סגור

יונדאי i30 החדשה במבחן: נאבקת על כבוד ההאצ'בק

כשרוב העולם מחפש את הקרוסאובר הבא, יש מי שמאמין שלמכוניות האצ'בק יש עוד מה לומר

  • בועז קורפל

  • 22.06.2018
 
 

 
לפני שנה פגשנו אותה במקרה במרתפים של חברת כלמוביל בראש העין. אי שם בין כל מני מכוניות שעמדו בחניון החשוך עמדה גם i30  אחת חדשה תרתי משמע, זאת שנחתה כאן למבחן תקינה כשהיא חמושה בטכנולוגיה ומאובזרת עד הראש ומצוידת במנוע רב עוצמה ומעוצבת להפליא יותר מכל יונדאי האצ'בקית שראינו מאז ומעולם, אבל בסופו של דבר היא לא נשארה כאן והגרסה שמשווקת היום בישראל היא הגרסה הסופית עם מנוע קטן יותר בנפח 1.4 ליטר ובהספק של 140 כוחות סוס שמגיעים לשיא הדהירה ב-6,000 סיבובי מנוע לדקה.  המשימה הראשונה הייתה לשכוח ולמחוק את כל הזיכרונות, תחושות ומחשבות שהיו לי אז ב-i30 הניסיונית ההיא שהרשימה, ולקבל את המכונית הסופית כפי שהיא, דף חלק, להתחיל מאפס.
 
עם ציפיות בשמים!
אבל יונדאי בעצמם לא מתחילים מאפס, ממש לא. בתדרוך לעיתונאים אודות המכונית אומרים ביונדאי שהשאיפה של היצרן באירופה כל כך גבוהה והציפיות מהמכונית הן בשמיים ואפילו אמירות כמו "זאת התשובה שלנו לפולקסוואגן גולף" נזרקו לחלל האוויר. מצד אחד אני יכול לשמוע את חסידי ההאצ'בק והגולף בראשם מגחכים לעצמם ואני יכול להבין מדוע כי ה-i30 החדשה איננה יכולה להביס את הפולקסוואגן גולף במגרש שלה באירופה, אבל אם תזכרו מה היו התגובות כשראינו את סקודה, קיה ודאצ'יה בפעם הראשונה והיכן הן נמצאות היום, אז כדאי יותר להתייחס ברצינות לאמירות הללו ואם אתם אנשי גולף או פורד פוקוס או כל האצ'בקית אחרת, תתחילו לחשוב ברצינות איך הפערים נסגרים ומה יהיה כאן בדור הרביעי והחמישי של ה-i30. 
 
מחלקת העיצוב של יונדאי קיבלה את הפלטפורמה הקודמת ועל גביה עיצבו את המכונית החדשה שהתארכה מעט במידותיה והונמכה מעט בצלילתה. משהו שהרבה האצ'בקיות וסטיישניות נוטות לעשות בשנים האחרונות (למעט הפיז'ו 508 סטיישן הבאה שדווקא התקצרה לה). התוצאה היא צללית חדה ונקייה בעיצוב מכל גחמת מעצב או השראה מיוחדת. מראה חלק, פשוט, נקי ויעיל.
 
פרונט נאה אך לא הרשים יותר מידי

 
החרטום נראה שונה ובזכות פאנל קדמי מושפל מטה ודחיקת הגריל הקדמי לכיוון הקרקע, המראה של החזית שונה מבעבר ויש בזה דווקא טעם יפה של עיצוב, משהו שאולי ישליך על אחיותיה בשנים הבאות? כאמור, גוף המכונית קיבל עיצוב ארוך ונקי, מה שמאפשר לו את המראה הנמתח הזה לכיוון הזנב, אותו זנב שעבר שינוי וכמו החזית, גם הוא נראה מעוצב ויפה מתמיד עם פנסי האיתות האחוריים החדשים.  
 
זנב נאה ומועצב מתמיד

 
העיצוב החיצוני לא מספק אשליות שווא כשנכנסים פנימה וגם כאן אפשר להרגיש את כברת הדרך שהמכונית עשתה. נכון, זאת עדיין איננה איכות גרמנית במיטבה למרות שהמכונית מיוצרת באירופה, אבל משחקי הצבעים ואיכות החומרים לרבות בניית החלל הפנימי של הרכב בבקרת איכות הדוקה הרבה יותר איננה משאירה מקום לספק, ה-i30 החדשה איכותית יותר, בוגרת יותר ומדויקת יותר מקודמתה. איכות הישיבה טובה מאוד, הגג הפנוראמי מוסיף את שלו לאוהבי תחושת האוויר הפתוח, מערכת המיזוג פעלה היטב בימים החמים שבהן הקוריאנית/אירופאית שהתה במחיצתנו וככלל אפשר לסכם את איכות החיים בתוך הרכב כטובה למרות שתא הנוסעים מעט קודר וחסר מעוף.
 
תא נוסעים מעט קודר וחסר מעוף

 
בטיחות מצילת חיים
במסגרת הסרטונים שאנחנו מכינים מעת לעת על מערכות הרכב השונות, ביקש ממני עורך האתר "עולם הרכב" לצלם סרטון הפעלה של מערכת שיוט אדפטיבית שבו נדגים כיצד המערכת מאפשרת לנו לשמור על מרחק ולפעול בבטיחות גבוהה כולל עצירות מלאות בתנועה צפופה. למזלנו היינו מעורבים בתקרית שכמעט הסתיימה בתאונה כי המכונית שלפננו סטתה מנתיבה ואנחנו כמעט ופגענו מאחור ברכב שנסע שם באיטיות בשונה מהתנועה סביב. 
 
במקום אחר, פגיעה כזאת ללא השימוש במערכת הייתה בלתי נמנעת ויותר מכך, היינו בהחלט אשמים בה כי לא שמרנו על מרחק ראוי, אבל בזכות המערכת נשארנו רק המומים מהתפקוד של הבלימה בחירום ושמחנו לצאת מזה בשלום. ליונדאי i30 החדשה יש מערכת בטיחות טובה מאוד בדומה לאחותה ההיברידית האיוניק ועל כך יש לברך. אמנם, היינו שמחים יותר אם התראה על סטייה מנתיב הייתה כוללת גם תיקון אקטיבי של ההגה ולא רק התראה אבל נזכור שיש גם התראה מפני רכב בשטח מת וזה משהו חשוב לא פחות ואולי אף יותר וזה לא קיים בהמון מכוניות חדישות אחרות. מבחן הבטיחות של ה-i30 זכה לציון של 5 כוכבים ויש בכך להרגיע את הלב של כל האימהות הפולניות במקום 5 כדורי הרגעה בכל פעם שילדים יוצאים לנסיעה במכונית עם חברים. 
 
יונדאי נכנסת חזק לעידן הטורבו 
יונדאי טוסון ויונדאי קונה הן הבולטות במשפחת הדגמים שכבר מגיעות עם מנועי טורבו בנזין ובמקרה של שתיהן זהו מנוע טורבו בנזין בנפח 1.6 ליטרים שמאיץ חזק את המכוניות ויוצר דינאמיות וקלילות תנועה. במקרה של ה-i30 זהו מנוע קטן יותר בנפח 1.4 ליטרים בהספק 140 כוחות סוס ומומנט של 25 קג"מ בקירוב שמגיעים כבר בסל"ד נמוך. החיבור של המנוע הנמרץ הזה לתיבת הילוכים כפולת מצמדים בת 7 מהירויות הוא מצוין במיוחד כשעוברים למצב נהיגה ספורט. במצבי הנהיגה הרגילים יש חלקיק שנייה עד שאפקט הטורבו מורגש, אבל במצב הספורטיבי, הפעולה היא קונצרט אמתי לדוושה, מנוע ומגדש. 
 
מוד נהיגה ספורט משפר משמעותית את חווית הנסיעה אך גם את צריכת הדלק

 
המכונית הופכת לדינאמית הרבה יותר מכפי התדמית שלה והמתלים והבולמים שלה מבינים שהם ניצבים בפני משימה קצת יותר מאתגרת. כיול הבולמים והמתלים מוצלח ביותר וההתמודדות עם הדרכים העירוניות וכל פסי ההאטה למיניהם עברה בהצלחה רבה ואפשר לשים את חותמת הנסיעה האיכותית בלי ספק. ולמרות זאת, הביקור בתחנות הדלק הגיע יותר מהר מהצפוי. אם ביונדאי דיברו על 18 קילומטרים לליטר, אנחנו לא התקרבנו לזה באמת. בנסיעה רגילה בלי דחיקות מיותרות הגענו ל-12 ק"מ לליטר ובנסיעה יותר נמרצת בקושי הגענו ל-11 ק"מ לליטר. אנחנו מניחים שאם המכונית הייתה נמצאת בידנו עוד כמה ימים בתנאי פקקי תנועה ונסיעה זורמת יותר בשעות אחרות, היינו מתייצבים על 12.5 ק"מ לליטר.
 
דגם הלאקשרי שנשלח למבחן כלל את מיטב האבזור שהיבואן הצליח להלביש על המכונית לרבות הגג הפנוראמי, מפתח חכם, חישוקי 17 אינץ' וכמובן מערכת מיזוג מפוצלת, טעינה אלחוטית לטלפון ואיך לא, מסך מגע צבעוני עם טכנולוגיית קונקטד קאר וכל זה במחיר של 136,000 שקלים. הגרסה הפשוטה יותר אמנם זולה יותר אך הפער במחיר לא מותיר שום ספק כי הדגם העדיף הוא הדגם המאובזר יותר. 
 
מערכת הקונקטד קאר, אחת מהטובות בשוק

אחת המאובזרות שיש בסגמנט

 
לתפארת ההאצ'בק לדורותיו
אצלנו בעולם הרכב של ערוץ הספורט, אין תמימות דעים לגבי עתידה של הקטגוריה כמו גם לזו של דגמי המשפחתיות סדאן. הרוב גורסים כי זהו דור נכחד של דגמים וסופו קרוב מתמיד וכל מה שאנחנו מקבלים זה את פרפורי הגסיסה של המכוניות האחרונות בתצורה הזאת אבל מנגד, כל עוד הפולקסוואגן גולף היא המכונית הכי נמכרת באירופה, אז יש כנראה עוד מרחק עצום עד שאפשר יהיה להכריז על מותה של ההאצ'בק. 
 
צפו בוולוג: 
 
אנחנו לא בטוחים שה-i30 תהיה זו שתדליק את המשואה ותהיה הגואלת הנצחית אבל בואו ונזכור שמול מילוני האנשים שמחפשים קרוסאוברים, יש כמה מיליונים שלא ממש מוכנים ללכת אחרי העדר החדש ויותר מעניין אותם להישאר בעולמות המוכרים והפחות הרפתקניים. עבורם יונדאי סידרו איכות חיים, איכות נסיעה וגם אבזור איכותי ובטיחותי. יתכן ורוב המכוניות תגענה לחברות ציי הרכב ופחות מהן לידיים פרטיות, אבל בואו ותזכרו שאחרי מחזור חיים אחד בצי המכוניות הן תעמודנה לגורלן מול אנשים שיבקשו אותן ואז נדע באמת האם ההאצ'בק מתה לתמיד או שיונדאי שיחקו אותה לאורך השנים הבאות.
 
יונדאי i30
אורך: 4.340 מטרים
רוחב: 1.795 מטרים
גובה: 1.455 מטרים
בסיס גלגלים: 2.650 מטרים
משקל: 1,250 ק"ג
נפח תא מטען (ללא קיפול מושבים): 395 ליטרים
נפח תא מטען (עם קיפול שורת מושבים שנייה): 1,301 ליטרים
 
מנוע: 1.4 ליטרים טורבו בנזין
הספק: 140 כוחות סוס ב-6,000 סל"ד
מומנט: 24.7 קג"מ החל מ-1,500 סל"ד
תיבת הילוכים: רובוטית כפולת מצמדים עם 7 מהירויות
זינוק מעמידה ל-100 קמ"ש: 9.2 שניות
מהירות מרבית: 205 קמ"ש
מחיר: 136,000 שקלים חדשים
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

טויוטה אוונסיס

חוות דעת - טויוטה אוונסיס היא המשפחתית הגדו... מידע נוסף >

אופל זאפירה

חוות דעת - אופל זאפירה הוא רכב ה- MPV בגודל... מידע נוסף >

אופל אסטרה סטיישן

חוות דעת - אופל אסטרה סטיישן היא הגרסה הגדו... מידע נוסף >

יונדאי i25

חוות דעת - יונדאי i25 היא גרסת הסדאן של 20i... מידע נוסף >