סגור

החתול ששאג: יגואר E-Pace במבחן

הבייבי של יגואר מסתיר מתחת למעטה הסולידי נמר מפתיע בביצועיו

  • אייל אברהמי

  • 21.09.2018
לנהוג במכונית ישנה בישראל של 2018  - ואני  מתכוון לאחת שעוד מעט חוגגת 25 - זה סוג של חוויה; בשנים האחרונות כל פעם שהגרוטאה שלי יוצאת מהחנייה אני סופג שאלות, הערות ומבטים שאין עם מכוניות חדשות וכמו שאתם בטח מבינים, יש לי בסיס די טוב להשוואה. ההערות והשאלות בדרך כלל נחמדות וברוח 'הייתה לי כזאת לפני עשרים שנה' או 'מוכר, מוכר?'. המבטים לעומת זאת, לרוב מאנשים  (ובעיקר נשים)  שכנראה מחוברים קצת פחות לניואנסים של העולם המוטורי, מרחמים ומשתתפים ורומזים משהו כמו 'המסכן בטח פשט רגל'. וכמו בכל מקום זה קורה גם אצל יבואני הרכב שאליהם אני מגיע לאסוף מכוניות למבחנים. הפעם זה היה  בחברת המזרח עם שומר אדיב וחביב שפתח לי ולגרוטאה את השער, הדריך אותנו למקום ועזר עם התמרונים בחניה הצפופה. כן, לא תאמינו אבל באמצע שנות התשעים לא היו מצלמות רוורס אפילו כתוספת. בכל אופן אמרתי יפה תודה ונכנסתי לאולם התצוגה. 
 
20 דקות מאוחר יותר תימרנתי החוצה מאותה חניה עם יגואר E-Pace שחורה ודנדשה. השומר החביב שוב בא לעזור. "אתה לא מבין איזה הבדל זה מהאוטו שלך", הוא אמר בחיוך מפרגן ויודע סוד רגע לפני שיצאתי מהחניה, "עולם אחר. אתה תהנה עד השמיים מהכוח, מהלוקסוס, מהסטייל". התלבטתי אם להרוס לאיש את סיפור הסינדרלה שכנראה נוצר אצלו בראש ולחשוף שלא קיבלתי ירושה ענקית מאיזה דוד עלום באמריקה וגם לא זכיתי בלוטו, אבל החלטתי להתאפק והסתפקתי בלחיצת יד חמה. עד כאן כאמור, שום דבר יוצא דופן באופן מיוחד. החלק המצחיק התרחש כשהגעתי להחזיר את היגואר יומיים אחר כך והשומר קיבל אותי במבט אחר וקצת מבולבל. "שמע", הוא אמר, "היו פה כמה אנשים שרצו לקנות את המכונית שלך". "כן" עניתי לו, "זה קורה הרבה אבל אני לא מחליף את הסטייל שלה בשום דבר". זאת אמת חלקית בלבד ולגמרי ביננו אני חייב להודות שאם אדרש יום אחד לסטייל של סגמנט היוקרה אז שיהיה הסגנון הבריטי המאופק של יגואר. ואיך יתר המכונית? כאמור יצאנו לבדוק.  
 
הולם אותה ים המלח

 
האח הקטן
במשך די הרבה שנים יגואר, כמו יצרני יוקרה אחרים לפניה וגם אחריה, מיאנה להיכנס אל עולם הקרוסאוברים הלוהט. הידע והטכנולוגיה היו זמינים מהחברה האחות לנדרובר שייצרה קרוסאוברים עוד לפני שהמילה הזאת בכלל נוצרה, אבל אנשי החתול השמרנים לא מיהרו לשום מקום. רק ב-2015, שנים רבות אחרי שהעולם גמר להתפעל מהעובדה שאפילו פורשה טבלה גלגל בבוץ, הציגה יגואר את הקרוסאובר הראשון שלה - ה-F-PACE. התוצאה הייתה כמעט הכפלה של היקף המכירות של היצרן מה שרמז שלא ייקח עוד הרבה זמן עד שיוולד לו אח קטן. ואכן בתחילת השנה הנוכחית הוצג ה- E-Pace הקומפקטי שאמור להתחרות בשלל הקרוסאוברים הקומפקטיים המקבילים של יצרני היוקרה.
מבט ראשון בחניה מגלה צללית די סטנדרטית של קרוסאובר והמון פרטים קטנים וחביבים מהעיצוב העכשווי של יגואר. כך למשל הפנסים המלוכסנים/מעויינים שמתחתיהם כונסי אוויר גדולים, הגריל המשפחתי, עיטורי הניקל וכמובן סמל החתול הזועף על רקע אדום. המכונית כולה נראית קצת דחוסה אולי בשל הרצון של מעצביה להכניס הרבה פרטים שיזכירו את האח הגדול אבל על מרכב קטן יותר, והדחיסות הזאת הופכת אותה לשרירית ואגרסיבית. אגב, החלק שאני אישית הכי אהבתי הוא הישבן המוצק שנהנה מאישיות עצמאית משלו ואתם מוזמנים להציץ בתמונות. 
 
צללית סטנדרטית, הרבה פרטים קטנים לקישוט

ישבן מוצק ושרירי

 
תא הנוסעים מרופד בעור משובח ומדופן בפלסטיק איכותי, המרווח בו סביר לקטגוריה אבל לא גדול במיוחד, וגם הוא מדבר בשפת החתולים העכשווית; במרכז מסך מגע של 10 אינץ' אבל במקביל ישנם גם כמה כפתורים וחוגות בסגנון הישן והטוב שמאוד מקלים על החיים ופוטרים את הנהג מהצורך המעיק לפשפש בלי סוף בתפריטים בשביל פעולות בסיסיות כמו מזגן, מצבי נהיגה ועוד.    
הבייבי יגואר מגיעה לישראל בשלוש גירסאות שההבדל ביניהן הוא באיבזור. מכונית המבחן הייתה הדגם הבסיסי שבין השלוש ( 318 אלף שקלים) ורשימת התוספות המכובדת כללה מערכת סאונד מרשימה, גג שמש פנורמי, מושבים חשמליים, בקרת אקלים מפוצלת והרשימה עוד ארוכה. בפינת הבטיחות יש את הרשימה הפחות או יותר סטנדרטית לסגמנט שכוללת בקרת סטייה אקטיבית מנתיב (זאת אומרת שהמכונית יכולה להזיז קלות את ההגה), בלימת חירום אוטונומית ובקרת עירנות הנהג. תוספת קצת יותר נדירה לסגמנט היא כרית אוויר חיצונית שמכסה עם פתיחתה את השמשה הקדמית וזאת כדי לצמצום את הפגיעה הפוטנציאלית בהולכי רגל במקרה של תאונה.  בשתי רמות האיבזור היותר גבוהות,  ורק למקרה ששכחתם להסתכל החוצה לרגע, המכונית תגיע גם עם מזהה תמרורים וגם עם קרוז קונטרול אדפטיבי - זאת אומרת שהמהירות שנקבעה תשתנה אוטומטית עם התנועה על הכביש.  .  כמה פריטים קטנים שהיו חסרים לי - ואולי רק לי - פרט קטן שהיה חסר לי (ואולי רק לי) הם הכנפונים הקטנים מאחורי ההגה להחלפת הילוכים, ומשטח טעינה אלחוטי. לא סוף העולם כמובן אבל בכל זאת מכונית יוקרה. 
 
תא נוסעים מרווח ויוקרתי

 
סוד ההנאה
מתחת למכסה המנוע פועם מנוע שני ליטרים מוגדש טורבו עם הספק של 250 כ"ס ו-36.5 קג"מ, שזורמים  לגלגלים דרך תיבת הילוכים אוטומטית בת 9 מהירויות של ZF. ואם כבר גלגלים אז ליגואר יש הנעה לכל ארבעת הגלגלים שמעבירה כוח לשניים האחוריים כשהיא מזהה שיש בו צורך - עיקולים, כביש חלק שטח וכו'. זה בשילוב מרווח גחון שמתקרב ל21 ס"מ, אמורים לתת לה יכולת שטח מסויימת. לא תחליף דיפנדר כמובן אבל בהחלט שביל עם אתגרים קלים. אני בספק רב אם הלקוחות הפוטנציאלים מתעניינים ביכולות שטח, אבל נחמד לדעת שזה שם.
 
גרסת ההנעה הכפולה מפתיעה מאוד בביצועים

 
ועם החבילה הזאת יצאתי למסלול הקבוע שלי באזור ים המלח. נתחיל עם המנוע וכמצופה הוא מספק את הסחורה ובגדול. יש שפע של כוח בכל תנאי ובכל מצב, התאוצה מרשימה (7 שניות ל-100 קמ"ש) וגם בכל הנוגע למהירות אין לו שום עכבות עם 230 קמ"ש מירביים. עם תיבת ההילוכים העניין קצת יותר מורכב: כאשר הנהג  בוחר במצבי נהיגה "חיסכון" או "קומפורט" הגיר נוטה לבחור בהילוכים גבוהים כדי להשיג חיסכון בדלק. לחיצה עצבנית על הדוושה במצב כזה גורמת לו להוריד כמה הילוכים בבת אחת ויוצרת מעין טלטול לא נעים של המכונית. במצב הספורט, שבו התיבה בוחרת הילוכים יותר גבוהים זה לא קורה.
 
מנוע שני הליטרים מספק את הסחורה ובגדול

 
ואם הגענו למצבי הנהיגה אז שם טמון הצימוק האמיתי של הבייבי יגואר: אם במצב נהיגה סטנדרטי היא מתנהלת בסך הכל בצורה די דומה לקרוסאוברים האחרים בסגמנט - שיוטים רכים ומבודדים מהכביש ומהסביבה - הרי שמצב הספורט משנה את התמונה; תנודות המרכב תחת עומס מתרסנות מאוד, תגובות הגיר, ההגה והדוושה הופכות לחדות הרבה יותר, והיגואר מספקת קצת הנאה מוטורית עם יכולת מרשימה לשמור על קו בעיקולים. עם 1.8 טון  זו לא תחרות לשום ספורטיבית, אבל יחסית לסגמנט שבלשון המעטה אינו מצטיין בחדוות נהיגה ומסיבות פיזיקליות ברורות ומובנות, זאת בהחלט נקודת אור. בסוגריים נוסיף כאן שלפחות חלק מהיכולת של היגואר הקטנה צריך לייחס להנעה לארבעת הגלגלים שיודעת להעביר לגלגלים את המומנט הנדרש לפי תנאי הכביש, מה שמשפר מאוד את הדיוק של השילדה. הייתי שמח גם לנסות את המערכת הזאת על קצת חול או בשביל משובש - וכאמור בעיני זה יתרון - אבל היבואן ביקש שלא לרדת מהכביש. האמת? לאור הנזקים הפוטנציאלים אני יכול להבין אותו. 
 
החתלתול ששאג

 
והנה הגענו לשורה התחתונה: יגואר מצטרפת לסגמנט עמוס ותחרותי ומול מיטב תוצרת גרמניה מציעה פאר בריטי מסוגנן ועכשווי, מנוע מוצלח וחזק וגם קצת אופי ספורטיבי.  
 
 
מחיר: 318-386 אלף שקלים (בהתאם לרמת האיבזור)
מנוע: 2.0 ליטרים מוגדש טורבו
הספק: 249 כ"ס ב-5500 סל"ד
מומנט: 36.5 קג"מ ב1300-4500 סל"ד
מהירות מירבית: 231 קמ"ש
תאוצה 0-100 קמ"ש: 7.1 שניות
מידות (ס"מ):439*164*162
משקל עצמי: 1832 ק"ג
צריכת דלק (מבחן): 10.6 ק"מ לליטר
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון - עולם הרכב תכנית 107
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

הונדה סיוויק TYPE R

חוות דעת - הונדה סיוויק היא המשפחתית המיתול... מידע נוסף >

לקסוס RC-F

חוות דעת - לקסוס RC-F הוא רכב הספורט והביצו... מידע נוסף >

הונדה סיוויק האצ'בק

חוות דעת - הונדה סיוויק האצ'בק היא המשפ... מידע נוסף >

פולקסוואגן טיגואן

חוות דעת - פולקסוואגן טיגואן הוא הקרוסאובר... מידע נוסף >