד)
תיבת הילוכים: כפולת מצמד, 7 יחסי העברה
בסיס גלגלים: 263.8 ס"מ
אXרXג: 438X184X160
תא מטען: 500-567 ליטר
משקל: 1,292 (1,318) ק"ג
0-100: 10.7 (8.6) שניות
מהירות מרבית: 186 (203) קמ"ש
צריכת דלק ממוצעת יצרן: 19.2 (18.2) ק"מ לליטר
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

פיאט פיורינו

חוות דעת - פיאט פיורינו הוא וואן אשר מיוצר... מידע נוסף >

דוד'ג ראם

חוות דעת - דודג' ראם הוא הטנדר הענק ועט... מידע נוסף >

ב.מ.וו סדרה 4

חוות דעת - סדרה 4 היא גרסת הקופה של סדרה 3... מידע נוסף >

פולקסווגן פולו

חוות דעת - פולקסוואגן פולו היא הסופר מיני ש... מידע נוסף >