סגור

אאודי Q2 במבחן דרכים כחול לבן

היא אופנתית, קטנה ונוחה. אאודי Q2 נוחתת בישראל באיחור אופנתי ולא מתביישת להתמודד מיד על תואר מלכת הכיתה

  • כפיר כשריאן

  • 05.03.2017

 
לפני יותר משנה השיקה BMW באוסטריה את הדור השני של ה-X1 שנחשב לאחד מדור המייסדים של  הסגמנט הלוהט ביותר היום בשוק הרכב. מרצדס שראתה כי טוב לא נותרה מאחור עשתה את ההתאמות המתבקשות ובאיחור קל הציגה את ה-GLA. הצצה בדוחות סיכום השנה מגלה כי בדלק מוטורס יבואנית BMW לישראל מכרו בשנת 2016 מעל 500 יחידות מה-X1 ואילו בכולמוביל יבואני מרצדס נמכרו מעל 300 יחידות מה-GLA הקטנה.
 
אאודי, הצלע השלישית לטריו מגרמניה, הובילה קו מוצרים משל עצמה שזכה לביקושים ערים בהובלת ה-Q3 אולם ניכר היה שאאודי זקוקה לדגם כניסה משמעותי שיפנה גם לקהלים שעד לאותו רגע לא יכלו להרשות לעצמם לרכוש מותג פרמיום או כאלה שחיפשו תכשיט עירוני קטן ומעוצב.
 
צו האופנה הוא שם המשחק
בשנת 2013 נכנס לתפקידו מעצב ראשי חדש למשרדי אאודי העונה לשם מארק ליכטה. הדגם הראשון שעיצב ליכטה מאפס היה ה-Q2  שחייב היה "להתפוצץ" על הסגמנט הנחשק והאופנתי עם עיצוב מיוחד, מרגש וכזה שיביא לשולחן משהו שאין למתחרים. הקרוסאובר הקומפקטי של אאודי שומר על מסורת העיצוב של האחיות הגדולות אך משכלל אותו מעט. למרות שמדובר בג'יפון קטן מימדים, המכלולים המרכיבים אותו לא התכווצו, הם נשארו זהים בגודלם ואף תפחו. כיוון שדובר במכונית עירונית הנאמנה לעולמות ה"לייף סטייל", באאודי העניקו לה חזית מוחצנת דינאמית וסופר אגרסיבית עם גריל גדול מימדים מקושט בפס כרום, כונסי אוויר (אטומים) ענקיים וחסרי פרופורציה הצבועים בצבע שונה מצבע המכונית וגם ספליטר (חצאית קדמית) שלא נמצא שם למטרות הצמדה או זרימת אוויר.
 
יחידות התאורה בחזית עוצבו מחדש ואינן דומות לאחיות הגדולות אלא להיפך, הן יפות יותר וגם עושות שימוש בטכנולוגית LED מלאה. העיצוב המוחצן לא נעצר בחזית, הוא ממשיך אחורה דרך דופן המאופיינת בקווי מותניים וכתפיים גבוהים מעוצבים המתפצלים מתחת למראה הקדמית ומתחברים בחזרה בדלת האחורית בצורה שמזכירה את האות Y. קורת C (האחורית) ענקית ומרשימה ומהווה עוד נדבך לעיצוב האגרסיבי ולנוכחות שה-Q2 חפצה בה. מחיר העיצוב גובה מחיר פרקטי בשדה ראיה מוגבל מאוד במראה האחורית. להשלמת המראה האופנתי המתבקש ציידה אאודי את ה Q2- בכנפון אחורי צנוע אבל מדויק, דיפיוזר אגרסיבי בצבע אפור מט בתחתית הזנב ובצמד אגזוזי ניקל נוצצים. מאפיין עיצובי חריג ב-Q2 בא לידי ביטוי בגופי תאורה אחוריים שלא משתלבים על הדלת אלא הדלת נבנתה סביבם. התוצאה יחידת תאורה ענקית נאה ומרשימה שנותרת זה גם כשתא המטען פתוח. 
 
מספר הקומבינציות בתוך חלל הרכב עצום ומגוון, אפשר אם תרצו לבחור מושבי עור עם תפירות בצבע המכונית, צביעה דו גונית במקומות שונים ועוד , סה"כ האווירה ממושב הנהג חמימה ונעימה, הנהג עטוף בחומרי דיפון איכותיים כפי שהורגלנו מאאודי והקווים ארוכים, נקיים ולא מאיימים. אאודי ידועה בשמרנות בכל הנוגע לעיצוב פנים המכונית אך כפי שכבר ציינתי ה- Q2 מביאה יותר תעוזה, מודרניות ורעיונות חדשים.
 
דוגמא טובה לכך הוא פטנט ייחודי לאאודי בדמות תאורת אווירה בטכנולוגייתLED  השקועה מתחת לשכבת עור מחורצת ממנה בוקע אור הניתן לשינוי צבע בלחיצת כפתור (ראה תמונה) עלות התוספת הייחודית והאלגנטית, 5000 ₪ בקירוב. יחידת הפיקוד על מיזוג האוויר נשלטת מלוח נפרד ומעבר לזה לא תמצאו יותר מידי כפתורים, שאר המערכות נשלטות דרך מערכת המולטימדיה וגלגלת השליטה המוכרת והנעימה לתפעול. פד תפעול מערכת הניווט (שאיננה מגיעה כסטנדרט) גוזל את אחד ממחזיקי הכוסות ואם תחפשו מקום לטלפון הנייד תצטרכו להתפשר על התא שנמצא תחת משענת היד, לא מיקום נוח בעליל.
 
ציון: מצוין, טוב מאוד, כמעט טוב מאד, טוב, כמעט טוב, מספיק, כמעט מספיק, נכשל
 
יחידות תאורה נפרדות

יחדות תאורה מעוצבות וחדשות

 
מנוע וביצועים
את המנוע החדש של קונצרן פולקסוואגן כבר פגשנו בכמה וכמה מבחנים והוא מעולם לא אכזב. במקרה של ה-Q2 , המנוע בנפח 1.4 ל' בטכנולוגיית TFSI, מתלבש כמו כפפה ליד על המכונית שמשקלה 1355 ק"ג בלבד. 150 כוחות סוס מפיק המנוע הצנוע ומומנט של 25.5 קג"מ. היחס משקל/כוח משחק לידי ה-Q2 . היא זריזה, מספקת שפע של כוח ומומנט בתאוצות ביניים. גם בעומסים לא שמענו את המנוע סובל יתר על המידה וזאת בין השאר הודות לבידוד יעיל של רעשי המנוע. תיבת הילוכים כפולת המצמדים בת 7 מהירויות בטכנולוגיית "אסטרוניק" לא מהססת להוריד כמה הילוכים שצריך בנהיגה אגרסיבית אך  במקביל גם לשמור על זמינות כוח בכף הרגל בנהיגה שגרתית וחסכונית. 
 
אם כבר דיברנו על חיסכון אז זה המקום לספר כי המנוע החדש עושה שימוש בטכנולוגיית Cylinder On Demand  כלומר ביטול פעולת  2 צילנדרים בזמן שיוט לטובת חיסכון בדלק וצמצום זיהום האוויר (דרגת זיהום 9). צריכת הדלק הממוצעת במהלך ימי המבחן עמדה על 12 ק"מ לליטר וזאת בתנאי דרך שונים ומאתגרים וגם תחת עומסים שונים.
 
ציון: מצוין, טוב מאוד, כמעט טוב מאד, טוב, כמעט טוב, מספיק, כמעט מספיק, נכשל
 
נוחות נסיעה והתנהגות כביש
היא אומנם לא תתגלגל רק בין חנויות הבגדים בתל אביב והסביבה אבל עיקר השימוש של ה-Q2 יהיה בתוך העיר וזה המקום שאליו כיוונו מהנדסי אאודי. מערך המתלים של ה-Q2 סופג כל מה שיעמוד בדרכו תוך שמירה על נוחות ויציבות. פסי האטה מסוגים שונים ובורות שיגרמו לכם להחמיץ פנים יטופלו בעדינות אופיינית לאאודי. בדרכים מפותלות המחייבות עבודת שילדה ומתלים מאומצת, ה-Q2 עושה כל מאמץ שלא להזניח את הפירמה אך לא תמיד מצליחה.
 
ההיגוי הפרוגרסיבי חד ומדוייק אך זווית גלגול הגוף תזכיר ליושב בכיסא הנהג כי הכביש המתפתל איננו סביבת המחיה הטבעית שלה. למרות היותה מכונית קומפקטית מושב הנהג מרווח ותומך, כפתורי ההפעלה זמינים ונמצאים במקום הנכון ובניגוד ל A3 עליה מבוססת המכונית, ידית בקרת השיוט נמצאת בדיוק היכן שצריך. איכות החיים בשורת המושבים השנייה הוקרבה על מזבח העיצוב. החלונות קטנים ומושחרים (בגרסת המבחן) ואדם מבוגר לא ישמח להעביר שם נסיעה ארוכה מידי, במילה אחת קלסטרופוביה או בנימה אופטימית אפשר לקרא לזה אינטימיות אם תרצו.
 
חזרה לנהיגה. אם רכשתם את חבילת הבטיחות המורחבת שמגיעה בנפרד, תגלו בין השאר מערכת שיוט אדפטיבית הכוללת גם בקרת זחילה בפקקים. לא מעט פעמים נהגתי עם בקרה כזו בדגמים שונים אבל אף פעם לא שחררתי לחלוטין ונתתי למכונית לנסוע לבד בפקקים. הלכה למעשה, קובעים מהירות בבקרת השיוט והמכונית כבר ממהירות 0 תשאף להגיע למהירות הנקובה תוך התחשבות במצבים בהם המכונית שממול נעצרת לחלוטין, ברגע שסומכים על המכונית מתמכרים והחיים קלים יותר.
 
ציון: מצוין, טוב מאוד, כמעט טוב מאד, טוב, כמעט טוב, מספיק, כמעט מספיק, נכשל
 

 
"הפשט ומשול"
שיטה שהפכה מקובלת בעולמות הפרמיום ובכלל היא שיטת החבילות. כך עובדת השיטה: מורידים את מחיר המכונית לנמוך ככל האפשר, כוללים אבזור בטיחות סטנדרטי שלא לומר מינימאלי, רשימת תוספות מניחות את הדעת מינוס, וכעת הלקוח מוזמן לבחור כל מה שירצה לרשימת אבזור הבטיחות והאבזור האחר והוא יחליט מה כסף הוא מוכן להוסיף בהתאם לחבילות האבזור שנרכשו מעבר למחיר הנמוך הבסיסי.
 
ה-Q2 איננה משחקת באותו מגרש כמו כל מותגי הפרימיום, היא אומנם לא ערומה מאבזור לחלוטין אך מתבקש היה שמותג פרימיום היה מגיע מאובזר כסטנדרט במצלמת נסיעה לאחור ומערכת ניווט למשל (תוספת של 6000 ₪) או פתחי מיזוג אוויר בשורת המושבים השנייה. נתחיל במה יש: מערכת  Start/Stop, בלם יד חשמלי מחשב דרך נוח לשימוש, מערכת מולטימדיה בטכנולוגיית MMI ומסך צבעוני בגודל 7 אינץ', חיישני גשם ואור, ועוד. אחת התוספות היא חבילת Laxury בשווי 25,000 ש"ח הכוללת מאפיינים חזותיים כמו שמשות כהות גם מאחור, דיפוני אלומיניום, מפתח חכם, גג שמש פנוראמי ועוד. 
 
ציון: מצוין, טוב מאוד, כמעט טוב מאד, טוב, כמעט טוב, מספיק, כמעט מספיק, נכשל
 
תאורת אווירה יחודית - ויקרה

 
סיכום
ה-Q2  היא המכונית היפה ביותר בסגמנט ג'יפוני הפרימיום, השאיפה להפוך אותה לפריט אופנה הצליח וזאת במקרים רבים על חשבון נוחות פנימית. היא קטנה וזריזה ומתנהגת בריסון מופתי בתוך העיר והיא מתמודדת מצוין עם כל שיבוש שנקרא בדרכה. תיבת ההילוכים והמנוע כאילו נתפרו למידותיה ומעניקים חווית נהיגה עוצמתית מעבר למה שהיא אולי צריכה. הרצון לשמור על מחיר כניסה נמוך פוגע בעושר האבזור שהיה מתבקש ממכונית של אאודי ולא בהכרח כתוספת תשלום. ה-Q2 צפויה להוות מכפיל כוח חשוב לצ'מפיון, המכשול העיקרי של החברה תלוי בעיקר במשא ומתן מול היצרן והקצאת המכוניות לישראל מאשר המשא ומתן מול הלקוחות שחפצים במכונית.
 
ציון כללי: מצוין, טוב מאוד, כמעט טוב מאד, טוב, כמעט טוב, מספיק, כמעט מספיק, נכשל
 
 
מנוע: 1.4 ל' TFSI
תיבת הילוכים S tronic   7מהירויות
הנעה: קדמית
מומנט מרבי: 25.5 קג"מ
הספק מירבי: 150 כ"ס
0-100: 8.5 שניות
אורךXרוחבXגובה(מ"מ): 4191X1794X1508
נפת תא מטען: 405 ל'
בסיס גלגלים (מ"מ): 2601 
דרגת זיהום: 9 מתוך 15
רמת בטיחות משרד התחבורה: 3 מתוך 8
 
מחירים לפני אגרות רישוי (2,353 ₪): 
Q2 Design 1.4 TFSI: 189,900 ₪ 
Q2 Beat 1.4 TFSI: 179,900 ₪ 
חבילת Lexury: 24,900 ₪
 
מתחרות: במוו X1, מרצדס GLA
יתרונות: מנוע ותיבה, עיצוב
חסרונות: אבזור, שורת מושבים שניה
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

יגואר XE

חוות דעת - יגואר XE היא המשפחתית-יוקרתית של... מידע נוסף >

טויוטה יאריס

חוות דעת - טויוטה יאריס היא הסופר מיני של ה... מידע נוסף >

ב.מ.וו M4 קבריולה

חוות דעת - ב.מ.וו M4 קבריולה היא גרסת הביצו... מידע נוסף >

טויוטה אוריס היברידית

חוות דעת - טויוטה אוריס היברידית היא הגרסה... מידע נוסף >