סגור

אאודי A6 במבחן: הכי קרוב לשלמות

טכנולוגיה, תא נוסעים משובח ומנוע אדיר. אאודי מעלה את הרף

  • אייל אברהמי

  • 08.10.2018
בוקר של סתיו עם שמיים מכוסים באובך עכור, טמפרטורות חונקות ומצב רוח מחורבן. מישהו אמר לי שהשאריות של יום הכיפורים יושבות עלייך עד סוף הסתיו, אחר התעקש שיש כתמים על השמש. לא יודע אם הם צודקים אבל המורל בקנטים וגם כוס קפה שנייה על המרפסת, נשק יום הדין במקרים כאלה, לא עוזרת. אני  מציץ למטה והאודי A6 שמחכה בסבלנות ברחוב קורצת לי בפנסים הקדמיים. רוטנברג, המסעדה הנפלאה בגשר הישנה, אני מחליט בשניה על תרופה, אחר כך טבילה בכנרת, קצת עיקולים בעליות לרמת הגולן וחזרה.  
כביש 6 נגמר עוד לפני שאני מספיק להחליט אם לא מוגזם לנסוע חצי מדינה בשביל ארוחת צהריים, עמק יזרעאל חולף בצהבהבות עגמומית וביציאה מבית שאן טרמפיסטית מיובשת מחפשת ישועה. אני נוחת ברוטנברג כל כך מהר שמוקדם מדי לארוחת צהריים אבל האתר ההיסטורי, שאליו מעולם לא נכנסתי למרות שהייתי במסעדה אינספור פעמים, מציע פתרון של חצי שעה. קצת אחר כך פטה עגל ודג על הפלאנצ׳ה, בקרנטינה הישנה והמקסימה שמחוררת מירי ירדני ממלחמת העצמאות, מצליחים לעמעם את הבוקר המוזר הזה, והשחייה בכנרת סוגרת סופית את הפינה. ליתר ביטחון אני בכל זאת שורף קצת גומי בעליות לרמת הגולן - שאף אחד לא יגיד שלא השתמשתי בקוואטרו - ואז מסתובב בצער וחוזר לפגישה שיש לי אחר הצהריים בתל אביב בלי להיות עייף מהכביש, מהשמש או מהנהיגה. ואתם יודעים מה?  ב-A6 זה נראה כמעט טריוויאלי.  
 
שקט ויזואלי
הדור הנוכחי של ה-A6 הוא החמישי במספר ומספיק מבט חטוף בחניה כדי להבין שיש דברים בחיים שלא משתנים, והסולידיות בעיצוב של ה-A6 היא אחד מהם. אל תבינו לא נכון, ה-A6 נאה, אלגנטית הרמונית ובוודאי יותר בולטת מהדורות הקודמים, אבל העיצוב ממשיך לשמור על שקט ויזואלי ועל נראות נמוכה במרחב הציבורי - יחסית למכונית פאר כמובן. למי שהמשפט האחרון קצת סתום הנה עוד ניסיון: העיצוב של ה-A6 מדבר אל מי שלא נהנה מזה שהמכונית שלו משדרת לאוויר כל מיני מסרים - סוציולוגים, כלכליים או אחרים - ואולי לכן לא כל כך רוצה שיראו אותו בב.מ.וו או במרצדס. אחרי יומיים וחצי ב-A6 בישראל ה״מפרגנת״ אני יכול להגיד שיש לזה יתרונות לא מבוטלים ובעיקר שאף אחד לא מבלבל לך את המוח עם הבדיחות הדביליות בסגנון ״מוכר, מוכר?״.
 
משתלבת לא רע גם על רקע בניינים ישנים

 
האיפוק והסולידיות נותרו בחוץ
אם בחוץ סולידי, בתוך תא הנוסעים אין שום איפוק. המושבים גדולים ונוחים, מרופדים בעור רך, ודיפוני עץ אגוז משלימים את תפאורת הפאר. הקונסולה המרכזית בנוייה משני מסכי מגע - העליון שבהם לפונקציות השונות של המכונית, התחתון לבקרת האקלים ולמושבים החשמליים. ההפרדה הזאת, יחד עם ממשק מאוד נוח שהתקדם עוד שלב באבולוציה שלו כולל ניסיון לתת תחושה 'אמיתית' ללחיצה באמצעות מגע קצת יותר חזק וסאונד, חוסכת הרבה מההתעסקות המציקה עם תפריטים מורכבים ומנדנדים.
 
תמונות:
תא נוסעים נטול איפוק

מסכים מסכים ועוד מסכים

 
לוח השעונים הוא מסך שלישי וגם כאן החלפת התצוגה ודפדוף במידע המוצג, פשוטה ואינטואיטיבית. ואפרופו תצוגה: עיבוד התמונה של מצלמת הרוורס על אחד המסכים הוא כמעט אמנות דיגיטלית ואני לא מגזים: התמונה - או אולי יותר נכון לקרוא לזה בכלל וידאו - כוללת את ה-A6 מכל זווית אפשרית (כולל מלמעלה), את כל מה שמקיף אותה ואת זווית ההגה הנדרשת כדי להיכנס לחניה. הפיצ'ר הזה רחוק מלהיות חדש אבל הפרטים בתמונה ואיכותה בהחלט מרשימים.  
 
מצלמת 360: עיבוד תמונה יוצא מהכלל

 
מה עוד? אחסוך לכם את הרשימה המלאה של התוספות - והיא ארוכה להפליא ומלאה לחלוטין - אבל אזכיר בכל זאת את  המערכת של B&O עם אינספור רמקולים וערוצים שנותנת סאונד מעולה, את גג השמש שגדל והפך לפנורמי וכמובן את הוילונות על החלון האחורי (חשמלי) ועל חלונות הצד האחוריים (ידניים) שהולכים עם ה-A6 מאז הדור הראשון ומאפשרים להתנתק מהעם. ואם לסכם את תא הנוסעים במשפט אז הוא מרשים מאוד בעיצוב, בתחושה, באיכות וגם בשימושיות.    
 
גם הנוסעים מאחורה לא קופחו

 
גם בפינת הבטיחות אאודי לא חסכה והיא כוללת בקרה אקטיבית לסטייה מנתיב, בלימה אוטונומית בחירום, בלימה בנסיעה ברוורס, התראות על קרבה למכשולים, זיהוי שטח מת, סנסור שמסייע במניעת התנגשויות מאחור ועוד ועוד. אחד החידושים היא מערכת עזר לבלימה אוטונומית בצומת והחידוש הוא ביכולת "לראות" הצידה (ולא רק קדימה כפי שיש בבלימה האוטונומית) ולמנוע התנגשות צד.   
ועוד מילה על בטיחות: ההיגוי האקטיבי של ה-A6 מצליח לזהות את הנתיב גם כשהקווים שמסמנים אותו דהויים מאוד על סף הלא קיימים, והוא יותר יעיל בהשוואה למכוניות אחרות, כולל של קונצרן פולקסווגן. זה אמנם משרה ביטחון אבל דווקא בגלל היכולות, המערכת הזאת קצת מעצבנת בגלל כמות ההתעסקות שלה עם ההגה ובתנאים מסויימים - מעברים חדים בין נתיבים למשל - גם הנטייה שלה להתקוטט עם הנהג. לי בסוף זה נמאס ופשוט כיביתי אותה, וחבל שלא המציאו למערכת הזאת ווסת עוצמת התערבות.
 
שיכרון כוח! מנוע אדיר
מתחת למכסה המנוע מתחבא לו ה-V6 המוגדש בנפח 3.0 ליטרים המוכר של אאודי, שעבר שדרוג ועדכון שהתבטאו בקצת יותר כוח, או ליתר דיוק ב-340 כ"ס וברצועת כוח רחבה להפליא (51 ק"ג בטווח של 1370-4500 סל"ד). כל הטוב הזה זורם לארבעת הגלגלים באמצעות הנעת ה"קוואטרו" של אודי ודרך גיר רובוטי של 7 מהירויות. ועם הרשימה הטכנית-הנדסית הזאת לא הספיקה אז  ל-A6 יש גם מערכת בשם MHEV, שזה בגדול סוג של מערכת היברידית קלה, או יותר נכון קלה מאוד, שיכולה לכבות את מנוע הבנזין ולהניע את המכונית (באמצעות שימוש בסטרטר) רק בתנאים מאוד מסוימים כמו האטה, ובכך להשיג שיפור מסוים בצריכת הדלק. לא הייתי בונה על זה שהחיסכון שיושג בדלק יכסה אי פעם את עלות מצבר הליתיום-איון 48V הנוסף שמותקן ב- A6 לצורך הזה, אבל ירוק כידוע יותר חשוב מכסף.
 
יחידת כוח מופלאה

 
בכל אופן, תחנת הכוח האדירה הזאת ממש לא מתרשמת מה-1.8 טון של ה-A6. במחשבה שנייה 'לא מתרשמת' זה אנדרסטייטמנט רציני: בכל תנאי ומצב המנוע מעיף את האאודי למהירויות שאסור להזכיר, ואת זה הוא עושה בקלילות חרישית. הגיר בסך הכל משתתף בחגיגה הזאת, והוא מהיר ויעיל  אם כי בפינות, ובקטנה מאוד, הוא קצת יטלטל/יתבלבל כמו שקורה לרובוטים כפולי מצמדים.
בכל הנוגע לנוחות הנסיעה והתנהגות הכביש ה-A6 לוקחת את כל הקופה ובגדול. נתחיל במתלי אוויר שמצליחים - גם כשהם מכוונים למצבי 'ספורט' יחסית קשיח - להעלים לחלוטין אפילו את היצירות היותר מחרידות של מע"צ וקובעים רף חדש אפילו בהשוואה לכמה מהחברות הבולטות בצמרת הבונדסליגה. לנוחות הזאת מצטרפת מערכת הקוואטרו הנהדרת, וגם היגוי פאסיבי לגלגלים האחוריים שהוא עוד פטנט ותיק של אאודי/פולקסווגן, שיחד נותנים בעיקולים ל-A6 זריזות שקשה להאמין שיש למכונית באורך ובמשקל הזה; זו לא המכונית לחפש בה הנאה מנהיגה, וגם ההגה יכול היה להיות חד יותר, אבל בשורה התחתונה ל-A6 יש יכולות שאינן נופלות במאום משל רוב הספורטיביות שנמכרות כאן.    
 
שורה תחתונה
אני ממהר לפגישה בתל אביב אבל לא יכול להתאפק ועוצר לקטנה במשתלה החביבה עלי בוואדי ערה. כל אחד והסטיות שלו. הבעלים- שלמרות הכרות של שנים אני לא יודע את שמו - מקבל אותי בחיוך ואנחנו מדברים דקה על יבול שמן הזית הצפוי בקרוב. יותר טוב משנה שעברה הוא אומר, אבל לא משהו. ואז עוברים לביזנס: יש לי בשבילך לימון בן 3-4 הוא אומר, כבר נותן קצת פרי וחזק מאוד. אנחנו הולכים לראות את הלימון והוא מוצא חן בעיני, אבל הגעתי באודי A6 עם מושבי עור, דיפוני אגוז וכל היתר, והחיבור בינם לבין עץ של מטר וחצי בתוך עציץ מטונף נראה בעייתי משהו. אני משתף את הבעלים בדילמה והוא בא להסתכל על המכונית, לוקח את הריח החדש עמוק לריאות, מלטף את המושבים ופוסק "חראם". הלימון נשאר בוואדי ערה. וזה מוביל אותי לשורה התחתונה: ה-A6 עמוסה בטכנולוגיה הכי חדשה שיש, מרשימה ביכולות הכביש שלה, מהוקצעת להפליא בכל הפינות, ותדע להסיע אתכם מרחקים ארוכים, בין אם במושב הנהג ובין אם במושב האחורי, במהירות ובעיקר בקלות. הדבר היחיד שהיא כנראה  לא יכולה לעשות זה לסחוב עץ לימון מתבגר במושב האחורי.
 
מפרט: אודי A6
מחיר: 564-640 אלף שקל בהתאם לתוספות
מנוע: V6 מוגדש בנפח 3.0 ליטרים
הספק: 340 כ"ס ב-5000-6400 סל"ד
מומנט: 51 קג"מ ב-1370-4500 סל"ד 
מהירות מירבית: 250 קמ"ש
0-100: 5.1 שניות
מידות (ס"מ):439*188*141
משקל: 1.84 טון
צריכת דלק (מבחן): 8.6 ק"מ לליטר
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולם הרכב 108: סיכום תערוכת הרכב בפריז
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון
עולה להתקפה: לקסוס UX במבחן ראשון - עולם הרכב תכנית 107
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
עולם הרכב 106: נהיגה ראשונה בג'יפ רנגלר החדש
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

ניסאן מקסימה

חוות דעת - ניסאן מסקימה היא מכונית המנהלים... מידע נוסף >

לנדרובר ריינג' רובר

חוות דעת - לנדרובר ריינג' רובר מהווה את... מידע נוסף >

אאודי A1

חוות דעת - אאודי A1 הסופר מיני של אודי היא... מידע נוסף >

ב.מ.וו סדרה 2 קבריולה

חוות דעת - סדרה 2 קבריולה היא גרסת הגג הנפת... מידע נוסף >