סגור

דוקטור ג'קיל ומיסטר הייד: אאודי RS6 במבחן

נדירה יותר מפרארי, שימושית כמו מכונית סטיישן ומשאירה אבק ללא מעט מכוניות שנולדו כספורטיביות 

  • כפיר כשריאן

  • 14.05.2017

 
הוא עמד שם רבע שעה, חקר כל קימור וכל שיפוע. בהה דקות ארוכות בחישוקי הענק ובבתי הגלגלים התפוחים, במכסה המנוע האגרסיבי מלא הקימורים והשיפועים. הוא הצמיד את פרצופו לחלון המכונית תוך שהוא מנסה לדלות כמה שיותר פרטים אודות המוטציה שעמדה לפניו. עיניו המכווצות סרקו כל פינה והתקשו להבין על מה הוא מביט. אם היה יודע שמתחת למכסה המנוע מסתתרת יחידת כוח בנפח 4 ל' עם הספק של 560 כוחות סוס אדירים ומומנט של 71.4 קג"מ הוא לא היה מאמין בחיים שזה באמת מה שנמצא שם. הוא לא הבין על מה הוא מסתכל ומה זה יצור הכלאיים הניצב לנגד עיניו. מה שכן, הוא הספיק להפנים שתחת מרכב הסטיישן שלפניו מסתתרת מפלצת מעמקים נדירה יותר מכל פרארי או מזראטי שמסתובבת היום בישראל. חיית טרף שמזנקת מעמידה למאה קמ"ש תוך 3.9 שניות.
את הפרצוף הזה ראיתי באותו היום לא פעם ולא פעמיים. אפילו עיניו של שוטר התנועה החביב נפערו כשדחף את ראשו פנימה לבקש רישיונות במהלך בדיקה שגרתית. קשה להאשים אותם כי תרבות הסטיישן בישראל מתחילה ומסתיימת במכוניות משפחתיות משעממות. כי דגמי סטיישן ספורטיביים נחשבים בנוף הישראלי חריגים כמו גמל באמזונס, ותמורת 1.2 מיליון שקלים אפשר לקנות לא מעט מכוניות מנקרות עיניים (אפילו כמה) שיגרמו לשכן לקנא. אבל סטיישן? התרבות המוטורית הישראלית עדיין לא נמצאת במקום הזה וחבל כי זו מכונית שהפתגם זאב בעור כבש נכתב עליה.
 
 

שְׂכָבה אגרסיבית

 
הקליקו והצטרפו לעמוד הפייסבוק של עולם הרכב https://www.facebook.com/carworld5/
 
האריסטוקרטיה של עולם הרכב
אני חושב שזו הפעם הראשונה שממש פחדתי ללחוץ עד הסוף על דוושת הגז. אחרי כמה עשרות קילומטרים של בניית הביטחון והאחריות על כביש פנוי הגיע הזמן להבין מול מה אני מתמודד. העברת בורר מצב הנהיגה לספורט משחררת נהמה עמוקה ובשרנית ממערכת הפליטה המשודרגת המבשרת על הבאות. תיבת הילוכים בת 8 המהירויות של ZF שצריכה להתמודד עם 560 הסוסים נדרכת אף היא. אני מגייס את כל מה שאני יודע על נהיגה ספורטיבית וממקם את המושב וכפות הידיים בתנוחה שתאפשר שליטה מקסימלית ברגע שהשד יצא מהבקבוק. אני לוקח נשימה עמוקה, מניף את רגל ימין ובועט בחוזקה בדוושת הגז, ואז בום! רעש גדול וקיבה שמתכווצת. אפשר לחוש את זרימת הכוח, היא מתחילה בהורדת שני הילוכים וקפיצת המחט האדומה של מד הסל"ד ל-7000. תגובת המנוע לא מאחרת לבוא ונהמה מפחידה ומצמררת הבוקעת מתחת למכסה המנוע עושה את דרכה מתחת למושב הנהג היישר לצמד האגזוזים הקולניים מצופי הכרום ומשם דרך מערכת הקוואטרו. כל המומנט, שמסתכם "רק" ב- 71.4 קג"מ יורד לכל ארבע הגלגלים. הכל קורה בפחות משניה מרגע שניתנה פקודת הסתערררר. כוחות ה-G לא מרפים מהצוואר וכל עוד הרגל לא תרפה מדוושת הגז היא לא תראה דעיכה, או קולות של "די אני לא יכולה יותר". להיפך היא רוצה עוד ועוד, אבל הישורת עוד רגע נגמרת, די תרפי! זה מגוחך שמכונית משחקת איתי "צ'יקן". היא ממשיכה להזניק אותי קדימה אחוזת טירוף עד שאגיד לה שאני נכנע. נכנעתי, את ניצחת, לא היה לי שום סיכוי מלכתחילה, מה חשבתי לעצמי, חצוף.   
 
הישורת הייתה רק הכנה לקראת הבאות. זה לא עניין המהירות שריגש אותי אלא הדרך שבה המכונה הזו מגיעה לשם. השלדה, מערכת מתלי האוויר שמשפילים כל בור בכביש ויודעים להתמודד עם עומסים בפינות מהודקות ומהירות ככל שתהיינה, ריבונו של עולם, את מכונית סטיישן, כדאי שתתחילי להתנהג כמו אחת כזאת! "אין בעיה" היא עונה, יש לי תא מטען בנפח 565 ליטרים וסף טעינה שטוח, תכניס ארון של איקאה אם בא לך, סליחה התכונתי לסלון של נטוצי. 
 
חלל הפנים של ה-RS6  מהודר בערך כמו סלון של נטוצי, עם מושבי עור בתפירת כוורת וחומרי דיפון מהמחלקה הראשונה. אבל (סליחה על הקטנוניות) ישנה תחושה מעט קודרת בתא הנוסעים ואילולא המושבים הלבנים המצב יכול היה להיות חמור אף יותר. זה לא שהוא לא מדהים, הוא כזה ואולי דווקא הקדרות משרתת את הקשיחות של החיה מאינגולשטאט אבל לטעמי תא הנוסעים הזה חייב שדרוג וכנראה שזה מה שהוא יקבל בדור הבא כשיהנה מפרי פיתוח חדשני לתא הנוסעים של ה- A8. הטכנולוגיה נמצאת כמעט בכל פינה במכונית, החל ממערכות בלימה אוטומאטיות, מערכת סטייה מנתיב, מערכת סאונד של BOSE בעלת 14 רמקולים, גג שמש ובקיצור כל דבר אפשרי (חוץ ממערכת ניווט נורמאלית?!) הבעיה בכל העושר הזה היא תפעול המערכות ומיקום נסתר של חלק מהכפתורים. יותר מידי כפתורים, יותר מידי מורכב ומסובך וזה גורם לנהג לוותר לא פעם אחת. דוגמא לכך הוא בורר מצב הנהיגה שמחייב להיכנס לתפריט ולהוריד את העיניים מהכביש, מערכת כזו במכונית ספורטיבית לכל דבר ועניין הייתה צריכה להיות על גלגל ההגה וזמינה לפעולה בלחיצת כפתור. 
 
הגיעה הזמן לעידכון

בנויה לארבעה נוסעים

 
3.. 2... 1... שיגור
לחיצה על כפתור ההתנעה היא חוויה בפני עצמה. לא עוד מנוע היברידי חרישי, אלא מנוע V8 (שהחליף מנוע V10)  גרגרני ומערכת פליטה משודרגת שעושה עמו חסד. אומר זאת בכנות, יכולתי לעמוד יום שלם בלי לשלב ל-D, לשרוף את כל מיכל הדלק וליהנות ממה שיש למערכת הפליטה הזו להציע. רצף לחיצות פשוטות מפנות ממקומן את כל הבקרות שעד אותה נקודה הפכו את החיה למבוייתת ונשלטת, ובקרת השיגור תופסת פיקוד ובעוד רגע תגדיר מחדש את המושג הזה "שיגור". מעטות המכוניות בעולם בעלות הנעה כפולה, משקל של מעל לשני טונות, אורך של 5 מטרים ו-560 כוחות סוס. הקומבינציה הזו היא מתכון מאוד מסקרן, תבשיל שטרם יצא לי לטעום והנה הגיע הרגע לתהות על קנקנו של זה. כיוון שאנחנו לא במסלול מרוצים בואו וננסה לדמיין סיטואציה שלא התרחשה מעולם. רמזור אדום, לצידי מכונית ספורט מבהיקה ונוצצת שזה עתה קיבלה שטיפה ועץ ריח כתום בניחוח קוקוס, הנהג מביט בי ואני בו, הוא מזהה אצלי עויינות שמאתגרת את מוחו הקודח ומלא הביטחון. התקשורת הטלפתית מובילה אותנו לאחד מעשרות מסלולי הדראג אי שם בארצות הברית. הרמזור עדיין אדום ועוד רגע יתחלף לצהוב, אני עם שתי רגלים על הדוושות, רגל שמאל על דוושת הבלם עוצרת את כלב התקיפה הזה להתנפל על המסלול, רגל ימין לוחצת על דוושת הגז ומייצבת את סיבובי המנוע על 3000. הרמזור מתחלף לצהוב דוושת הבלם נשמטת בגסות בדיוק כשהרמזור מתחלף לירוק, רגל ימין לא חסה על דוושת הגז. הראש, הגוף ושלפוחית השתן נדבקים למושב באלימות שלא הכרתי בשום מכונית אחרת עליה נהגתי אי פעם, הכוח יורד בצורה מושלמת לארבעת הגלגלים שמקפלים את האספלט שמתחתי, פנטסטי. ההגה יציב והמכונית, חרף הכוחות הקיצוניים הפועלים עליה, שומרת על קו ישר בלי שום סימן למשהו שדומה לאיבוד שליטה. רבע מייל (400 מטרים) חולף במהירות ואיתו מקלחת אדרנלין קרה.
 
לשבת ולהקשיב להן

565 ליטרים של נגישות

 
סיכום:
סדנת RS של אאודי יצרה מכונית שסותרת כל הגיון תחבורתי, ספורטיבי מכאני ותרבותי. מצד אחת זו מכונית פרקטית בעלת יכולות שימוש יומיות שלא מביישת כל ליסינגמאטית ואף מתעלה עליה בקלילות, אך בלילה כשכולם ישנים, השדים שלה יוצאים מהארון בעת שהיא נעה בכבישים והם לא לוקחים שבויים. 
פרקטיקה וספורטיביות לרוב הם כמו שמן ומים, הם לא מתערבבים זה בזה אולם במקרה הזה, ללא ספק יש פיצוח מושלם. הקונים של המכונית הזו צריכים להיות אנשים מאוד מיוחדים עם תפיסת עולם ייחודית. כאלה שאוהבים לנהוג אך לא רוצים לוותר על שימושיות, כאלה שמחפשים ייחודיות אבל לא מוגזמת, כאלה שמחפשים בלחיצת כפתור אפשרות לנהיגה קיצונית כמו שלא חלמו ונהיגה רגועה במהירות שיוט. ואולי החשוב מכל, כאלה שמוכנים להשכיב 1.2 מיליון שקל על מוצר שרוב האנשים יחשבו ששווה רק חצי. 
 
אאודי RS6 מפרט טכני
מנוע: 8V טווין טורבו-בנזין, 3,993 סמ"ק
הספק: 560 כ"ס ב-5,700 סל"ד
מומנט: 70.1 קג"מ ב-1,500 סל"ד
תיבת הילוכים: ZF אוטומטית, 8 יחסי העברה
הנעה: קוואטרו
אXרXג מ"מ : 4,974X  1,936X 1,509
בסיס גלגלים: 2,917 מ"מ
משקל: 2,025 ק"ג
0-100: 3.9
מהירות מרבית: 250 קמ"ש מוגבלת
צריכת דלק ממוצעת (יצרן): 10.6 ק"מ לליטר
צריכת דלק ממוצעת (מבחן): 7 ק"מ לליטר
מחיר דגם הכניסה: 1,082,500 ש"ח
 
בעד: מנוע, תיבה, תגובות, נראות, סאונד 
נגד: תפעול מערכות, תא נוסעים קודר
סיכום: זאב בעור כבש, מכונת ריגושים מושלמת
 
0-100 מי לוקח

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ רכב!
מתלבט איזה רכב לקנות?כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו!

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח?
מבחן השוואתי ענק: מי פיק אפ הטוב ביותר בשטח? עולם הרכב תכנית 105
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
עולם הרכב 104: נהיגה ראשונה בקיה סטינגר
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה
נגמרה החגיגה: מהיום נתוני צריכת הדלק תואמים למציאות ולא למעבדה. תכנית 103
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו
צפו: נהיגה נדירה בסטלביו תלתן במסלול הניסויים של אלפא רומאו, עולם הרכב 102
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח, סיכום ביניים
עולם הרכב 101: מבחן ארוך טווח לשברולט אקווינוקס, סיכום ביניים
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! צפו
בריחוף, בעזרת חשמל או תאי דלק. עתיד התחבורה נמצא בפתח! עולם הרכב 100
עולם הרכב 98: יונדאי קונה מגיע למבחן
צפו: החדשה של במוו, נהיגה ראשונה בטוארג ובר ברוך כובש את איטליה
עולם הרכב, מהדורה 92: העולות החדשות על כבישי ישראל
צפו בתכנית: סקודה קארוק, טויוטה קאמרי וגם גרסה ספורטיבית לפיקנטו
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס
ביקור מיוחד בלאונג' העסקים הנוצץ של לקסוס, עולם הרכב תכנית 91
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
עולם הרכב 88: מתקפת קרוסאוברים על ישראל
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. תערוכת ניו יורק בפתח. אליפות הפורמולה 1 נפתחת וגם מסלול המירוצים בערד חוגג פתיחה בפסח.
הרקסטון החדש ואלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק נחתו בישראל. עולם הרכב תכנית 86
מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש
צפו: מסע בנמיביה עם הטויוטה לנדקרוזר החדש, עולם הרכב תכנית 85
עולם הרכב ספיישל תערוכת ז'נבה
טויוטה, וולוו, יגואר, יונדאי, לקסוס ועוד יצרניות כובשות את ז'נבה, תכנית 84
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
צפו: כשמשטרת התנועה הופכת לפורעת חוק
קופרה: לאן מיועדות פני המותג?
קופרה: לאן מיועדות פני המותג? עולם הרכב תכנית 83
נהיגה ראשונה: BMW X2
נהיגה ראשונה: BMW X2 שמביאה משב רוח מרענן וצעיר. עולם הרכב תכנית 82
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40
צפו: מבחן דרכים ראשון לוולוו XC40, עולם הרכב תכנית 81
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE
צפו: נהיגת בכורה על היגואר E-PACE - עולם הרכב תכנית 80
הכי קרוב לקורס טיס: קורס נהיגת קטר
קורס נהיגת קטר - הצצה לעולם המסתורי ולתהליך ההכשרה של נהגי הרכבות בישראל
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
תכנית 79: עולם הרכב בנסיעות בכורה במכוניות החדשות שנמצאות בדרך ארצה
עולם הרכב 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 78: אופל אסטרה במבחן ארוך טווח
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות אקשן מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
עולם הרכב תכנית 77: מבחר כתבות מהעת האחרונה עם אאודי, למבורגיני ופרארי
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
צפו: אחת ולתמיד, מתי מחליפים צמיג?
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
מבחן השוואתי: ימאהה טימקס 530 מול קימקו AK550
סובארו VX 2018 במבחן דרכים
סובארו VX 2018 במבחן דרכים, עולם הרכב תוכנית 76
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
צפו: סנטמטרים בודדים מתאונה קטלנית
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
פרוייקט צמיג: מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?
תכנית 75
מיצובישי קוראת תיגר על פלח הג'פונים עם אקליפס קרוס, עולם הרכב תוכנית 75
תחילת המבול
יבואני הרכב לא מחכים וכבר מציגים את הדגמים לשנת 2018 – עולם הרכב תוכנית 73
צפו: עולם הרכב, מהדורה 71
למבורגיני אורוס, נסיעה על אאודיRS5, מבחן ראשון למתחרה של ה- Tmax ועוד
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, צפו
המכונית החשובה ביותר של סקודה במבחן דרכים, עולם הרכב - תכנית 70
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית בעולם נחתה בישראל
הוולוו S90 T8, הטכנולוגית נחתה בישראל אוסף נדיר של מכוניות בקניון, תוכנית 69
עלילות פרארי בארץ הקודש, הסיפור האמיתי
הקשר בין סוג הצמיג לחיסכון בדלק? גולף R עם חבילת ביצועים חדשה, תכנית 68
תכנית 62
ארטילריה כבדה: מבחן דרכים ראשון ללקסוס LC500, עולם הרכב תכנית 62
תערוכת פרנקפורט יצאה לדרך
ב.מ.וו X7 חושפת דגם קונספט לשבעה נוסעים, עולם הרכב תוכנית 61
עולם הרכב תוכנית 60: ארבעה סיפורים מוטורים מהארץ מהעולם
מפסטיבל האופנועים דרך ה-S קלאס עד הקרב בין מאיר טפירו לרז זהבי
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
לקסוס LC500: סוגרת או לא סוגרת סקאלה?  בדקנו⁠⁠⁠⁠
 שומרת על פאסון: פורשה קאיין החדשה
הפורשה קאיין 2019 עוברת מקצה שיפורים שהופכים אותה לטובה מתמיד, תוכנית 59
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל
 תוך חצי שנה מירוץ אספלט חוקי למהדרין בישראל, עולם הרכב תכנית 58
עולם הרכב מהדורה 57
רדבול פלוגטאג עושה את פיטסבורג, עולם הרכב תכנית 57
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים
צפו: פולקסוואגן T-Roc, גולף על עקבים, עולם הרכב תכנית 56
על כבישי ישראל: הלקסוס המפוארת בעולם
הלקסוס LC500 שנחתה בישראל נחשבת לחוד החנית של לקסוס, תוכנית 55
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו וקורס רכיבת שטח שאסור לכם לפספס
פניני וקופמן ראש בראש, נסיעת מבחן במרצדס E קבריו, תוכנית 54
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך
מבחן ארוך טווח ליונדאי איוניק: מחצית הדרך. עולם הרכב תוכנית 53
עולם הרכב 52: נהיגה ראשונה ב- CX5 החדשה
מאזדה השיקה בישראל את הדור השני של ה-CX5, עולם הרכב תכנית 52
עולם הרכב תוכנית 51
קדחת הג'יפונים נמשכת והפעם עם סיאט, יגואר חושפת את המכונית החזקה שלה
חגיגה מוטורית בכרמיאל
חגיגה מוטורית בכרמיאל
עולם הרכב תוכנית 50
העיר כרמיאל חוגגת פסטיבל, חווית ראלי בסקודה פאביה WRC R5 ועוד.. תוכנית 50
שוק היד השניה, תמונת מצב
כיצד הזינוק במכירות המכוניות החדשות השפיעה על השוק? עולם הרכב תוכנית 49
עולם הרכב - תוכנית 48
סובארו תנסה לנפץ את המסלול עם דגם נדיר, אאודי חושפת 8A חדשה, תוכנית 48
הסקודה קודיאק נחת בישראל
הסקודה קודיאק נחת בישראל וצפוי לטרוף את הקלפים, עולם הרכב תוכנית 47 
צפו: ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל
ספינת הדגל של אלפא רומאו בישראל, כך תתחרה הסטלביו באריות מאירופה
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
מאחורי הקלעים של הפורמולה 1 לקראת מונקו
כך הפכה ישראל למעצמת רכב
ארץ ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמת סייבר בתחום הרכב, צפו 
עולם הרכב תכנית 44
לקט הכתבות הכי מרתקות מעולם הרכב - עולם הרכב תכנית 44
אקזוטיקה על כבישי ישראל
למבורגיני הורקאן מפלסת את דרכה על כבישי ישראל ועוד.. עולם הרכב - תכנית 43
עולם הרכב תוכנית 42
הטריו מגרמניה מתנפל על סין, סקודה מציירת קווים לעתיד- עולם הרכב תכנית 42
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
עולם הרכב תכנית 41 - כשמשה רבנו קיבל עזרה לא צפויה בדרך למעמד הר סיני
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט
סובארו אימפרזה WRX STI החדשה חורכת את האספלט - עולם הרכב תכנית 40
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
צפו בתכנית המלאה: עולם הרכב מס' 39
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה
בי ג'יי בולדווין חורך את הרשת ואת הוואנה, צפו
B.M.W M760Li xDrive טסה על הכביש בארה"ב, סיאט לאון קופרה 2017  בספרד, הוולוו S60 פולסטאר
B.M.W M760Li טסה על הכביש בארה"ב, הוולוו פולסטאר - "עולם הרכב" תכנית 38
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל
"מרץ המשוגע": מתקפת דגמים חדשים בישראל - "עולם הרכב" תכנית 37
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה
צפו: המדריך המלא של תערוכת ז'נבה, "עולם הרכב" - תכנית 36
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל
גשם של דגמים חדשים נחת בישראל - "עולם הרכב" תכנית 35
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
הנשק החדש של טויוטה בנסיעת מבחן ועוד - "עולם הרכב" תכנית 34
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
האם שוק הרכב נכנס לבועת מימון? "עולם הרכב" - תכנית 33
עולם הרכב תכנית 31
ה-330E הירוקה של ב.מ.וו, וצוות הרכב של ערוץ הספורט בודק את הסקודה קודיאק
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
צפו: אגרת הרישוי השנתית היא חזירות? "עולם הרכב" - תכנית 30
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
מכת מדינה: גידול של 25% באירועי גניבות הרכב בישראל, עולם הרכב תוכנית 29
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: "עולם הרכב" תוכנית 28
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
צפו: הפתעות במחירוני 2017 - "עולם הרכב" תכנית 27
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים?
תאונות הדרכים: מה כולם מפספסים? - "עולם הרכב" תכנית 26
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
החטא ועונשו: רק רצה לעשות מעשה טוב וזה מה שקרה
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
מסיבת השלג של קן בלוק והפורד ראפוטר החדש
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל
ברוכה הבאה: מעל 150 אלפא רומאו ג'וליה נחתו בישראל - תכנית 25
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
מסחטת כסף חדשה? צפו בתוכנית "עולם הרכב"
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות
באתי, ראיתי, ניצחתי: ישראלים חסרי גבולות. צפו בראיון הבלעדי
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23
צפו: עולם הרכב, תוכנית מספר 23 
הפלישה הסינית לגרמניה: NIO EP9 עושה את הנורדשלייפה
גם הסינים מסמנים את טסלה ומציגים טכנולוגיה חשמלית שתוביל לדגמים עממים
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
נהיגה ראשונה: אבארט 124 ספיידר
דגמי 2017 כבר כאן: צפו בתוכנית עולם הרכב
תכנית 22 - שוק הרכב המקומי נערך לשנה החדשה
צפו במבחן דרכים ראשון לטויוטה C-HR
להיט מכירות חדש? טויוטה C-HR במבחן דרכים ראשון
כך תראה השיירה הנשיאותית החדשה?
המכונית הנשיאותית הבאה? במאי הסרטים ההוליוודיים, ניל בלומפקאמפ, הציע רעיונות
100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
תכנית 18 - 100 קמ"ש ב-4.7 שניות: וולוו מפציצה
המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך - תכנית 17
תכנית 17 - המפכה הירוקה בישראל יוצאת לדרך
תכנית הבכורה של "עולם הרכב"
תכנית 1 - התכנית שתעשה לכם סדר בעולם הרכב עם שלל החידושים ועוד..
עולם הרכב, 23.06.16
תכנית 2 - הכרות עם מאזדה הגדולה והמפוארת>
עולם הרכב, 30.06.16
תכנית 3 - פורשה מציגה את הפנמרה החדשה>
עולם הרכב, 07.07.16
תכנית 4 - לקסוס RC נוחתת בישראל, אסטון מרטין ורד בול חושפות היפר מכונית
עולם הרכב, 14.07.16
תכנית 5 - התכנית המלאה של עולם הרכב
עולם הרכב, 21.07.16
תכנית 6 - האם בקרוב נטעין את הרכבים שלנו, לנד רובר מציגה מערכת חדישה...
עולם הרכב, 28.07.16
תכנית 7 - ניסן והג'וק החדש, טסלה מנמיכה ציפיות ועוד...
עולם הרכב, 04.08.16
תכנית 8 - על שיטת ה 0 קמ"ש, עליית מחיר הביטוח של האופנועים ועוד...
עולם הרכב, 25.08.16
תכנית 9 - מה קורה כשמעבר חציה הופכת למוקש בטיחות? 
עולם הרכב, 01.09.16
תכנית 10 - השקת פורש פנמרה החדשה, והאם ה-RX9 של מזדה תגיע לפס הייצור?
עולם הרכב, 08.09.16
תכנית 11 - לראשונה על המסך, מבחר מבחני דרכים של מגזין "עולם הרכב"
אלפא רומיאו ג'וליה נחתה בישראל
תכנית 12 - אלפה רומיאו ג'וליה נחתה בישראל, מה הם הדרכים לקנות מכונית חדשה? 
עולם הרכב, התכנית המלאה (14)
תכנית 14 - נסיעה ראשונה על האסטון מרטין DB11
רנו טווינגו כאן: עולם הרכב, תכנית 15
תכנית 15 - והפעם רנו טווינגו על הפרק, לאחר שחזרה שוב לישראל.
ב.מ.וו מסירה את הגג: תכנית 16
תכנית 16 - ב.מ.וו מסירה את הגג

מתלבט איזה רכב לקנות? כדאי שתדבר עם יועצי הרכבים שלנו

השאר פרטים ויועץ רכב יחזור אליך בחינם

קטלוג רכב

DS3

חוות דעת - DS3 הסופר מיני לבית סיטרואן הושק... מידע נוסף >

טויוטה אוונסיס

חוות דעת - טויוטה אוונסיס היא המשפחתית הגדו... מידע נוסף >

פולקסווגן גולף

חוות דעת - פולקסוואגן גולף היא המשפחתית בתצ... מידע נוסף >

סיאט איביזה SC

חוות דעת - סיאט איביזה SC היא הסופר מיני של... מידע נוסף >