סגור

יופי של אופי: הכירו את סיטרואן C3

מכונית הסופרמיני של סיטרואן חוזרת בדור חדש לחלוטין ותנסה לקרוץ ללקוח הישראלי, לא רק בזכות נכסים כמו עיצוב ואבזור, אלא גם בזכות החבילה הכוללת

  • אופיר דואק

  • 01.05.2017

(צילום: אופיר דואק)

 
מכוניות קטנות צריכות ליישב סתירה בין שתי דרישות מנוגדות. האחת היא להציע מקסימום שימושיות ויעילות ביחס למידות הצנועות תוך מתן תחושה של מכונית גדולה למי שלא יכול להרשות לעצמו מכונית כזו. מצד שני, הפרופיל של רוב לקוחות המכוניות הקטנות הוא צעיר  לכן היא צריכה להיות גם נאה, אופנתית ורצוי עם התנהגות שמעלה חיוך על הפנים.  בקיצור פרקטיות והגיון לצד יופי ואופי. לך תמצא מכונית כזו. לך תמצא בחורה כזו.
 
במשך שנים הקטנות המגיעות  מאירופה מצליחות לא פעם לענות על הדרישות המנוגדות הללו. דווקא אצל סיטרואן המקרה קצת מורכב יותר. הויזה וה-AX הצליחו לשלב בין הדרישות הללו אבל מאז ימי הסקסו התחושה הייתה שבסך הכל מדובר בפיג'ו עם עיצוב המתאים לקו הנוכחי של סיטרואן ותו לא.
 
במסגרת תהליך ההתחדשות והחזרה לערכים המקוריים שלה הציגה סיטרואן את הדור החדש והשלישי במספר של ה-C3, כשהפעם הם מבטיחים קטנה עם אופי סיטרואני מובהק ומראה ייחודי. עם זאת צריך לזכור שגם הפעם הבסיס הוא משותף לדגמי פיג'ו, במקרה זה עם ה-208 הוותיקה, מה שמעלה תהיה אם הפעם סיטרואן תצליח במשימה.
 
לפחות ברושם הראשוני שמספק העיצוב ה-C3 לא מאכזבת. הדור החדש שומר על הקווים המעוגלים של קודמיו, אך הוא נפוח יותר, אגרסיבי יותר ושואב השראה מעולם רכבי הפנאי ובראש ובראשונה מהקקטוס המדליק. חצאיות וכנפונים שחורים מסביב למרכב, כריות פלסטיק בדלתות, צביעה דו-גוונית בשילוב גימור צבע תואם מסביב לפנסי הערפל. כל אלו ועוד הועמסו על העיצוב הבסיסי המוצלח של ה-C3 והופכים אותה למכונית נוטפת חן ואישיות. בפרט בצבעים עזים כמו ברכב המבחן.
 

(צילום: אופיר דואק)

(צילום: אופיר דואק)

(צילום: אופיר דואק)

 
תא נוסעים ושימושיות
העיצוב המקורי ממשיך גם אל תא הנוסעים של ה-C3. גם כאן ניתן למצוא אלמנטים שהגיעו מהקקטוס כמו המושבים דמויי הכורסה הנוחים והמרופדים בבד נעים וצבעוני, ידיות הדלתות דמויות הרצועות והדיפון הצבעוני לרוחבו של לוח המכשירים. ריכוז רוב אפשרויות התפעול בתוך מסך המגע הגדול יוצר סביבת נהג נקיה, אך החיסרון מגיע בדמות הסרבול אותו פגשנו גם בדגמים אחרים של פיג'ו וסיטרואן שעברו לשימוש במסך זה, עם פעולות פשוטות כמו שינוי טמפרטורה הדורשים מספר לחיצות.
 
הנדסת האנוש סובלת גם מפיזור מתגים באופן תמוה כמו למשל מתג כיוון המראות הנמצא ליד ברך הנהג או חיווי מצב תיבת ההילוכים ומתגי מצבי הספורט והשלג הנסתרים בתחתית הקונסולה המרכזית. הפלסטיקה ברובה קשיחה ולא נעימה למגע אך איכות ההרכבה הטובה והצבעוניות של תא הנוסעים מפצים על כך.
 
מבחינת מרווח פנים ה-C3 לא שוברת שיאים בקטגוריה, אך היא היה תהיה מרווחת דיו עבור ארבע מבוגרים ממוצעי מידות כאשר עיקר ההצטיינות שלה הוא במרווח הראש. תא המטען גדול ושימושי דיו אך שפת ההטענה מעט גבוהה.
ציון: כמעט טוב מאד
 
אבזור
ה-C3 מגיעה לישראל ברמת גימור המכונה Shine הכוללת בנוסף למערכת המולטימדיה המקורית גם בקרת אקלים, בקרת שיוט, חיישני גשם ותאורה, צביעה דו-גוונית למרכב וחישוקים קלים בקוטר "16. רכב המבחן הגיע עם חבילת ה-Shine Plus שבה בתמורה ל-5,000 ש"ח נוספים מקבלים גם מפתח חכם, מצלמת נסיעה לאחור, חישוקים מוגדלים בקוטר "17 וגימיק בדמות מצלמת דרך מקורית המאפשרת הורדת התמונות ושיתופן ברשתות חברתיות באמצעות אפליקציה. בסך הכל מדובר ברמת אבזור גבוה ומרשימה ביחס למחיר ולקטגוריה.
ציון: טוב מאד
 

(צילום: אופיר דואק)

(צילום: אופיר דואק)

 
בטיחות
גם בתחום הבטיחות יש ל-C3  לא מעט להציע, כאשר במפרט התקני שלה כלולים 6 כריות אוויר, מערכת התרעה על סטייה מנתיב, התרעת ערנות לנהג והצגת תמרורים. בגרסת האבזור הבכירה מצטרפת גם מערכת התרעה על עצמים בשטחים מתים. בזמן המבחן מערכת ההתרעה על עצמים בשטחים מתים לא הצטיינה, בעיקר כיוון שהיא נעדרת חיווי קולי הכרחי כיוון שביום שמשי נורות האזהרה במראות הצד לא בולטות דיו.
 
באופן מפתיע, דווקא לאור רשימת אבזור הבטיחות המרשימה, לא מציעה ה-C3 כלל מערכת התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית, וזו הסיבה העיקרית בגינה לא זכתה לדירוג של חמישה כוכבי בטיחות כאשר נבחנה על ידי ארגון ה-Euro NCAP, שכן מערכות אלו הן חובה כדי לקבל את הכוכב החמישי. ה-C3 מסתפקת בציון של ארבעה כוכבי בטיחות עם 88% בהגנה על מבוגרים, 83% בהגנה על ילדים ורק 59% בהגנה על הולכי רגל.
ציון: כמעט טוב מאד
 
מנוע וביצועים
ה-C3 מונעת על ידי השילוב המוכר מלא מעט דגמי פיג'ו וסיטרואן בין מנוע טורבו בעל שלושה צילינדרים בנפח 1.2 ליטר, שבמהדורה זו מפיק 110 כ"ס ו-20.9 קג"מ, לבין תיבת הילוכים אוטומטית בעלת שישה יחסי העברה של אישין.
 
המנוע הגמיש והנמרץ מתקשה לבוא לידי ביטוי במלא יכולתו כאשר תיבת ההילוכים במצב רגיל, שכן לטובת צריכת הדלק היא ממהרת להעלות הילוכים למעלה ומתקבעת בהילוך שישי כבר במהירות של 90 קמ"ש, אז כל ניסיון עקיפה דורש תקיפות בלחיצה על המצערת והמתנה של שתי שניות עד להורדת ההילוך המיוחלת. במצב ספורט (אם מצאתם את המתג הנסתר להפעלתו) מאפשרת תיבת ההילוכים למצות את כוח המנוע הרבה יותר טוב וה-C3 מרגישה זריזה למדי ומספקת ביצועים  טובים בהחלט, כולל תאוצות בינים נמרצות.
 
את הביקורת המשמעותית שאפשר להשמיע על המנוע נוגעת דווקא לתפקודו במצב סרק ובנסיעה עירונית איטית, שם הוא משדר יותר מידי רעידות לתא הנוסעים ומערכת דימום המנוע בעצירה מעירה אותו לחיים בצורה לא נעימה. 
בתחום צריכת הדלק ה-C3 רשמה תוצאות יפות, כאשר במהלך המבחן המאומץ עמדה על כ-13 ק"מ לליטר, אך כשהתנאים נינוחים ויותר ובמהלך שיוט אין בעיה לרשות גם תוצאה של כ-16 ק"מ לליטר ואף פחות.
ציון: כמעט טוב מאד
 

(צילום: אופיר דואק)

(צילום: אופיר דואק)

 
התנהגות ונוחות
החזרה לאופי הסיטרואני מורגשת גם בזמן נסיעה, כאשר המתלים הרכים מאפשרים רמת שיכוך זעזועים טובה תוך הענקת תחושת ריחוף קלילה על מפגעי העיר. כל זה נכון כל עוד השיבושים לא עמוקים מאד או מהירות הגישה אליהם נעשת במהירות גבוהה, אז מתגלה כי ל-C3 יש מחסוך בשיכוך והיא הופכת קופצנית למדי. רכות במתלים באה לידי ביטוי גם בתנודות המרכב המוחשיות, לא רק בעת פניות אלא גם בעת בלימה. ההיגוי של ה-C3 תואם גם את אופי המכונית כשהוא קליל וחסר תחושה, אך עם זאת מדויק יחסית.
 
למרות השילוב של מתלים רכים והגה קל ההופכים את ה-C3 לבת לוויה נעימה ונינוחה בעיר ומחוצה לה, היא מציעה רמת אחיזה גבוהה ועל אף רכות המתלים משדרת ביטחון לאוחז בהגה. בניגוד למראה השובב, ה-C3 היא לא מכונית שההנאה ממנה מגיעה מהיותה חדה ומדויקת, אלא דווקא מהיותה נעימה, נינוחה וזורמת בתנועה.
ציון: כמעט טוב מאד
 
סיכום
על בסיס קיים וחלקים מן המדף הצליחה סיטרואן ליצור מכונית סופרמיני השלמה מסך חלקיה ומציגה סוף סוף את הייחוד שכל כך מתבקש מסיטרואן. ה-C3 החדשה נראית נהדר, יש לה תא נוסעים מאובזר, מקורי ומרווח למדי והיא מוסיפה לכך רמת נוחות מרשימה ביחס לקטגוריה. ה-C3 אולי לא הדוקה ומתגמלת לנהג כמו ה-208 עליה היא מתבססת, אבל היא לא צריכה להיות כזו כיוון שהיא פונה לסוג אחרי של לקוחות. כאלו המחפשים מקוריות ואמירה עיצובית לצד נוחות ושימושיות. 
 
ה-C3 החדשה אולי לא מצטיינת בכל סעיף, אבל  היא מציעה חבילה המעניקה תמורה טובה ומעל לכל, יש לה אופי, וזה לא דבר של מה בכך בימנו. אם רק המחיר שלה היה קרוב יותר לזה של הקקטוס ממנה היא שאבה השראה היא יכלה להיות המכונית הבולטת ביותר בקבוצה, לא רק מבחינת עיצוב.
ציון: כמעט טוב מאד
 
 
סיטרואן C3 – מפרט טכני
מנוע: טורבו-בנזין, הזרקה ישירה, שלושה צילינדרים, 1200 סמ"ק
הספק: 110 כ"ס ב-5,500 סל"ד
מומנט: 20.9 קג"מ ב-1,500 סל"ד
תיבת הילוכים: אוטומטית, שישה יחסי העברה
הנעה: קדמית
אXרXג: 399X174X147 ס"מ
בסיס גלגלים: 254 ס"מ
משקל: 1,090 ק"ג
0-100: 9.8 שניות
מהירות מרבית: 188 קמ"ש
צריכת דלק ממוצעת (יצרן): 20.4 ק"מ לליטר
צריכת דלק ממוצעת (מבחן): 13 ק"מ לליטר
מחיר: 100 אלף ש"ח
 
מתחרות: מאזדה 2, טויוטה אוריס, סקודה פאביה, רנו קליאו, פיג'ו 208
בעד: עיצוב מקורי מבחוץ ומבפנים, אבזור, נוחות
נגד: עידון מנוע, הנדסת אנוש, פלסטיקה
סיכום: סופרמיני עם אופי
 

(צילום: אופיר דואק)

 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

ב.מ.וו סדרה 3 גראן טוריסמו

חוות דעת - ב.מ.וו סדרה 3 גראן טוריסמו מוגדת... מידע נוסף >

ב.מ.וו סדרה 5

חוות דעת - ב.מ.וו סדרה 5 היא מכונית המנהלים... מידע נוסף >

פורד טרנזיט קסטום

חוות דעת - פורד טרנזיט קסטום זו הגרסה המוקט... מידע נוסף >

פיג'ו 301

חוות דעת - פיג'ו 301 היא המשפחתית הקומפ... מידע נוסף >